كي 200 Template زيبا ميخواد؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

M_ghovanloo

New Member
سلام
حداقل يك نمونه مي گذاشتي تا ببينيم بعد ........
آخه نيكي و پرسش .......
منتظريم .... 8)

Aliok

Member
سلام

demot.jpg

Aliok

Member
salam

saman_sweden manzooret chiye az farib shoma alan agar FTP mitoonin bokonin va khate ssari baraye connection darin man 1GB Template baraye flash va Dreamweaver daram
baraye chi farib man az uoon mooghaei ke forum ekhtera shode man daram too Forum haye khareji ba bachehaye male hamejaye donya chat mikonam ama hala ke uoomadam be ye forum irani in harfo mizani mage ta alan in software haei ke goftam

va inja address dadam bacheha nagereftan ke dooroogh begam ya faribkari konam
khob har kassi baraye site khodesh tabligh mikone agar in mataleb ya barnamehaei ke man migam jazabe harkass ham delesh mikhad bayad az uoonja uani site man begire internet ye bakhshish yani omdash jazabiyate vagarna hame mitoonam ketab va narmafzar ro az bazare reza ssare chahar rahe enghelab tahiye konan

vali na in barnamehaei ke man mizaram 100 ssal digam too bazar reza namiyaran

va harkassiyam giresh namiyad

motshakeram

Aliok

salmanclever

Well-Known Member
Aliokجان ناراحت نشو
آقا سامان ما خيلي مهربون هستن ولي يك اخلاق خاصي كه دارن بدون هيچ تعارف بسيار بسيار رك و بدون هيچ مقدمه جيني منظور خودشونو ميگن در بعضي مواقع بعضي ها هم ناراحت ميشن و از اين سايت ميرن ديگه پشت سرشونم نگاه نميكنن آقا سامان ديگه چكارش ميشه كرد من كه كاملا با اخلاقش خودمو سازگار كردم شما هم بايد باهاش بسازيد
سلمان...!

cactus13

Member
آقا ترو خدا بي خيال شين. صلوات بفرستين!
علي آقا تمپلت ها رو اخ كن بياد( بي زحمت)

saman_sweden

Active Member
salman14000 گفت:
Aliokجان ناراحت نشو
آقا سامان ما خيلي مهربون هستن ولي يك اخلاق خاصي كه دارن بدون هيچ تعارف بسيار بسيار رك و بدون هيچ مقدمه جيني منظور خودشونو ميگن در بعضي مواقع بعضي ها هم ناراحت ميشن و از اين سايت ميرن ديگه پشت سرشونم نگاه نميكنن آقا سامان ديگه چكارش ميشه كرد من كه كاملا با اخلاقش خودمو سازگار كردم شما هم بايد باهاش بسازيد
سلمان...!
راستش من اونموقع رفتم همه حاي سايت اين دوستمون آقاي Aliok را زيرورو كردم متاسفانه اين تم با عنوان 200 Template پيداش نكردم خوب آدم ناراحت ميشه
در هرحال اگر باعث ناراحتي شده معذرت ميخواهم

saman_sweden

Active Member
salman14000 گفت:
Aliokجان ناراحت نشو
سلمان...!
راستش من اونموقع رفتم همه حاي سايت اين دوستمون آقاي Aliok را زيرورو كردم متاسفانه اين تم با عنوان 200 Template پيداش نكردم خوب آدم ناراحت ميشه
در هرحال اگر باعث ناراحتي شده معذرت ميخواهم
اما يه پيشنهاد دارم قبل از اينكه برنامه اي را تبليغ كنيد بهتره اونو از قبل آپ لود كرده باشيد
برنامه اون موقع كه من رفتم آپ لود نبود

shahrokh_xp

Active Member
البته اگه به تاريخ اين پست دقت كنيد اين ماله ارديبهشت ماه است و خيلي قديميه!!!

saman_sweden

Active Member
shahrokh_xp گفت:
آقا شاهرخ سلام
پس با اين حساب از ارديبهشت ماه تا الان كه فايل آپ لود ميشد يا نه
من تو آبان پاسخ نوشته ام

shahrokh_xp

Active Member
saman_sweden گفت:
shahrokh_xp گفت:
آقا شاهرخ سلام
پس با اين حساب از ارديبهشت ماه تا الان كه فايل آپ لود ميشد يا نه
من تو آبان پاسخ نوشته ام
نه منظور من اين نبودذ آقا سامان.
منظور من اين بود كه اين پست خيلي قديميه و الآن آقاي aliok فكر نكنم در اين سايت فعاليتي داشته باشند.
پس من با اجازه اين مطلب رو هم قفل كنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا