كليدي براي نماي و حذف بك‌گراند!؟

Aftabgardan-cc

Active Member
سلام؛

مي‌خوام كليدي در پروژه باشه كه با كليك روي اون، اگه بك‌گراند هست، حذف بشه و بالعكس! چه كدي بايد به كليد بدم؟:sad:
منظورم رو از بك‌گراند كه مي‌دونيد؟ بك‌گراندي كه از بخش Properties پروژه براش تعريف مي‌كنيم و زير پروژه رو يه بك‌گراند مشكي مي‌گيره...

منتظر راهنمايي‌‌ام..
متشكر

hamedfardin

Member
دوست من به نظر من شما مي توني بك گراندتون رو به صورت عكس بدين..و دكمه اي كه براش تعريف مي كنين...اون رو hide يا show كنه...كه اين از ساده ترين امكانات mmb هستش...كه با فشار اون دكمه بك گراند شما پنهان..و با دوباره فشردن...ظاهر ميشه...اين نظر من بود...باز اگه كسي نظر ديگه اي داره منم گوش ميدم..

naseronline

Well-Known Member
علاوه بر روشی که دوستمون گفتند با فرمان زیر میتونی یه عکس را بندازی تو بک گراند.
SetProjectParam("PAGEBG","IMAGE=<SrcDir>\images\image.jpg")
به جای پارامتر دوم مسیر عکس را تعیین می کنی.
این یکی از ویژگی های جدید MMB هستش که تو نسخه 4.9.7 گنجانده شده.

naseronline

Well-Known Member
این اسکریپم برات نوشتم که با هاش میتونی set و Reset کنی.
If (pic=0) Then
If (pic=0) Then
SetProjectParam("PAGEBG","IMAGE=<SrcDir>\image.jpg")
pic=1
End
Return()
End
If (pic=1) Then
SetProjectParam("PAGEBG","IMAGE=")
pic=0
End

Aftabgardan-cc

Active Member
آخه با توجه به اينكه ممكنه يكي رزولوشنش 800 باشه و يكي 1024، نمي‌شه از روش اول استفاده كرد، وگرنه خودم اول اين مورد اومد توي ذهنم! :(

روش دوم رو دقيق متوجه نشدم!
ببينيد اين فايل رو دانلود كنيد:
http://www.aftabgardan-cc.com/modules.php?name=Upload_Center&sa=download&id=277

من مي‌خوام بك‌گراند توسط يه كليد بره و بياد!

naseronline

Well-Known Member
اسکریپ بالا همون چیزیه که شما میخواستید .
کافیه اسکریپ را داخل یک دکمه بزارید و یه عکس با مسیر بالا بهش بدید تا با اولین بار فشار دادن دکمه عکس بک گراند پروژه عوض بشه. و با بار دوم فشار دادن دکمه همون عکس حذف بشه.
Untitled-1.jpg

hamedfardin

Member
دوست عزيز يه نمونه جالبش رو دو تاپيك پلاگينهاي درخواستي گذاشتم...درضمن اگه درخواستي داشتي همونجا مطرح كن..ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا