كار گروهي و شركت در cgchallenge

mamali132002

Active Member
ناصری جون راستتش من 3d رو در حد معمولی بلدم (خیلی کم تر از این حرفا)فکر نکنم به درد کار شما بخورم.

در مورد این کارتون هم واقعا فکر نکنم ارزشی داشته باشه! شما اگر یه ذره دقت کنی میبینی که کار درستی نیست در حقیقت حق افرادی که شب و روز به تنهایی زحمت میکشن ضایع میشه. شما کارتون خوبه و من مطمئن هستم تو این 2 ماهی که مونده میتونید یکی از طرح های زیبا رو بسازید ولی حتما هدفی بوده که گفتن تنهایی کار کنید.

ToFaN

Well-Known Member
mamali132002 گفت:
ناصری جون راستتش من 3d رو در حد معمولی بلدم (خیلی کم تر از این حرفا)فکر نکنم به درد کار شما بخورم.

در مورد این کارتون هم واقعا فکر نکنم ارزشی داشته باشه! شما اگر یه ذره دقت کنی میبینی که کار درستی نیست در حقیقت حق افرادی که شب و روز به تنهایی زحمت میکشن ضایع میشه. شما کارتون خوبه و من مطمئن هستم تو این 2 ماهی که مونده میتونید یکی از طرح های زیبا رو بسازید ولی حتما هدفی بوده که گفتن تنهایی کار کنید.
shoma motmaeinid ke bagie afrade cg talk teami kar nemikonan????

Lifer

Active Member
محمد جان حق با تو هست.
ولی راستش رو بخوای هیچ یک از ما به صورت حرفه ای بلد نیستیم .شاید بعضی ها اینجا از قیه بهتر باشند ولی در برابر اونها ما خیلی عقبیم . و دلیل تیم دادن هم همین است هر کس تو یه زمینه از 3d استعداد داره و همه ی اینها رو بزاریم رو هم شاید مثل یکی از اینا بشه.
اگر از نظر وجدانی بخوای حساب کنی درست نیست ولی مطمئن هرگز اونا پی نمی برن که این کار رو یه تیم داده یا یک نفر.
در ضمن می خواستم بدونم همه ی کشورها اجازه شرکت دارن؟

naseri6310

Member
lifer درست مي گه. و اصلا هدف ما ارائه يك كار گروهيه نه صرفا شركت در مسابقه. بدين وسيله هم تجربه خوبي پيدا مي كنيم و هم از تجربيات هم استفاده مي كنيم.

در ضمن mammali جان كار شما خيلي هم عاليه.هر نوع كمكي مي تونه به بهتر شدن كار نهايي كمك كنه.

naseri6310

Member
دوستان ايده اي كه در نظر خود منه به ترتيب زيره :(ابته يه خورده ترسناكه كه فكر مي كنم لازمه)
اين صحنه در يك روز گرم و آفتابي در يك پيست رالي هستش.دقيقا در جلوي دوربين يك پسر بچه بر روي پيست و پشت به دوربين قرار گرفته.
در حالي كه انگشت خودي را در دهان برده و حالتي از ترس و همچنين كنجكاوي را نشان مي ده.
دو اتومبيل sport با سرعت در حال سبقت گرفتن به وي نزديك ميشن.
يك نفر از دور با لباس يك تيكه و زرد رنگ كه مخصوص افراد مامور پيست هست به طرف پسر بچه مي دوه.
ساختن ماشين ها و فرد دونده چون از دور ديده ميشن كار سختي نيست و كاملا lowpoly هستند.ولي modeling پسر بچه كه كاملا جلوي دروبين قرار مي گيره يك كم وقت بره ولي چون پشت به دوربين هست كافيه فقط از پشت ساخته بشه و درد سره ساختن صورت را نداره.
در ضمن ماشين ها بلور ميشن و به detail زيادي احتياج ندارن.

Iman3D1982

Active Member
in iide kheyle khobe
valii naserii goon dar zaman hal ham az in goor mavared kam nadareem
va fekr nemikonam mokhtasse zaman ayandeh bashe

naseri6310

Member
اقا ايمان من در قسمت پرسش پاسخ مسابقه مطالعه كردم و ديدم جوابي كه خود برگزار كننده ها داده اند اينه كه تاريخ آينده مي تونه در گذشته يا حال يا آينده هم. اتفاق بيفته.من كه متوجه نشدم منظورش چيه ولي مي شه فهميد كه حوادثي كه در زمان گذشته هم اتفاق مي افته مي تونه موضوع مسابقه باشه.

naseri6310

Member
در ضمن خواهشي هم از وب مستر سايت داشتم كه اگر ممكنه امكان uplpoad حجم بيشتري از پسوند rar قرار بده تا بتوانيم كار هايي كه انجام مي ديم اينجا uplpoad كنيم و روش كار كنيم.اگر كسي هم سرويس webspace free سراغ داره بگه تا كار ها را راحتر پيش ببريم.در ضمن كارها خيلي داره كند پيش مي ره .تا حالا كسي ايده جديدي ارائه نداده.
لطفا يه كم عجله كنيد.

Lifer

Active Member
ناصری جان می بخشید اینو می گم ولی این ایده اصلا ربطی به آینده نداره .
من بیشتر نظرم روی جنگ هست. بیشتر باید روی از بین رفتن شهرها و .....

Lifer

Active Member
در ضمن میشه بگی اونا برای مسابقه چه فایلی رو دریافت می کنن؟

naseri6310

Member

Lifer

Active Member
ناصری جان ببخشید ولی خودت گفتی در مورد آینده.
من کارهای اونا رو دیدم معلومه که کار تیمی نیست و به نظر من تشکیل تیم رو برای یک مسابقه ی دیگه بزاریم.
بلاخره از نظر وجدانی باید قبول کرد.
در مورد کارهای اونا هم باید بگم اونا هم بعضی از کاراشون حرفه ای بود و بقیه عادی بود و بعضی ها هم که اصلا بی ربط بود.

naseri6310

Member
در خصوص سوال دومتون بايد بگم كل مسابقه بدين شرحه:
اابتدا براي هر شركت كننده يك تاپيك اختصاصي در نظر گرفته مي شه.شركت كننده مي تونه با عكس هاي كه از كار تمام نشده نشون مي ده نظر ديگران هم بدونه .در نهايت شركت كننده بايد عكس پاياني را كه بايد jpeg و در سايز حداقل 3636*2657 300dpi potrait در مدت زمان باقي مانده ارسال كنه.

naseri6310

Member
در ضمن ايده من اصلا مهم نيست.شما ايده هاي خودتون بديد تا بهترين انتخاب كنيم.lifer جان منتظر ايده شما هستم.لطفا طرحي كه تو ذهنت هست را براي ما شرح بده.

naseri6310

Member
در خصوص تيمي كار كردن بايد بگم من هم وقتي فهميدم كه تيمي كار كردن خلاف مقرارت مسابقه است خيلي ناراحت شدم.ولي براي كار كردن حتما بايد هدفي وجود داشته باشه وگرنه وقت تلف كردنه.من هميشه سعي كردم به هدف هاي بزرگ فكر كنم تا موفق باشم.اين مسابقه يك مسابقه جهانيه بزرگه كه هر دفعه بيش از 100000 شركت كننده داره.فكر نمي كنم كار ما بين اين همه كار حقي از كسي ضايع كنه.
البته خودم هم به تنهايي مي تونستم در مسايقه شركت كنم و يه كاره قابل قبول را بدم ولي مي دونم كه هرگر به پاي كساني كه در كشورشون داراي بيشترين امكانات از جمله كلاس هاي آموزشي حرفه اي و معلم هاي حرفه اي و ...
نمي رسم.و همچنين ايراني هاي ديگه اي كه كارهاي خيلي خوبي ارائه مي دهند ولي متاسفنه هيچ كدوم يه كاره كامل و شسته رفته نيست.اينم دليلش اينه كه هر كدوم از ما خدمون دنبال اين كار رفتيم و معلم خوبي براي ما وجود نداشته.
حالا هم اگر كسي مسابقه ديگري در اين حد و مرتبه سراغ داره ما هم هستيم يا علي
ببخشيد كه زياد صحبت كردم.
مرسي

naseri6310

Member
براي پست هاي پشت سره هم معذرت مي خوام ولي اينم مجبورم بگم كه من نوشته ام تاريخ آينده نه زمان آينده.
اون طور كه برگزار كننده مي گفت تاريخ آينده مي تونه ئر گذشته يا حال يا آينده اتفاق بيفته. البته يه كم گيج كننده است.ولي مي شه نتيجه كرفت كه زمان زياد مهم نيست.

جدیدترین ارسال ها

بالا