فراخوان مسابقه با موضوع چاپ - آثار و نظرات

robic

کاربر فعال
سلام ، به همه خوش سلیقه ها

به Grafix
تبریکات خیلی ویژه می گم ، با این طرح خوبش ، و از همه هنروران و دانشمندان و فیلسوفان هم که شرکت کرده بودند و رخصت برنده شدن را به سال بعد تقدیم کردند ، تقدیر و قدردونی می کنم ، ( تعجب نکنید من مدیر نیستم ، ولی مدیران رو دوست دارم ) می خواستم بگم که دستتان واقعا اگر درد می کنه دیگه درد نکنه و از این حرفای الکی ، مهم اینه که مدیرا راضی باشن همین !
البته کاربران محترم هم به نظر من باید به جز جایزه ، ترفیع درجه هم بگیرن ، البته این نظر کاملا شخصی بنده است.

همگی موفق ، موید و پیروز و همه چی باشید
بابای ، :دی : اسمائل زبون درازی

DANG3R

Member
سلام به همه دوستان عزیز

خب این مسابقه هم از سری مسابقات مجیدآنلاین تموم شد ...
کارهای حرفه ای با ایده های خیلی جالبی عرضه شد ... به همگی تبریک و خسته نباشید می گم.

به سه نفر برتر نیز یک تبریک ویژه می گم ... نوید و سپیده و سعید ...
خسته نباشید با طرح های قشنگتون.

به قول محمدجان امیری انشاالله بیشتر مسابقه برگزار بشه. کلی حال می ده ...
منم دوست داشتم شرکت کنم ولی فکرم جاهایی بود که روی این نمی تونستم فکر کنم :D خب استادای دیگه ای هم هستن ... :wink: !
به امید مسابقات بیشتر ...

موفق باشید.
علی.

explosion

Banned
تبریک

سلام . خیلی دوست داشتم اولین نفر به دوستانم تبریک بگم اما قسمت نبود . :d

خیلی به عزیزان شرکت کننده تبریک میگم طرح ها خیلی جالب بود و یه چیزی که بیشتر برام جالب بود اینه که طرح ها واقعا آثار پر محتوا و سنگینی بودن و هر کدام مفهوم و پیام خودش رو داشت .

یه تبریک هم به 3 دوست عزیزمون میگم که طرح های قشنگشون رتبه های بالا رو به خودشون اختصاص دادن و امیدوارم در آینده طرح های بهتری ازتون ببینیم .

جا داره یه تشکرم بکنم از مدیر انجمن خانم سارا که مسابقه رو راه انداختن و مدیریتش رو به عهده داشتن . خسته نباشی سارا خانم !

خوب دیگه تشکر بسه . یه انتقادم بکنم !

راستش خانم سارا نمی دونم من اینجوری احساس می کنم یا واقعا اینجوری بود . شاید اطلاع رسانی این مسابقه نسبت به مسابقات قبلی یک کمی ضعیف بود . البته این نظر منه چون نه به اون صورت تبلیغاتی در صفحه نخست شد نه اینکه در امضا دوستان در خصوص مسابقه مطلبی بود و شاید این یکی از دلایل حضور کم دوستان بود .

خوشحال میشم اگه مانعی نداره نظر دوستان رو هم بدونم که اگر من اشتباه میکنم متوجه بشم و بتونیم در آینده مسابقات بهتر با شرکت کنندگان بیشتری داشته باشیم . ( این طوری کار مدیران هم سخت تر میشه ! :) )

همگی موفق و پیروز باشید .

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من چرا همش دیر می رسم ( زمان مسابقه را هم 7 روز آخر فهمیدم )

همه کارها زیبا و جالب شده بود

ولی کمتر کسی از 4رنگ CMYK استفاده کرده بود بین 7- 8 نفر ( من یکم مشکل چشم دارم)

شمارۀ 1
crycafe من زیاد آشنای با ایشون ندارم ولی کار جالبی انجام داده بودند

مصطفی و سارا هم خیلی زیبا این چهار رنگ نشون داده بودند ( مدیر ا حق برنده شدن ندارند نه )

به نظر من این کارها خیلی جالب ناک تر بود
13- 16 - 14 - 2 - 17 - 10 - 9 - 1 و ...

( یک نیست بگه به توچه )

این که 3 مگ فایل تو این قعطی adsl ما ... اگه چاپ شد من هم میخوام یک نسخه هزینش هم ...

alionline1366

Active Member
منم مثل همیشه دیر رسیدم آقا به همگی تبریک میگم چه اونایی که برنده شدن و چه اونایی که برنده نشدن که البته اونهام با این طرحای زیبا به واقع برنده هستند ولی فقط کمی بردشون کمرنگ تر است چون گرافیک کلا سلیقه است در هر صورت کارهای بسیار زیبایی هم از نظر ایده و محتوا هم رنگبندی و شادابی دیدم که کلی حال کردم به نظر من باید از همه ی عزیزانی که شرکت کردند یه تقدیر جانانه بشه تا این دوستان و دیگر دوستان از جمله خود من بیشتر سعی کنند وقتشون رو خالی کنند و تو مسابقه شرکت کنند تا این دست مسابقات هر چه بیشتر شرکت کننده داشته باشه و پویا تر باشه راستی یه پیشنهاد دیگه این که یک هئیت داوری به نظر بچه های فوروم انتخاب بشن و این گروه ثابت باشن و تو همه مسابقات رای رای اونا باشه چه قد حرف زدم :)

Erfan

Active Member
منم این مسابقه رو به تمامی دوستان تبریک میگم مخصوصاً برنده ها ... از نظر من همه برنده هست ... مهم اینه که شما کار رو شروع کنید .. خود به خود ایده پیدا میشه.

موفق باشید.
عرفان

NaviD.R.R

Member
ولی کمتر کسی از 4رنگ cmyk استفاده کرده بود بین 7- 8 نفر ( من یکم مشکل چشم دارم)

چون قرار شد اینجا نقد بشن کارها و طراح کار جوابگو باشه یه توضیح کوچیک می دم برای دوستان . . .

اگه دقت کنید می بینید که خیلی از کارهایی که توشون از cmyk استفاده نشده مفهوم و ایده کار این اجازه رو نمی داده!
من در مورد کار خودم توضیح می دم که در شرح و وصف یوهانس گوتنبرگ مخترع اولین دستگاه چاپ هست که به شیوه ساخت کلیشه های فلزی و چاپ تک رنگ بوده و . . .
در اینجا cmyk مفهومی نداره! استفاده از رنگها توی کار مطمئنا سخت نیست بلکه استفاده نکردن از رنگ و به وجود آوردن یک پوستر که مفهوم کار رو هم برسونه سخت تره!

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
جالبه ها!
شماره ی طرح من شده "" 7 "":)
من عدد 7 رو خیلی دوست دارم. همیشه هم با منه.
تا حالا هرجا خونه گرفتم، واحد هفت ساختمون بوده!
7 بار تا حالا رفتم مشهد
فیلم 7 رو (با بازی دیدنی برد پیت و کوین اسپیسی) 7 بار دیدم.
از همه مهمتر!!!!
مهارتهای هــــــــــفــــــــــــــت گانه ی کامپیوتر رو قریب به هـــــــــــــــفـــــــــــــت ساله تدریس میکنم.
فتوشاپ رو به طور جدی از ورژن """"" 7 """"" شروع کردم و هنوزم کنار cs3 نصبش میکنم و کارهای سریع رو با اون انجام میدم.

خلاصه هفتم هفتی هفت!

همگی موفق باشید.

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
اینو یادم رفت بگم:

عاشق سون آپم!!! (7up) (7up) (7up) (7up) ...
و دیدن فیلم سینمایی (هنر هفتم!!)

شاد و موفق باشید.

nima_dsnr

کاربر VIP
نکنه بعشدم میخای 7تا زن بگیری و 7 تا بچه بیاری
Laie_7.gif

من هم بسیار بسیار از مدیران زحمتکش تشکر می کنم و به همه بچه هایی که زحمت کشیدم و طرح گذاشتن خسته نباشید میگم.
یک خسته نباشید ویژه هم برای بچه هایی که طرحشئن مقام آورد...

چشم سعی میکنیم مسابقه ها رو خیلی بیشتر از این کنیم. به شرطی که بچه ها هم قول بدن مسابقه های بعدی رو بیشتر و بهتر استقبال کنن.

من که شخصا به سختی سرم رو بالا می گیرم ار بابت اینکه شرکت نکردم.
هیچ توجیه خاصی هم برای این کار زشت ندارم.
امیدوارم دفعات بعدی جبران کنم.

تنکس

Mandana

Active Member
اینو یادم رفت بگم:

عاشق سون آپم!!! (7up) (7up) (7up) (7up) ...
و دیدن فیلم سینمایی (هنر هفتم!!)

شاد و موفق باشید.

می ام 7 ساله می خوام ترور ات کنم روم نمیشه
6cdo7kg.gif
:دی

من که شخصا به سختی سرم رو بالا می گیرم ار بابت اینکه شرکت نکردم.
هیچ توجیه خاصی هم برای این کار زشت ندارم.
امیدوارم دفعات بعدی جبران کنم.

تنکس

برووو.پیشدههههه.کیششششدههه.قهرم باهات موجوده بدجنس :mad:
چرا شرکت نکردی؟:snap:

/

باشه نزن بابا
pray.gif

شرمنده می سفر بودم نشد زودتر بیام تبریک بگم
خلاصه ببخشید و اینا:rose:
سوغاتی هم نیاوردم پیشاپیش بگم :دی
همین دیگه.خواستم تبریک بگم.به نظره منم همه کارها خوشمل و خوب بودن.:oops:
به برنده ها تبریک میگم ^.^ هر چند از نظره می همه ی کارها عالی بود

موفق باشین همگی.:oops::oops:

mostafa_cs

Well-Known Member
سطح کار بچه ها خیلی بالا بود :oops:
واقعا از کار خودم خجالت میکشم، هیچ فکرش رو هم نمیکردم کارای به این زیبایی ببینم.
تبریک میگم به برندگان مسابقه + خسته نباشید به مدیران محترم و برگزارکنندگان + آروزی موفقیت برای همه شرکت کنندگان.
اونایی هم که شرکت نکردن خدا هدایتشون کنه :D
یا حق...

Saeed-masih

Member
به به اسپم نويسي؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا به اون 3نفر تبريكات خاص ميگم كاراشون خيلي زيبا بودن منم يه طرح زده بودم ولي فكر كنم تو خواب !!!!!!!!!!!!
در ضمن من از كار آقاي نيسي پور هم لذت بردم .......
آرزومند آرزوهاتون
سعيد

جدیدترین ارسال ها

بالا