فوري...........فارسي كردن ورد اكس پي

amir2002

New Member
سلام دوستان

من ميخوام با ورد فارسي تايپ كنم طوري كه راحت بتونم پرينت بگيرم .

اومدم ويندوز 98 بريزم كه پارسا 2001 رو نصب كنم با ورد 97 كار كنم همون طوري كه چند سال با هاش
كار كرده بودم ولي از موقعي كه كامپيوتر جديد خريدم و اين هاردش ساتا هست خيلي از سخت افزارهامو ساپورت نميكنه.

حالا موندم چه كار كنم. لطفا راهنمايي كنيد . ممنون ميشم

راستي اين پت شركت مايكروسافت كه مال افيس 2003 هست چطوره . ميتونه كامل فارسي بزنه .

راستش فارسي ساز براي افيس اكس پي گرفتم اصلا خوب نيست اذيت ميكنه و كل فونت هاي روي سيستمو بهم ميريزه . شركت نوين هستش
مرسي . لطف كنيد فورا جواب بديد . حياتيه .......................................................................................

Merott

Active Member
ورد Xp كه نيازي به فارسي‌ساز نداره، ويندوز Xp خودش فارسي رو ساپورت مي‌كنه.
شما زبان فارسي رو به زبان‌هاي ويندوز اضافه كرديد؟

Parham

Well-Known Member
فارسی‌ نویسی‌ در سیستم Word XP و 2003 به صورت اولیه در خود سیستم قرار گرفته و شما تنها نیاز به نصب کردن زبان فارسی‌ در ویندوز دارید و بعد از اون به راحتی‌ با تعویض صفحه کلید میتونین فارسی‌ بنویسین ، اون Patch هم که بهش اشاره کردین تنها کاری که انجام میده این هستش که منو ها و تمام قسمت های سیستم رو به صورت فارسی‌ نمایش میدهد اگر نیزی به این Patch هم داشتین بگین تا لینک اون را برای شما قرار بدم ...

سلام دوست من
شما بهترین کاری که میتوانید با ورد اکس پی کنید این است که فونتهای فارسی این ویندوز را تهیه کنید و بعد اقدام به تایپ کنید تقریباً می توان گفت دیگر مشکلی وجود ندارد.

Merott

Active Member
ايشون كه خودشون اين سؤال رو كردن او‌ن‌هم قوري چطور ديگه ازشون خبري نيست؟ :neutral:

ورد xp بهتره

سلام
به نظر من از ورد 2000 يا ورد xp استفاده كني بهتره . امكاناتش هم بهتره

Merott

Active Member
edson گفت:
دوست عزيز، خواهش مي‌كنم از فزستادن اينگونه پست‌ها جداً خودداري كنيد.
تازه‌وارد هم نيستيد كه من بخوام به شما تذكر بدم
قوانين سايت رو هم اگر مطالعه نكرديد لطف كنيد حتماً مطالعه بفرماييد

آخرین ویرایش:
ببخشید دوست عزیز
من واقعا نمیدونم منظور شما چیه ؟ کدوم میل؟ میشه بگید ؟
حسین

Berlin-web

New Member
سلا م به همگي

همانطور كه ميبينيد بنده براي اولين با وارد اين وب سايت شده و خود را ثبت نام كرده ام.
يكي نيست به ما خوش آمد بگه انگار
براي سرگرمي البته نيمدم
از شهر برلين هستم و در اينجا كار مي كنم و رشته كامپويتر سخت افزار رشته تحصيليم است

مشكلي كه بعضي وقتها به آن بر مي‌خورم اين است كه در word 2000 خطوط فارسي را نمي‌توان درست نوشت. يهني نه مي‌شود تغيير اندازه داد و نه اينكه در option آن بخش مخصوص به right to left writing وجود دارد.

خوشحال ميشم اگه كسي بتواند به من كمك كند.

در ضمن تبريك ميگم به سازنده‌هاي اين وب سايت. دمشون گرم واقعاً حرفه‌اي كار كردن. البته براي من كه وب دزين غير حرفهاي ميكنم.

يا علي
خدانگهدار

جدیدترین ارسال ها

بالا