فرق هاست مجانی با هاست پولی؟

memfis

Member
فرق هاست مجانی با هاست پولی چیه بااین که اکثر مواقع امکانات هر دو آنها یکی هستش.
اگه کسی میدونه بگه؟:d

• Like
Reactions: !!!

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
دوست من هيچوقت امكانات مثل هم نيست مگر هاستي كه ميگيريد سرويس هاش كم باشه .
فرق هايي كه معمولان باهم دارند يكي مثل بروز نبودن ، بدون پشتيباني و امكان هست كه هر لحظه down بشند
موفق باشيد

• Like
اولا که اکثر هاستهای free از زبانهای برنامه نویسی پشتیبانی نمیکنند و یا بان کاطلاعاتی نداند و....
دوما معمولا تبلیغ دارند
سوما چیزی به نام پشتیبانی ندارند
چهارما اکثرا ftp ندارند
پنجما سرعت پایینتری دارند
ششما درصد up بودن کمی دارند
هفتما اکثرا کنترل پنل کاملی ندارند
هشتما از خیلی از ماژولها و ..... پشتیبانی نمیکنند
و الی آخر کلا هاست رایگان برای کار جدی و سایت داشتن و نمیخوره و گرنه شرکتهای هاستینگ جهان ورشکست بودن
اگه دقت کنید اکثر اونایی که هاست رایگان میدن هاست غیر رایگان هم خودشون میفروشن و مشتری هم دارند و رایگان را فقط جهت تبلیغ میدن و....

memfis

Member
سوما_هفتما_هشتما
درست اما خيلي وقت ها پيش مياد كه پول هم ميدي ولي بعد هفتما_هشتما رو هم نداري
تازه چيزي به نام پشتيباني تو ايران وجود نداره يهو ديدي فيلتر شدي يا هر بلاي ديگه اي به سرت اوردن
و شركتي كه ازش هاست خريدي هم كاري نميتونه بكنه و با اينكه پول دادي بازم بايد تو ترس باشي.
اونم واسه 250 مگ بايد سالي 50000 حداقل بدي.

• Like
ببینید این دیگه به مشتری بر میگرده که بدونه چی میخره شما باید همون اول از طرف بپرسی که آیا کنترل پنل داری آیا از این ماژولی که من میخوام پشتیبانی میکنی
در زمینه ی پشتیبانی تفاقا درسته در خیلی چیزها در ایران این کلمه مغهومی نداره ولی در هاستینگ خیلی مهمه درسته که فیلترینگ را هیچ کس کاری نمیتونه بکنه ولی سایر مشکلات را اگه از جای خوب بگیری با یک تلفن حل میکنه من که خودم به شخصه مشتری را میگم تلفن بزنه اونم 24 ساعته و خیلی های دیگه هم همین جورند و سریع مشکل را حل می کنند

• Like

1p30

Member
سوما_هفتما_هشتما
تازه چيزي به نام پشتيباني تو ايران وجود نداره يهو ديدي فيلتر شدي يا هر بلاي ديگه اي به سرت اوردن
و شركتي كه ازش هاست خريدي هم كاري نميتونه بكنه و با اينكه پول دادي بازم بايد تو ترس باشي.

اولین چیزی که به نظر میرسه که چرا یک سایت هاست رایگان میده اینکه هرچی شما بازدید داشته باشی به پایی اون نوشته میشه در آخر شاید شما بازدید روز 500 داشته باشی ولی وقتی 100 نفر باشن با این شرایط چه بازدیدی میشه که در آخر به پایی سایت ارائه دهنده نوشته میشه چون سابدومین اون هستی در هر صورت

پس می ارزه وقت و انرژی بزارید برای دیگران:D
پس این هاست ها به درده بچه بازی می خوره و دیگه هیچ
سوما_هفتما_هشتما
شما وقتی از یه جایی معتبر بگیری نکرت هم هستن (اشتباه نشه ها من نه هاست می فروشم و نه فرد خواصی در نظر دارم)
کی گفته پشتیبانی معنی نداره الان خیلی شرکت ها خیلی خوب پشتیبانی می کنن
و فیلتر شدن سایت هم ربطی به این حرف ها نداره شما چه وبلاگ باشی چه سایت وقتی قوانین رو رعایت نکنی فیلتر میشه
موفق باشی

J4vad

Member
دوست من ، تنها تفاوت اساسي ، ادعاي مالكيت اطلاعات است ! به اين معني كه در قبال اطلاعات و داشته هاي خود بر روي هاست پولي مي توانيد ادعايي داشته باشيد ! و كسي هم بايد پاسخگوي شما باشد ! حال اينكه هاست رايگان اينگونه نيست و هر لحظه امكان از دست رفتن اطلاعات مي باشد ! و در صورت اتفاق افتادن كسي پاسخگوي شما نيست چون براي آن بهايي پرداخت نشده است

موفق باشيد

ياحق .

• Like

memfis

Member
دوست من ، تنها تفاوت اساسي ، ادعاي مالكيت اطلاعات است ! به اين معني كه در قبال اطلاعات و داشته هاي خود بر روي هاست پولي مي توانيد ادعايي داشته باشيد ! و كسي هم بايد پاسخگوي شما باشد ! حال اينكه هاست رايگان اينگونه نيست و هر لحظه امكان از دست رفتن اطلاعات مي باشد ! و در صورت اتفاق افتادن كسي پاسخگوي شما نيست چون براي آن بهايي پرداخت نشده است

موفق باشيد

ياحق .

فکر می کنم حق با شما باشه و اگه هم پولی بابت هاست قراره داده بشه فقط همینش به درد می خوره
در کل این هاست های مجانی با توجه به هزینه های بالای هاست هایی با فضای کم نقطه شروع خوبی است بالاخره تو ایران باید اول سایت رو راه بندازی بعد از یک مدت ببینی جواب می ده یا نه
از همه متشکرم که راهنمایی کردید.:wink:

• Like

mryroot

Member
در هاست های فری امکانات خاصی بهت نمی دن در ثانی هر وقت هم بخوان سه صوت اکانتت رو می بندن

• Like
دوست من هیچ وقت قدرت و امنیت و سرعت هاست فری رو با هاستی که می خری مقایسه نکن کافیه یه هفته با فری کار کنی تا حساب کار دستت بیاد

• Like

8075213

New Member
سلام اگر بخواهم cpanel را دانلود کنیم باید پول پرداخت نمایم یا خیر ؟

• Like

shayanboy

Active Member
فقط این رو بگم .
هاست رایگان . کیفیت رو بذاریم کنار
هر لحظه ممکنه بذاره بره
اون هاست هایی که کلا رایگان می دن . از 10 مگابایت تا ححتی گیگ ممکنه فردا روزی سایت شما بالا نیاد
پس اگر هاست رایگان می خواهید از جایه خیلی معتبر بگیرید
با تشکر
شایان

• Like
  • Like

arman92

Member
سلام دوستان عزیز
من خودم بچه که بودم فک می کردم هاست های Free خیلی کار درستن....
بعد که یکی دو تا سایت آپ کردم روشون.. مثلاً همین پارسه گیگ خودمون.... دیدم نخیر اینجوریام نیست.. یه روز FTP کار نمی کرد... یه روز سرور داون شده بود.. یه روز بند ویت سرور تموم می شد.... یه روز کنترل پنل خراب می شد و....

در ضمن یه دوستی گفته بود 250 مگ رو باید حداقل 50 هزار تومن بدی! نه بابا همچین خبر هاییم نیست! 15 تومن هاستینگ ویندوز با امکانات نامحدود! حتی پهنای باند!!!!!

در خدمتم

• Like

memfis

Member
شرمنده که بعد از این همه مدت از دوباره این تاپیک رو اپ کردم.
خوب دقیقآ از اون روزی که این تاپیک رو زدم یه سایتی را در یکی از هاستهای فری و کار درست نه مثل پارسه گیگ زدم.
از اون موقع تا حالا به مشکلی بر نخورده ام .
در مقابل یکی از دوستانم با خرید فضای مشابه تا حالا کلی مشکل داشته.
این رفیق ما حتی برای نصب مامبو مبلغ 15000 تومان پیاده شده ولی در هاستی که من ازش استفاده کردم مامبو و یه سری دیگه از cms ها با یک اینستالر خیلی راحت نصب میشن بدون هزینه.
البته من خودم از هاست پولی هم استفاده می کنم و اینکه میتونم مدعی مالکیت اطلاعاتم باشم برایم کافیه

parsgibit

Member
یکی از هاستهای فری و کار درست نه مثل پارسه گیگ زدم
درست نيست كه يكي داره سرويسي بهتون ميده ، بدون هيچ مزدي براش ، اين جوري ازش ياد كنيد !
نه تبليغ داره ، نه پولي ميگيره ...
درست نيست :)

NAVID-IT

New Member
اولا که اکثر هاستهای free از زبانهای برنامه نویسی پشتیبانی نمیکنند و یا بان کاطلاعاتی نداند و....
دوما معمولا تبلیغ دارند
سوما چیزی به نام پشتیبانی ندارند
چهارما اکثرا ftp ندارند
پنجما سرعت پایینتری دارند
ششما درصد up بودن کمی دارند
هفتما اکثرا کنترل پنل کاملی ندارند
هشتما از خیلی از ماژولها و ..... پشتیبانی نمیکنند
و الی آخر کلا هاست رایگان برای کار جدی و سایت داشتن و نمیخوره و گرنه شرکتهای هاستینگ جهان ورشکست بودن
اگه دقت کنید اکثر اونایی که هاست رایگان میدن هاست غیر رایگان هم خودشون میفروشن و مشتری هم دارند و رایگان را فقط جهت تبلیغ میدن و....

اگه قشنگ بگردی اکازیون های رایگان زیاد پیدا می شه. این هاستی که می خوام معرفی کنم رایگانه، هیچ تبلیغاتی هم نداره، 1.5 گیگابایت فضا می ده با 100 گیگ پهنای باند، بی نظیره، از اون شاخاس!!! اینم لینکش:

http://www.000webhost.com/102383.html

PHP, MySQL, FTP, CPanel, Auto Script Installer, Web Site Builder و ... هم داره.

جدیدترین ارسال ها

بالا