فایل txt بجای دیتابیس

mozakhraf

Member
lxsameer جان من واقعا از شما تشکر می کنم.دستت درد نکنه.کار کرد.:D:oops:یه سوال دیگه=>حالا چه جوری میشه یه فرم درست کرد که پس از ارسال اطلاعات توی یه فایل تکست ذخیره شه.یه مثال بزن.واقعا چاکریم:oops::mrgreen::?::cry::neutral:

lxsameer

New Member
در مورد لینک های که دادی منظورتو نفهمیدم. سورس test.php بیار تا بگم چیه!
در مورد سوالت تا چند min دیگه جواب میدم.

lxsameer

New Member
email خودتو بده تا دو تا فایل واست بفرستم
که اولی html حاوی فرم و دومی اسکریپت php مربوط به اونه. اگه مشگلی بود در خدمتم.

آخرین ویرایش:

mozakhraf

Member
در مورد لینک های که دادی منظورتو نفهمیدم.
وقتی صفحه test.php را باز میکنی اطلاعاتی که ظاهر میشه اینه:majid online...majid online...30 در حالی که اطلاعات درون فایل text.txt اینه:majid online...majid online... یعنی عدد 30 که نشان دهنده تعداد حروف جمله است جلوی جمله نمایش داده میشه. ولی من نمی خوام نمیش داده بشه.
سورس test.php هم همون کدی که خودت به من دادی.:wink::oops:

lxsameer

New Member
خوب دلیلش تابع fpassthru بجای اون می تونی هم از روشی که برات میل کردم استفاده کنی هم می تونی بنویسی
PHP:
$data = implode (" " , file  ('somfile');

mozakhraf

Member
lxsameer جان دست درد نکنه .ولی فایلی که میل کردی کار نمی کنه و این error را میده :Fatal error: Maximum execution time of 270 seconds exceeded in G:\Root30\Servadmin30\pixelroom\pixelroom.ir\www\01.php on line 16

در ضمن یه اشکال هم داشت که بجای fwriteزده بودی fWrite.
اگر میشه اصلاح کن.:)

lxsameer

New Member
تا اون جایی که می دونم به اسکریپت ربط ندارهو چون من تستش کردم . خطا مربوط به زمان پردازش فایل

mozakhraf

Member
یعنی اشکال از کامپیوتر منه؟
پس اون ایرادی که از خط 16 میگیره چیه؟
Fatal error: Maximum execution time of 270 seconds exceeded in G:\Root30\Servadmin30\pixelroom\pixelroom.ir\www\0 1.php on line 16

lxsameer

New Member
مربوط به زمان پردازش سرور . من این اسکریپت رو دوباره امتحان می کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا