فقط دو روز>دانلود آموزش حرفه ای زیبراش + دانلود با لینک مستقیم از لتیت فقط تا دو روز

APOCALYPSE

Member
دوستای گلم با زحمتا ی ما بچه های گلم این لینک دو روزش باقی مونده البته اگه نشد و کسی خیلی نیاز داشت بازم لینک آپدیت شده رو قرار می دهم
1291820144_1ziffmwpksivgou.jpeg

DOWNLADO ZBRUSH 4 TUTORIAL SPEED

Sculpting Clothing and Understanding Folds in Zbrush
800x600 | 4.45 hrs | 1010 MB | MP4
Genre: eLearning​

این آموزش دقیقا همون دی وی دی اصلی به همراه تمامی فایل های موجود برای آموزش براش ها و شخصیت ها و ...

Год выпуска: 2010
سال تولید : 2010
Производитель: ZbrushWorkshops
تولی کننده : دوبله نمی خواهد
Сайт производителя: http://www.zbrushworkshops.com
سایت تولید کننده : " " " "
Автор: Ryan Kingslien
طراح : رایان
Продолжительность: 4 ч. 45 мин.
طول و زمان آموزش : 4 ساعت و 45 دقیقه (بصورت بخش بخش با کیفیت بالا)
Тип раздаваемого материала: Видеоклипы
نمی خواد
Язык: Английский
زبان انگلیسی

Описание: This workshop focuses on how we can organize the complexity of drapery to create realistic clothing for our characters and ZBrush's new toolset for sculpting non-organic surfaces.
توضیحات : بعدا توضیح می دهم

آخرین ویرایش:

APOCALYPSE

Member
دوستان گلم می دونم تشکر نمی کنید واقعا باعث قوت قلب بنده هستش و از تمامی عزیزانی که این آموزش رو دانلود می کنند عذر خواهی می کنم زیرا از آغاز شروع می کنه و آموزش هایش کمی بی معرفتی داره دیگه من چکار کنم فقط عذر می خوام چون من لینکش رو قرار دادم التماس دعا دارم ببخشید پر حرفی های بنده رو

amir.nemati63

کاربر VIP
دستت درد نکنه....هرجا یوزر تو دیدم تشکر میکنم اساسی

قرار بده ولی خواهشا لینک مستقیم باشه یا رپید شیر...یا مثل همین اتیت ولی مستقیمش....مرسی فراوان

Ali3D

Member
آقا اگه بی زحمت می شه دوباره لینک ها رو بذاری، من چند وقت بود به اینجا سر نزده بودم
:(
خیلی ممنون می شم

hamid_za

New Member
لطفا این لینک رو دوباره بذارید. متاسفانه من دیر مطلع شدم. با تشکر

amir.nemati63

کاربر VIP
آقا من که قبلا از لینکی که دادی دانلودش کردم...دستت درد نکنه...10 تا صلوات که هیچی100 تا فرستادم برات.
دمت گرم

GsGraphic

Well-Known Member
آقا بازم تشكر ميكنم از لطفت من دان كردم خيلي عاليه
پيشنهاد ميكنم حتما دانلود كنيد خيلي مفيده

amirpub

New Member
با سلام

با اجازه ی استارتر و برای رفاه حال دوستان فایل رو روی سرور خودم کشیدم و Repack کردم و به پارتهای 110مگابایتی Split کردم که دانلودش برای دوستانی که اینترنت با سرعت پایین دارند هم ساده تر باشه.

فایلها بر روی سرورهای قدرتمند Hotfile و Fileserve قرار گرفته اند. همچنین برای جلوگیری از رخ دادن ارور هنگام اکسترکت فایل های دانلود شده 5% رکاوری رکورد در آنها گنجانده شده! که به این ترتیب حتی اگر برنامه ی دانلودر شما فایلی را با خطا دانلود کند؛ قابلیت تعمیر فایل با winrar وجود دارد.

حجم کل فایل ها : 951 مگابایت

آخرین ویرایش:

hamid_za

New Member
فایل موجود در لینک های پست های 9 و 10 یکی هست یا فرقی دارن با هم؟

hamid_za

New Member
من بازهم دیر مطلع شدم. این لینک غیر مستقیم هم اعصابمو داغون کرد. تا نصفه میری یهو قطع میشه، رزیوم هم نمیشه کرد. اگه بتونید این فایل رو بدون ریپک و کامل روی مدیافایر بدین خیلی خوب میشه. یا همون لینک مستقیم رو دوباره بذارید

APOCALYPSE

Member
دوستای گلم تا ایسوس رو دارین غم ندارین یه خصوصی بدین دو تا آموزش اینجوری رو که کارای thegnomonworkshop هستند براتون بزارم ببخشید چون نمی دونم نیاز دارین یا نه و 2 اینکه من فایلی رو که تو مجید بزارم خودم دانلود می کنم منتظر امضای من باشید ؟؟؟؟/

خوب و شماره دو اگه می خواید لینک مستقیم از همون لتیتبیت رو قرار بدم که دوستانی که تا نصفه دانلود کردند ادامه بدن یا می خواهید با اکونت خودم لینک مستقیم کنم از هات فایل فقط بگین در خدمتم ممنونم از الطافتون و خدانگهدارتون

ایرانی ها مختارنامه تون یه کار فوق العاده است

hamid_za

New Member
آقا حتما دوباره بذار. من که هر دو بار که گذاشتي دير مطلع شدم. اين لينک هاي غير مستقيم هم اعصابمو ريخت به هم. فقط هر وقت خواستي بذاري اگه از دو سه روز روز قبلش اطلاع بدي (مثلا تو همين جا) خيلي خوب ميشه. چون مهلت فقط دو روزه يه روز هم دير بفهميم دير شده. اگه هات فايل هم ميذاري ريپکش نکن فقط به پارت هاي با حجم کم تقسيمش کن که اگه قطع شد آتيش نگيريم. اگه تو مديافاير بذاري خيلي بهتره که. رزيوم هم ميشه

APOCALYPSE

Member
چشم بله امروز اگر خدا کمک کنه و فرصت کنم قرار می دم همون لینک ها رو مستقیم می کنم براتون خوبه ان شا الله که خوبه بابا آموزش ها ی دیگه ای هم هست.......

جدیدترین ارسال ها

بالا