فراخوان مسابقه با موضوع چاپ - آثار و نظرات

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خوب خدا رو شکر یکی دیگه از مسابقه های مجیدآنلاین رو هم هفته ی پیش به اتمام رسوندیم.

مسابقه ای که به نظر شخصی من بهترین و منظم ترین مسابقه بود.

هم موضوعش با موضوع و تم اصلی انجمن همخونی داشت و هم طرحهایی که ارائه شد
میشه گفت از نظر گرافیکی و اجرا سطحش بهتر از مسابقه های قبلی با موضوعات تکراری بود.

در کل ممنون از همگی بچه هایی که شرکت کردن و بازم گلایه از بچه هایی که قابل ندونستن و
توی مسابقه ای که مخصوص خودشون بود و صاحبش اصلیش خودشون بودن شرکت نکردن!

خوب میرسیم به مهمترین بخش یعنی اعلام 3 تا برنده ی این مسابقه.
اول بگم که کار داوری کردن و انتخاب واقعا سخت بود. چون طرحهای بچه ها همگی خوب بودن.
ولی چیکار کنیم که مجبور بودیم فقط 3 تا رو انتخاب کنیم که اون 3 نفر این افراد هستن:

نفر اول: آقای سعید کوهجانی با نام کاربری Grafix که طرح شماره ی 5 متعلق به ایشون هست.
نفر دوم: خانم سپیده داودی با نام کاربری SEPINAZ که طرح شماره ی 17 متعلق به ایشون هست.
نفر سوم: آقای نوید رحیمی راد با نام کاربری NaviD.R.R که طرح شماره ی 14 متعلق به ایشون هست.

که بعد از عرض تبریکات و این حرفا از این 3 تا عزیز درخواست میکنم که فایل PSD بصورت لایه باز رو برام بفرستن
تا ترتیب جایزه هاشون داده بشه.

ببخشید که اعلام نتایج یکمی طول کشید ولی دلایل خاص خودش رو داشت که لازم میدونم بعضیاشو بگم:
یکی اینکه نظرخواهی باید توی انجمن مدیرا انجام میشد و چون همزمان همه ی مدیرا آنلاین نبودن
باید صبر میکردیم تا بقیه ی مدیرا هم نظرشون رو بگن.
دوم اینکه توی این مسابقه برای اولین بار تصمیم گرفتیم که آثار و طرحهای بچه ها رو در قالب یه مجله ی الکترونیکی
ساده ارائه کنیم تا هم مسابقه حالت رسمی تری داشته باشه و هم یه قدردانی کوچیک از بچه هایی که شرکت کردن کرده باشیم.
به همین خاطر آماده کردن مجله یکمی طول کشید.
چون اطلاعات شخصی بچه ها رو میخواستیم و بعضی اطلاعات دیر به دستمون رسید.

در هر صورت هم توی این تاپیک هم توی تاپیک اصلی مسابقه کل آثار رو بصورت عکس به عکس با ذکر نام شرکت کننده ها
قرار میدیم تا بچه ها هم اگر نظر یا نقدی روی طرحها دارن ارائه بدن.

بازم ممنون و ببخشید که یکمی طولانی شد.
موفق باشید.

مجله ی الکترونیکی رو از یکی از سرورهای زیر دانلود کنید.
حجم زیادی نداره و دانلودش خیلی وقتگیر نیست.

book.jpg

دانلود از رپیدشیر | دانلود از پرشین گیگ | دانلود از لینک مستقیم

کل طرحها رو در زیر میتونید ببینید:

شمارۀ 1
crycafe
[miuc]01159653525[/miuc]

شمارۀ 2
EMIRATES
[miuc]01159654049[/miuc]

شمارۀ 3
explosion
[miuc]01159654740[/miuc]

شمارۀ 4
ghafeleh
[miuc]01159654896[/miuc]

شمارۀ 5
Grafix
[miuc]01159655055[/miuc]

شمارۀ 6
mega wave
[miuc]01159655126[/miuc]

شمارۀ 7
Mehdi_Naissipour
[miuc]01159655222[/miuc]

شمارۀ 8
mehdinasiri
[miuc]01159655281[/miuc] [miuc]01159655343[/miuc]

شمارۀ 9
memol_515
[miuc]01159655374[/miuc]

شمارۀ 10
Mohamad
[miuc]11159655404[/miuc]

شمارۀ 11
Mohammad_Amir
[miuc]11159655470[/miuc] [miuc]11159655520[/miuc]

شمارۀ 12
Morteza76
[miuc]11159655569[/miuc]

شمارۀ 13
mostafa_cs
[miuc]11159655599[/miuc] [miuc]11159655626[/miuc]

شمارۀ 14
NaviD.R.R
[miuc]11159655666[/miuc]

شمارۀ 15
navidba
[miuc]11159655747[/miuc] [miuc]11159655810[/miuc]

شمارۀ 16
sara_is_nice_girl
[miuc]11159655855[/miuc]

شمارۀ 17
SEPINAZ
[miuc]11159655921[/miuc]​

نظر محمد امیری

سلام به رفقای مجید آنلاینی
grouphug.gif

* تبریک جانانه به نفرات برتر و انشاالله که تویه تمامی مراحل زندگی شون هم موفق و پیروز باشند
999.gif

* خسته نباشید و تشکر از مدیران زحمت کش این انجمن به خصوص سارا خانوم گل
clap.gif

* به نظرم طرح همه کسانی که تویه این مسابقه شرکت کرده بودند ، ستودنی و حرفه ای بودند و به اونا هم خسته نباشید میگم
thankyou.gif

* مجله چاپ هم ، ایده و حرکت جالبی برای نمایش آثار دوستان عزیز
mornincoffee.gif

* خداییش تو دقیقه های 85 متوجه شدم که این فروم فراخوانی اعلام کرده ، انصافا موضوع سخت و اما مناسب و زیرکانه ایی بود ، خوب منم تویه همون دقیقه ها بود که دست به کار شدم و یه طرحی زدم ، البته اصلا از طرح خودم راضی نبودم و نیستم اما به هر حال تجربه بسیار خوبی برای من بود
4025mr7.gif

* به هر حال این فروم "اولین مرجع فارسی برای گرافیستها و وبمسترها" هست ، بد نیست تعداد مسابقات رو هم افزایش دهید ، نه سالی یه بار , کمه کم سالی هفشت 100 باری مسابقه برگزار کنید
2rzukw3.gif

انشالله که همگان سلامت ، تندرست ، موفق و سربلند باشید
محمد امیری

galagoola

Active Member
تبریک به دوستانی که برنده شدن و دوستانی که شرکت کردن
تشکر ویجه برا مجله الکترونیکی
یه درخواست کوچیک : اگه امکان داره در مورده هر کدوم از طرح ها یه نقدی بشه و خود طراح هم به نقدها پاسخگو باشه خیلی خوب میشه
انتخاب های من هم برای نفرات اول تا سوم

Mehdi_Naissipour

Grafix

NaviD.R.R

مرسی
فلن

leili1

Active Member
منم تبریک میگم به همه طراحا واقعا زیبا هستن
به اقاسعید هم تبریک مخصوص طرحشون عالیه
با حسین هم موافقم

شمارۀ 5
Grafix

شمارۀ 8
mehdinasiri

شمارۀ 17
SEPINAZ

amrdesign

Member
منم براي دوستان آرزوي موفقيت مي كنم و خب شايد اين گله از من باشه كه چرا در اين مسابقه شركت نكردم با توجه به اينكه بچه هاي مجيد آنلاين و مخصوصا مديران نسبت به من لطف داشتن .... به هر حال گرفتاري هاي كاري كه وجود داره فرصت اين كارو باقي نذاشت...

به نوبه خودم به همه خسته نباشيد ميگم و اميدوارم اين كار ها ادامه داشته باشه...

MEGA WAVE

Active Member
تبریک میگم به سپیناز و سعید و نوید و همه بچه هایی که شرکت کردن ، خیلی با حال بود ...

از سارا خواهش میکنم با مدیریت خودش بازم مسابقه برگزار کنه ...

آخرین ویرایش:

EMIRATES

Active Member
با سلام

واقعا مسابقه جالبی بود.

طرح ها خیلی خوب بود.

به برندگان تبریک میگم. امیدوارم دوباره یه مسابقه دیگه با همین شوق و شور برگزار بشه.

با تشکر.

Grafix

Member
با سلام خدمت تمامي دوستان،..

در ابتدا از سارا و مديران محترم انجمن، بابت انتخاب طرح اين حقير تشكر ميكنم ..
انصافا" انتظار برگزيده شدن طرح ارسالي خودم رو نداشتم با وجود اساتيدي كه در انجمن هستند چه كساني كه شركت كردند و نكردند ..

بنده هم تبريك ميگم به دوستان ديگر، طرح هاي بسيار زيبا و همچنين ايده هاي جالبي رو به تصوير كشيدن
اميدوارم از اين دست مسابقات بيشتر برگزار بشه،..
با سپاس ..

GFX Master

ممنون از بچه هایی که تا اینجا نظراتشون رو گفتن.

من که به شخصه با اینکه کار برگزاری مسابقه زیاد هست و وقت زیادی میخواد ولی اینو بدون تعارف میگم که خودم از وقت گذاشتن سر این موضوعات لذت میبرم.

چشم سعی میکنیم مسابقه ها رو خیلی بیشتر از این کنیم. به شرطی که بچه ها هم قول بدن مسابقه های بعدی رو بیشتر و بهتر استقبال کنن.

درباره ی موضوعی که حسین گفت یعنی نقد کارای بچه ها کاملا موافقم. اصلا دلیل اصلی ایجاد این تاپیک همین موضوع بود. یعنی بچه ها هر شبهه یا انتقاد و پیشنهادی که دارن مطرح کنن تا طراحا بیان و جوابگو باشن. موضوع مسابقه هم خدا رو شکر طوری بود که میشه روش مانور داد و بحث و نقد کرد.

درباره ی سوال خوبی که mayapower جان پرسیدن یعنی دلیل انتخاب طرحهای برگزیده من به تنهایی نمیتونم نظر خاصی بدم. چون طرحها بصورت رای گیری توی انجمن مدیرا انتخاب شدن. ولی همونطوری که توی پست اول همین تاپیک هم گفتم واقعا رقابت بین تعداد رای ها خیلی تنگاتنگ بود. مثلا همین 3 نفر برتر رای هاشون شاید یکی 2 تا با هم اختلاف داشت. یا بقیه ی بچه هایی که بین این 3 نفر نبودن تعداد رای هاشون خیلی کمتر از این دوستان نبود.

مهمتر اینکه مثلا مائده (مدیر همین انجمن فتوشاپ) که طرح شماره ی 9 برای ایشون بود تعداد رای هاشون با تعداد رای های کار نفر سوم یعنی نوید یکی بود. ولی چون ایشون مدیر بودن تصمیم گرفتیم که کارای مدیرای انجمن فتوشاپ یعنی خودم و مائده جزو برنده ها نباشن.

راستی قرار بود کارای 3 نفر برتر توی تاپ گالری بره که امروز ترتیب این کار رو هم میدم.

So0oltan

Member
سلام عرض شد خدمت دوستان هنرمند. متاسفانه من قدرت انتخاب ندارم چون احساس می کنم هر کاری قشنگی خودش را دارد. هر اثری در راستای انجام خیلی از اعمال ها، خواه حسی و خواه فیزیکی، خلق می شه. پس بنظرم نمیشه گفت کاره کی خوبه و کاره کی ضعیف تره. البته این موضوع خاص منه کم سواده. شما ها که استادین تو کاراتون و اثر های خوبی خلق کردین. واقعا ً باعث افتخاره منه که زیره دست شما عزیزان این هنر زیبا را یاد بگیرم. من از همه کارها لذت بردم و واقعا ً دست همه تون درد نکنه که تلاش کردین و این مسابقه را با کارهاتون، زیبا ترش کردید. الحق و الانصاف که گل کاشتید. ایشالله بیشتر از قبل این مراسم را ببینیم. از مدیریت هم تشکر ویژه دارم و یه خدا قوت دبش بهشون می گم که واقعا ً زحمت کشیدند و می کشند. خسته نباشید و بیش از پیش دعا می کنم که تو زندگی و کار هایتان موفق و پیروز باشید. خدا پشت و پناه، و یار و نگهدارتان باد

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
سلام به همه! به به عجب طرحایی! باور کنید میشه با این بچه ها یه کانون تبلیغاتی آنلاین راه اندازی کرد و کلی سفارش گرفت. جدی میگم ، به عنوان یه پیشنهاد جدی روش فکر کنید.

واقعاً خوشحالم که من هم جزء شرکت کننده های این مسابقه بودم و با همچین دوستای گلی رقابت کردم.
به نظر من طرح های بچه ها همه خوب بود و مدیرا حق داشتن که اینقدر مشکل تصمیم بگیرن.

امیدوارم چنین حرکتهایی بطور مستمر ادامه پیدا کنه و با حضور افراد بیشتری برگزار بشه.
از سارا خانوم هم واقعاً ممنونم که بانی این حرکت بود.

همگی موفق باشید.

[SOBHAN]

Active Member
از طرحهاي زيباي اساتيد واقعا استفاده كردم .

به نظر من اين روال زماني ادامه پيدا مي كنه كه مسابقه بيشتر برگزار بشه تا بچه ها به قولي سرد نشن ! هر چند ما كه سرد

هستيم !
1304.gif

موفق باشيد
محمد حسين

GFX Master

حالا که تاپیک پر شده از تشکر بارون بذارید منم از بچه هایی که جزو 3 نفر برتر نبودن یه تشکر ویژه کنم.

من حدسم این بود که مثل قدیم کسایی که برنده نشده بودن میومدن و سعی میکردن با پستای طولانی ثابت کنن که طرح ما
بهتر از طرح برنده ها بوده و آسمون ریسمون میبافتن که چرا ما برنده نشدیم و از این حرفا!

ولی واقعا اشتباه میکردم. الان که دیدم بچه هایی مثل مهدی نیسی پور یا محمد یا ... که طرحاشون هم کارای قشنگی بود
میان و تبریک میگن و هیچ اعتراضی هم ندارن. و این واقعا جای خوشحالی داره. چون به این حرکت میشه گفت حرکت یه فرد
حرفه ای! معمولا وقتی شرکت کننده های یه مسابقه حرفه ای باشن میدونن که نفس حضور در مسابقه ارزشمنده. حالا اگر
آدم برنده بشه که چه بهتر ولی برنده نشدن هم مساوی با اعتراض و اینا نیست. و خیلی ممنونم و خیلیییییی خوشحالم که بچه های
این فروم همچین شخصیتی دارن.

موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا