فهرست آرایی گرافیکی

MojtabaMax

New Member
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

یه سوال دارم شاید خیلی ابتدایی باشه ...

من میخوام یه مجله ی الکترونیکی ساده درست کنم با فرمت پی دی اف

به این صورت که صفحه ی اولش که شامل عناوین و عکس ها و چکیده ی تمام مطالب هست به شکل روزنامه ها و هفته نامه ها باشه....مثلا مثل تصویری که ضمیمه کردم.

منتهی میخوام وقتی روی هر عنوان یا عکس در صفحه ی اول کلیک شد ، به صفحه ی نمایش کامل همون مطلب ارجاع داده بشه.... به عبارت دیگر میخوام یک نوع فهرست آرایی گرافیکی انجا بدم....یه مجله ی الکترونیکی با فرمت پی دی اف که قابلیت فهرست آرایی گرافیکی داره....ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

پیوست ها

• 568578.png
    568578.png
    314.2 کیلوبایت · بازدیدها: 8

odrakoola

Well-Known Member
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

یه سوال دارم شاید خیلی ابتدایی باشه ...

من میخوام یه مجله ی الکترونیکی ساده درست کنم با فرمت پی دی اف

به این صورت که صفحه ی اولش که شامل عناوین و عکس ها و چکیده ی تمام مطالب هست به شکل روزنامه ها و هفته نامه ها باشه....مثلا مثل تصویری که ضمیمه کردم.

منتهی میخوام وقتی روی هر عنوان یا عکس در صفحه ی اول کلیک شد ، به صفحه ی نمایش کامل همون مطلب ارجاع داده بشه.... به عبارت دیگر میخوام یک نوع فهرست آرایی گرافیکی انجا بدم....یه مجله ی الکترونیکی با فرمت پی دی اف که قابلیت فهرست آرایی گرافیکی داره....ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

سلام
شما زمانی که در اندیزاین صفحه آرایی میکنید میتونید برای هر المانی یک هایپرلینک قرار بدید که بعدا در پی دی افی هم که میگیرد فعال باشه و کاربر با کلیک کردن روی اون به صفحه هدف برسه.
از منوی window و بعد از اون Interactive به پنل hyperlink دسترسی پیدا مکنید

جدیدترین ارسال ها

بالا