عجيبا قريبا

salmanclever

Well-Known Member
يك چيز عجيب قريب
جان من يه نگاه به اين دو تا فايل بندازيد ببينيد اصلاْ چنين چيزی ممکنه ؟
حدود ۱۰ تا ۱۵ دقيقه صدا و آهنگ تو اين فايله و به همون مقدار هم انيميشن سه بعدی . همونطور که خودتون ميدونيد اگر يه عکس سه بعدی را مثلاْ با 3dmax رندر کنيد حجمش چقدر ميشه .!! حالا فکر کنيد اين با اين همه چيز حجمش چقدر بايد باشه؟
در ضمن اگر موقع اجراش يکم آروم بود مشکل از کامپيوترتونه که نميتونه فايلهای سه بعدی را خوب و سريع نشون بده .
اين اوليش:
http://bestdownloads.free-host.com/fr08v101.exe
اينم دوميش:
http://bestdownloads.free-host.com/fr-019-final.zip
هر گس چيزي در مورد اينجور فايلها ميدونه يك لطفي كنه و بگه كه چجوري طراحي شده اند ممنون
در ضمن به سربازي رفتن عموي عزيز هم تبريك ميگم ان شا الله تموم سربازيشو با موفقيت پشت سر بزاره و دوباره بياد برامون تو سايت مطلب بنويسه همچنين توي وبلاگش :wink:
سلمان...

iRWEBDES

Active Member
من كه هر دوشم دانلود كردم
اما دريغ از كار كردن :roll: :roll:

مهرداد

salmanclever

Well-Known Member
آقا من لينك اين فايلا رو به خيلي ها دادم و خيلي ها دانلودش كردن و بين اون خيلي ها شما اولين كسي هستي كه ميگي كار نميكنه به احتمال زياد كارت گرافيكت ضعيفه :(

salmanclever

Well-Known Member
آقا من لينك اين فايلا رو به خيلي ها دادم و خيلي ها دانلودش كردن و بين اون خيلي ها شما اولين كسي هستي كه ميگي كار نميكنه به احتمال زياد كارت گرافيكت ضعيفه :(

iRWEBDES

Active Member
سلام
من نميدونم چي شده
ولي كار نميكنه
در مورد كارت گرافيكم هم بايد بگم قويترين گرافيك كارد موجود در ايران رو دارم
پز نميدم ولي تا حالا تو بازار لنگشو نديدم :wink:

مهرداد

salmanclever

Well-Known Member
آقا اول فيلم لود ميشه كه براي لود شدن يك صفحه سياه مياد با يك خط سفيد وسطش
آقا مجيد دريافتش كرده و اجراشم كرده شايد اينجور برنامه ها با ويندوزتون يا سيستمتون مشكل داشته باشه من ديگه چيزي به فكرم نميرسه ولي بازم چشم خودم دوباره دانلودش ميكنم و دوباره اجراش ميكنم :cry:
در ضمن من قصد احانت به كارت گرافيكتونو نداشتم :wink:
سلمان...

salmanclever

Well-Known Member
آقا من همين ال آن دريافتش كردم و اجراشم كردم و به خوبي اجرا شد من ديگه چيزي به مغزم نميرسه شما دوباره سعي كنيد شايد بشه البطه بايد يك مقدار صبر كني تا لود بشه :(

iRWEBDES

Active Member
نه عزيزم
اصلا اجرا نميكنه
يعني تا اجرا ميشه پنجره ي مربوطه Minimize ميشه
و تو دومي كه فايله rar هست اصلا Error ميده

Scorpio

Member
آقا سامان عزيز منم گرفتم ولي اجرا نميشه :(
بد جنس نكنه يه وقت كامپيوتر من رو ويروسي كرده باشي :lol: :lol: (شوخي كردم {چرا ميزني ؟؟؟} :lol: :) )

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
علي جان خيلي پرتي سامان كيه؟ :wink: سلمان..بابا خوبه 4 شب با هم بوديما هنوز اسمشو ياد نگرفتي :lol:

اقا من كه گفرتم همون اول هيچ مشكلي نداشت خيلي هم خفنه نميدونم چرا شما مشكل داريد :roll:

مجيد

Scorpio

Member
Majid گفت:
علي جان خيلي پرتي سامان كيه؟ :wink: سلمان..بابا خوبه 4 شب با هم بوديما هنوز اسمشو ياد نگرفتي :lol:

اقا من كه گفرتم همون اول هيچ مشكلي نداشت خيلي هم خفنه نميدونم چرا شما مشكل داريد :roll:

مجيد

بابا مجيد تو كه بايد بدوني من منظورم سلمان هستش (چرا ميزني ؟؟؟) ولي يه اشتباهي كه كردم اين بود كه حرف (آ) كنار حرق (ل) هستش و من بجاي سلمان نوشتم سامان ... :wink:

موفق باشي

علي

اقا من الان دريافت كردم واجراش هم نمودم مشكلي نداره ؟خيلي هم عاليه؟شما چي مي خواهين/

Scorpio

Member
!!! Woww
آقا من دوباره امتحان کردم و تونستم بگیرم ....آقا من خیلی مشتاقم بدونم که اینو چه جوری درست کردن .
اگه کسی اطلاعاتی دربارش داره بده (چون من تو عجیب کفش موندم) :wink:

خیلی ممنون

علی

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا سايتي كه اينا روميسازه اينجاست:
http://www.farb-rausch.com/

بريد نسخه هاي جديدشو ببينيد از اين جديدتر خيلي ساختن

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا