فارسي ساز نسخه 2.2

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alireza82

Well-Known Member
سلام
من ورژن 2.2.2 رو فارسي كردم تحت شرايطي ميخوام بزارم برا دانلود رايگان
من اول شرايط رو ميگم تا دوستان نظر بدن و اگر شرايط مناسبي هست آپلود كنم. لازم به ذكر هست كه من فقط زبان رو ترجمه كردم و دست به استايل نزدم و اين كار توسط خودتون بايد انجام بشه.
1- اين ورژن تماما توسط خودم فارسي شده و در اون از فارسي شده ورژن هاي قبل و يا فارسي سازي شخص ديگري استفاده نشده و تماما توسط خودم بوده
2- هيچ كس حق نداره اين فارسي ساز رو بعد از دانلود به كس ديگه اي بفروشه
3- هر كس دانلود كنه با توجه به اينكه رايگان بوده اگر تغييري توي فايل ها بده كه منجر به بهتر شدن اون بشه موظفه در اختيار بقيه هم بگذاره. حق داره برا همون قسمتي كه خودش ترجمه رو عوض كرده كرده هزينه اي بگيره و لي بايد دقيقا ذكر كنه براي چي و تغيير چقدر از ترجمه داره پول ميگيره ولي باز هم بايد شراط 4 رو گوش زد كنه. اين رو ميگم تا كسي برنداره مثلا يه خط رو تغيير بده بعد بگه خوب اين ترجمه خودمه و ديگه لازم نيست شرايط رو اجرا كنم. و به بقيه بفروشه!!!!!
4- هر كس كه از اين ترجمه استفاده ميكنه بايد يكي از بنر هاي ما رو كه در آدرس http://www.asrenet.com/banner/ قرار داره
به انتخاب خودش در سايتش و براي مدت و نمايش نامحدود بزاره(مدت را عوض و ان را زمان دار کردم تا دوستان را حت تر باشند که در زیر شرایط آمده). تعداد نمايش اون در صورت رندوم بودن بايد با بقيه تبليغاتش برابر باشه.
در صورتی که تعداد بازدید متوسط شما روزی 1000 بازدید میباشد برای 1 سال بنر ما یا دوسال لوگوی مارا قرار دهید.
در غیر این صورت برای 2 سال بنر و یا برای 3 سال لوگیی از ما را در سایت خود نمایش دهید.
در آدرس بالا شما هم لوگو و هم بنر را خواهید یافت و به دلخواه میتوانید یکی را انتخاب کنید.
5- هر كس ميخواد اين فارسي ساز رو جايي آپلود كنه بايد شرايط 3و4 رو حتما در سايتش قيد كنه
لازم به ذكر هست كه عدم رعايت اين شرايط هيچ پيگرد يا چيز ديگه اي نداره و فقط قراردادي هست بين من ، شما و خداي خودمون!!!!!!!!!!!

اين شرايط من بود با توجه به حجم فايل هاي زبان اين نسخه فكر ميكنم شرايط مناسبي باشه.
من منتظر نظر شما هستم تا ببينم آپلود كنم يا نه. در صورتي كه كسي رو شرايط مشكلي داره ميتونه دليل ش رو بگه اگر ممكن بود تجديد نظر ميكنم.
به هر حال منتظر نظرتون هستم
موفق و پيروز باشسد خدا نگهدار

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alireza82

Well-Known Member
سلام
من فايل رو آپ ميكنم به نظر خودم فارسي سازي همه فايل ها عليه به جز lang_Arcade.php كه اگر به بقيه نمره 100 بدم به اين فايل 80 ميدم چون ملموس نبود يه كم بد ترجمه كردم البته نه اونقدر ها
يه بار ديگه شرايط رو گوشزد ميكنم
لازم به ذكر هست كه من فقط زبان رو ترجمه كردم و دست به استايل نزدم و اين كار توسط خودتون بايد انجام بشه.
1- اين ورژن تماما توسط خودم فارسي شده و در اون از فارسي شده ورژن هاي قبل و يا فارسي سازي شخص ديگري استفاده نشده و تماما توسط خودم بوده
2- هيچ كس حق نداره اين فارسي ساز رو بعد از دانلود به كس ديگه اي بفروشه
3- هر كس دانلود كنه با توجه به اينكه رايگان بوده اگر تغييري توي فايل ها بده كه منجر به بهتر شدن اون بشه موظفه در اختيار بقيه هم بگذاره. حق داره برا همون قسمتي كه خودش ترجمه رو عوض كرده كرده هزينه اي بگيره و لي بايد دقيقا ذكر كنه براي چي و تغيير چقدر از ترجمه داره پول ميگيره ولي باز هم بايد شراط 4 رو گوش زد كنه. اين رو ميگم تا كسي برنداره مثلا يه خط رو تغيير بده بعد بگه خوب اين ترجمه خودمه و ديگه لازم نيست شرايط رو اجرا كنم. و به بقيه بفروشه!!!!!
4- هر كس كه از اين ترجمه استفاده ميكنه بايد يكي از بنر هاي ما رو كه در آدرس http://www.asrenet.com/banner/ قرار داره
به انتخاب خودش در سايتش و براي مدت و نمايش نامحدود بزاره. تعداد نمايش اون در صورت رندوم بودن بايد با بقيه تبليغاتش برابر باشه.
5- هر كس ميخواد اين فارسي ساز رو جايي آپلود كنه بايد شرايط 3و4 رو حتما در سايتش قيد كنه
لازم به ذكر هست كه عدم رعايت اين شرايط هيچ پيگرد يا چيز ديگه اي نداره و فقط قراردادي هست بين من ، شما و خداي خودمون!!!!!!!!!!!

اين شرايط من بود با توجه به حجم فايل هاي زبان اين نسخه فكر ميكنم شرايط مناسبي باشه.
من منتظر نظر شما هستم تا ببينم آپلود كنم يا نه. در صورتي كه كسي رو شرايط مشكلي داره ميتونه دليل ش رو بگه اگر ممكن بود تجديد نظر ميكنم.

اميدوارم هر كي استفاده ميكنه حالش و ببره
در زير لينك دانلود رو آوردم از سايت خودم همين جاهم باز آپ ميكنم
http://www.2ir.ir/ipb/ipb-fa.zip

پیوست ها

• ipb-fa.zip
    97.1 کیلوبایت · بازدیدها: 221
آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
ممنون علي رضا جان كار خوبي كردي فارسي كردي حتما زمان زيادي هم برده .
خسته نباشي.

kambiz-g

Member
فقط اينو بگم كه كارت درسته
علي جان مديريشم فارسي هست ؟؟!
اين سوال منم هست
هر كس كه از اين ترجمه استفاده ميكنه بايد يكي از بنر هاي ما رو كه در آدرس http://www.asrenet.com/banner/ قرار داره
اين يك مورد رو هم قبول دارم چون خيلي زحمت كشيدي ولي به نظرم اگه براش تايم بزاري خيلي بهتره

alireza82

Well-Known Member
سلام
ممنون بچه ها
سلام ویژه هم خدمت صادق خفن، چه طوری اقا صادق خوبی؛ خبری ازتون نبود!!
نه مدیریتش و فارسی نکرم. آخه مدیریتش زیاد سخت نبود تعداد خط اون هم زیاد نبود. ولی چیزی که واضح بود چون واقعا محیط کاربریش زیاد بود وقت نکردم به ادمینش هم برسم. یعنی تا بحال هیچ cms ای با این تعداد خط زبان ندیده بودم خودمم وقتی کار تموم شد از خودم راضی بودم.:D
محیط مدیریت نسبت به محیط کاربریش خط زیادی نداره اما دلیل ترجمه نشدنش چند تا چیز بود:
مهمترینش این که وقت نکردم و اینکه اکثر کار های مربوط به مدیریت ارسال ها و ... از طریق محیط کاربری قابل انجام بود.
کامبیز جان چشم من که نمیخوام زور بگم :D هر کی خواست اونجا هم بنر هست هم لوگو. میتونید بنر بزارید برا 2 سال یا لوگو بزارید برا 3 سال.
اگر بازدید فعلی تون بالاست یعنی 1000 صفحه بازدید در روز رو به طور متوسط دارید برا 1 سال بنر برا 2 سال لوگو.
البته بگم ها یا بنر یا لوگو لازم نیست جفتش و بزارید.
که نه برا شما سخت بشه نه برا ما. اجازه رندوم در اوردن تبلیغات رو هم دارید یعنی لازم نیست همیشه تبلیغ ما در بیاد فقط به اندازه بقیه در بیاد.
انشالله اگر وقت کنم ادمین هم فارسی میکنم یواش یواش میزارم این جا بردارید.
ولی انصافا قبل از این که این ipb رو فارسی کنم با هاش کار نکرده بودم باید اعتراف کنم امکاناتش واقعا بالاست کفم برید!!!

VAHID216

مدیر بازنشسته
ولی انصافا قبل از این که این ipb رو فارسی کنم با هاش کار نکرده بودم باید اعتراف کنم امکاناتش واقعا بالاست کفم برید!!!
موافقم البته به دوستان دیگه توهین نشه ، من نمی دونم چرا همه وی بی دوست دارن سیستم خوبی هست نمی گم بده ، متاسفانه بعضی ها دوست دارن تحقیق نکرده کار انجام حتی من از یکی اینو پرسیدم اینو به من گفت :
کاربرا با وی بی راحت تر هستند :eek: واقعا تعجب کردم و هنوز که هنوزه ذهنم مشغولش هست ، مگه کاربران هموطن ما زمان به دنیا اومدن وی بی رو همراشون داشتن که الان هم بهتر کار کنن ، منظوری نداشتم فقط خواستم بگم بالاخره همه از یه جایی شروع کردن .
ایشالله همه کاربرای استفاده کننده از این دوسیستم موفق و راضی باشن.

alireza82

Well-Known Member
سلام
وحید جان به نظر من اصلی ترین دلیل این که ipb یکم عقب افتاده همون نبود ترجمه فارسی براش هست.
ولی در کل به نظر من یکی ipb نسبت به vb خیلی user frindly تر هست. من واقعا نمیدونم این دوست تون بر چه مبنایی این حرف و زده.
یه بار نصب کنه و کار کنه واقعا میبینه خیلی چیزاش سر هست که کم نداره!!! و کار بر هم با هاش را حت کار میکنه زیاد متفاوت نیستن از نظر نوع و طرز کار کردن. در کل فکر نمیکنم کاربری که بیاد تو هر کدوم از این دو سیستم و بخواد ازش کار بگبره اگر با ساختار انجمن آشنایی داشته باشه تو کاربری بمونه و نتونه کار بگیره!!! حالا هر کدوم که باشن

VAHID216

مدیر بازنشسته
شاید ترجمه فارسی یکیش باشه که مطمئنا هست چیزی که بیشترین تاثیر رو گذاشته معرفی نشدن این سیستم و آشنایی نداشتن کاربرا هست

persianebay

Active Member
سلام
من فايل رو آپ ميكنم به نظر خودم فارسي سازي همه فايل ها عليه به جز lang_Arcade.php كه اگر به بقيه نمره 100 بدم به اين فايل 80 ميدم چون ملموس نبود يه كم بد ترجمه كردم البته نه اونقدر ها
اميدوارم هر كي استفاده ميكنه حالش و ببره
در زير لينك دانلود رو آوردم از سايت خودم همين جاهم باز آپ ميكنم
http://www.2ir.ir/ipb/ipb-fa.zip

دوست عزیز لطف میکنید لینک خود برنامه رو هم همین جا بگذارید با تشکر

VAHID216

مدیر بازنشسته
دوست من برنامه مثل VBulletin پولی هست و فقط نسخه نال شده اون گیر می یاد و طبق قوانین درست نیست.
موفق باشید

iranianpc

Member
god damn

اینا چرا UTF-8 نیست !

با arabic فارسی کردی ! فقط چند تا فایلش UTF-8 هست ! آخه یعنی چی !

VAHID216

مدیر بازنشسته
عزیزم قوانین رو توجه کنید ، لاتین ننویسید مخصوصا حرف های زشت .
این سیستم مثل سیستم های دیگه نیست دوست من که ، از تو مدیریت که فارسی می کنید پس عملا کاری به موارد دیگه ندارید. برید به قسمت تنظیمات عمومی در اونجا کدینگ iso هست که به utf-8 تغییر بدید تمامی نوشته ها برای شما به درستی نمایش می یابند.
موفق باشید

iranianpc

Member
نه خیر وحید جان ...
تک تک فایلا باید UTF-8 میشد ....

که انجام دادم و الان هم رو سایتم هست ... www.peteam.ir ...

در ضمن فایل زبان مربوط به IDM (سیستم دانلود Invision power ) رو هم فارسی کردم ...

اگر می خواید براتون سند کنم ... که در invisionpower.ir استفاده کنید ....

در ضمن این مد تشکر از تاپیک که من نصب کردم رو peteam رو هم اگر میشه یک نگاهی بندازید ... فکر کنم مشکلی هست !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا