كار با فرونت پيج

srafil

New Member
سلام به همگي كاربران
چون تازه به جمعتون پيوستم و يه آماتورم در زمينه طراحي وب خواستم بپرسم از چه طريق ميتونم به قابليت هاي بيشتر فرونت پيج دست پيدا كنم.مثلا آيكونهاي زيبا و با قابليت بالا و ...البته به زبان شيرين فارسي.ممنون :)

bache +

Well-Known Member
عزیزم اینجا انمنه فتوشاپه نو انجمن فرونت پیج بزن و یه خورده بیشتر توضیح بده تا راهنماییت کنیم

srafil

New Member
ببخشید منظورم صیح نگفتم منظورم ارتباط طراحی در فتو شاپ و استفاده آن در فرونت پیج بود

srafil

New Member
تصحيح سوال

ببخشید منظورم صریح نگفتم منظورم ارتباط طراحی در فتو شاپ و استفاده آن در فرونت پیج بود :d

||SIAVASH||

Member
شما میتونید بعد از کار هایی که در فوتوشاپ انجام دادی اون رو save as for web کنید و اگه هم خواستی درباره ساختن table در فوتوشاپ چیزی یاد بگیری میتونی به مقالات سایت یه سری بزنی

faryabi

New Member
كمك فوري 3 سوال دارم:1- چكونه مي توانم تصويري كه در فلش رويش كار كردم را در سايت خود بكار ببرم.
2- چگونه مي توان اطلاعات سايت خود را در يك بانك اطلاعاتي مثل اكسس ذخيره كنم خصوصا اطلاعاتي كه برايم ارسال مي شود.
3-چگونه مي توانم حالتي را در سايت خوذ بگذارم كه كاربر بتواند نذم افزار هاي مورد نظر خود را دانلود كند.
در ضمن سايتم را با فرانت پيج طراحي كرده ام. :cry: :cry: :cry:

justin

Member
ببین در مورد سوال اولت برای گذاشتن جلوه های فلش از منویInsert برو روPictures و روی Movie in flash format کلیک کن و آدرس فلشتو بده...

سوال دومتو متوجه نشدم

در مورد سوال سوم خوب میتونی لینک دانلود برنامه مورد نظرو تو سایتت بذاری دیگه این که راحته فکر نکنم منظورت این باشه نه؟؟؟؟

forzaroma

New Member
سلام به همگي كاربران
چون تازه به جمعتون پيوستم و يه آماتورم در زمينه طراحي وب خواستم بپرسم از چه طريق ميتونم به قابليت هاي بيشتر فرونت پيج دست پيدا كنم.مثلا آيكونهاي زيبا و با قابليت بالا و ...البته به زبان شيرين فارسي.ممنون

||SIAVASH||

Member
عزیز آیکون و ... که تو فرانت پیج نیست اگر میخ.وای کارای گرافیکی کنی باید فوتوشاپ کار کنی و بعد به فرونت پیج منتقل کنی

album

Member
سلام کتاب فروشی هایی که کتاب های کامپیوتری میفروشند آموزش فرانت پیج رو دارند شاید قدیمی باشه ولی اصول کار همونه
23.gif

album

Member
در مورد کار با آیکون ها اگه منظورت آیکون هایی که متحرکند باید از css استفاده کنی ...
در مورد آیکون های گرافیکی هم سیاوش جان گفتند ...

||SIAVASH||

Member
من منظورتون رو نفهمیدم عزیز - ولی میدونم اگه میخوای ایندکس بشه فقط وقتی save میکنی اسمش رو index بذار

sayeh2222

Member
اقا میشه بگید در فرون پاچه 2002 چه جوری میشه این ور اون ور گذاشت مثل نیوک ببینید بلوک سمت راست داره منم می خوام تو وبلاگ یک سری چیزام راست باشه یک سری چپ چه طوری میشه بگید

sayeh2222

Member
من فکر کنم فهمیدم برای ساخت ایندکس کافی هرچی که دلت خواست رو بسازی بعد اینتویر سیو کنی:
index.html
خب بعد که سیو کردی اگر عکسی چیزی باهاش گذاشتی باید با عکس اپلود کنی برای اینکه مثال عکس رو بزاری وتو سایت نشون بده باید اینتوری کنی
اموزش:
با یک عکس داریم به اسمgtaخب برای زخیره کرن این عکس نباید اینتوری زخیره کنیم :
نکته:البته این رو که میگم هرجا که عکستون باشه ادرسم هست این یک مثال:
c:\gta.gif
اگر اینتوری کنی تو دستگاه درست ولی تو سایت نه و باید به این صورت انجام بدی:
gta.gif
حتما یادت باشه پسوند اخر عکس رو بزاری حالا هرچی هست بعد
سیو کن یادت باشه اگر عکس رو در یک پوشه جدا گانه ریختی:
c:\اسم فایل\اسم عکس.پسوند عکس
یادت نره ها

||SIAVASH||

Member
من خودم با HTML کار میکنم و این منو ها رو درست میکنم ولی شما میتونید با table این کارها رو بکنید

sayeh2222

Member
میشه یک توضیح بدید که چه طوری میشه منو های راست چپ ساخت اخه من دارم یک سایت با پی اچ پی بی بی میزنم صفحه اولش رو می خوام با فرونت پیچ بزنم ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا