لطفا کمک کنید در طراحی لوگو ، ضروری

benzema

New Member
سلام دوستان
هیچ جایی رو بهتر از مجید آنلاین ندونستم برای حل مشکلم.
تمام انجمن ها رو زیر رو رو کردم ولی واقعا آخرشم چیزی دستگیرم نشد که کمکم کنه.

آقا این لوگو ها رو نگاه کنید:

15-payamak-yar.png

05-Ghashang.png

09-Film.png

اینها رو چجوری میشه در آورد؟
فونت خاصی هستند؟
تو چه نرم افزاری در میاد؟
تو فتوشاپ؟ چگونه؟

اساتید و دوستان محترم ممنون میشم بنده رو از این سوالات راحت کنید.

سپاس

.:BEHNAM:.

Active Member
شما برای اجرای این طرح ها نیاز دارید که در نرم افزار illustrator یا Corel Draw توانایی داشته باشید . داخل فوتوشاپ هم میشه یکم کارت سخت تره .
قبل از همه اینا طرحت رو داخل کاغذ در میاری ! مثلا حالت کاغذی آخری رو تو ذهنت داشته باش ! برای درست کردن نوار فیلم باید یک مستطیل درست کنی
و داخلش چند تا مربع خالی کنی و ... ! روند به همین شکله ! یا بعضی از فرم های خاص رو میتونی شکل کاغذی رو ( اتود ) اسکن کنی و داخل نرم افزار
ببری که با PEN TOOLS خیلی راحت میشه درشون اورد !

شما برای استارت اموزش های پن تولز را دنبال کنید میتونید در فوتوشاپ یا ایلسیتریتور طرح دلخواه خود رو در بیارید !

موفق و شاد باشی

amiroo2

Member
5 دقیقه ای با کورل میشه اینو ساخت
در قسمت پیکچر کزینه تریس رو میزن عکستو به قول معروف وکتور میکنه بعد باید یه کم خودت صاف و صوفش کنی و لوگوت حاضره .ساده ،راحت ،ارزان ،بی دردسر

آخرین ویرایش:

Narcisus

Member
5 دقیقه ای با کورل میشه اینو ساخت
در قسمت پیکچر کزینه تریس رو میزن عکستو به قول معروف وکتور میکنه بعد باید یه کم خودت صاف و صوفش کنی و لوگوت حاضره .ساده ،راحت ،ارزان ،بی دردسر

فکر نمیکنم کلاً بخوان همینو کپی کنن
منبرداشتم اینه که میخوان شبیه اینا بشه فونتشون

benzema

New Member
فکر نمیکنم کلاً بخوان همینو کپی کنن
منبرداشتم اینه که میخوان شبیه اینا بشه فونتشون

سلام
بله درسته
بنده طراح وب هستم ( البته کوچیک همه دوستان ) و تنها چیزی که تو کاارم کم دارم ساخت لوگو با این جنس هست
که این هم اونجوری که معلومه باید برم سمت کورل ، با اینکه از این نرم افزار ریاد خوشم نمیاد

30min

Banned
میتونی با فتوشاپ و ایلاستریتور هم اینکار رو انجام بدی ... الزامی نیست که بری سمت کورل منم بدم میاد ازش :wink:

Narcisus

Member
شما برای اجرای این طرح ها نیاز دارید که در نرم افزار illustrator یا Corel Draw توانایی داشته باشید . داخل فوتوشاپ هم میشه یکم کارت سخت تره .
قبل از همه اینا طرحت رو داخل کاغذ در میاری ! مثلا حالت کاغذی آخری رو تو ذهنت داشته باش ! برای درست کردن نوار فیلم باید یک مستطیل درست کنی
و داخلش چند تا مربع خالی کنی و ... ! روند به همین شکله ! یا بعضی از فرم های خاص رو میتونی شکل کاغذی رو ( اتود ) اسکن کنی و داخل نرم افزار
ببری که با PEN TOOLS خیلی راحت میشه درشون اورد !

شما برای استارت اموزش های پن تولز را دنبال کنید میتونید در فوتوشاپ یا ایلسیتریتور طرح دلخواه خود رو در بیارید !

موفق و شاد باشی

دقیقاً همینا

amiroo2

Member
سلام
بله درسته
بنده طراح وب هستم ( البته کوچیک همه دوستان ) و تنها چیزی که تو کاارم کم دارم ساخت لوگو با این جنس هست
که این هم اونجوری که معلومه باید برم سمت کورل ، با اینکه از این نرم افزار ریاد خوشم نمیاد

دوست عزیزم شما اگه طراح وب هستی باید بدونی که اگه بشه چنین کاری را با فوتی انجام داد که دیگه طراحی اسمش نیست. یک نوع از طراحی بازی با حروف همین چیزی هستش که میبینی کلمه ای رو که می خواهی با تبدیل به لوگو کنی باهاش به قول معروف بازی می کنی تا چیزی که توی ذهنت هس دربیاد. این کار فقط با کورل امکان پذیره . کورل ابزاری بسیار عجیبی داره به خصوص نسخه 6 که به راحتی میتونی با فونت های معمولی بازی کنی و چیزی مثل لوگوهای بالا در عرض چند دقیقه خلق کنی کاری که به هیچ عنوان در فتوشاپ امکان ندارد.

benzema

New Member
از همه دوستان عزیزم ممنونم :rose:

دوست عزیزم شما اگه طراح وب هستی باید بدونی که اگه بشه چنین کاری را با فوتی انجام داد که دیگه طراحی اسمش نیست. یک نوع از طراحی بازی با حروف همین چیزی هستش که میبینی کلمه ای رو که می خواهی با تبدیل به لوگو کنی باهاش به قول معروف بازی می کنی تا چیزی که توی ذهنت هس دربیاد. این کار فقط با کورل امکان پذیره . کورل ابزاری بسیار عجیبی داره به خصوص نسخه 6 که به راحتی میتونی با فونت های معمولی بازی کنی و چیزی مثل لوگوهای بالا در عرض چند دقیقه خلق کنی کاری که به هیچ عنوان در فتوشاپ امکان ندارد.
ولی تو فوتوشاپ هرچیزی امکان پذیر هست ، فقط باید راهش رو یا گرفت :cool:

Narcisus

Member
هیچی
یکم ذوق 2 کیلو خلاقیت با چاشنی شناخت خطوط
من خودم گاهی از حروف اینگلیسی الهام میگیرم و مثلاً از یه حرف m تمام حروف فارسی رو استخرام میکنم
گاهی خطوط ایرانی رو دستکاری مکنم
گاهی خطوط ایرانی رو با یه المان تصویری ترکیب میکنم
یعنی همه این کارارو میکنن

جدیدترین ارسال ها

بالا