طرحی برای مهدکودک ودبستان

نظر شما در مورد این نرم افزار؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    6
طرحی برای مهدکودک ودبستان + ( دانلود )

با سلام
دوستان عزیز من یک سی دی آموزشی ،تبلیغاتی،پرورشی ،سرگرمی درقالب یک دی وی دی ساختم
میخواستم ببینم اگر دوستان تمایل دارین برای داشتن این مجموعه به همراه سورس mmbو photoshop لطفا اعلام کنین تا قرار بدم تا شاید بتونم زکات علم رو پرداخته باشم و دینم رو به این انجمن که خیلی به من کمک کرده ادا کرده باشم:rose:

فقط همین قدر بگم که برای ساخت این پروژه زحمت زیادی کشیدم(چند ماه طول کشید) و برای کسانی که دوست دارن از mmb چیزی یاد بگیرن و یا حتی ایده بگیرن فکر می کنم خیلی مفید باشه:shock:

دارای امکانات زیر
آموزشها آموزش زبان،الفبا فارسی،قرآن،نماز،ریاضی
سرگرمی نقاشی ، بازی
صوت و تصویرداستان های قرآنی ، انیمیشن،موسیقی و قصه
به همراه نمایش تصاویری از مهد و بچه ها
و...

حجم تقریبی : 600 مگ
این مجموعه (به نظر خودم و اطرافیانم)دارای ظاهر زیبا و امکانات زیادی است از جمله تذکر برای خوردن صبحانه ،ناهار و شام در ساعات معین می باشدو... که بخوام توضیح بدم خیلی میشه از امکانات و نرم افزارهای بسیار دیگری برای زیبا سازی این مجموعه استفاده شده
برخی از نرم افزار های استفاده شده برای ساخت این مجموعه
MultiMedia Builder , visual studio, Photoshop , crazy talk ,flash ,morph vox pro , wondershare flash galley

در ضمن از اونجایی که من این مجموعه رو به عنوان پروژه پایان دوره کارشناسیم هم تحویل استادمون دادم اگر دوست داشتین documentش هم که حاوی توضیحات ساخت هست اگر دوست داشته باشین قرار میدم.

دانلود 18 فایل با حجم تقریبی 30 مگ و یک فایل باحجم 3 مگ

دانلود فایل 1 rar
دانلود فایل 2 rar
دانلود فایل 3 rar
دانلود فایل 4 rar
دانلود فایل 5 rar
دانلود فایل 6 rar
دانلود فایل 7 rar
دانلود فایل 8 rar
دانلود فایل 9 rar
دانلود فایل 10 rar
دانلود فایل 11 rar
دانلود فایل 12 rar
دانلود فایل 13 rar
دانلود فایل 14 rar
دانلود فایل 15 rar
دانلود فایل 16 rar
دانلود فایل 17 rar
دانلود فایل 18 rar
دانلود فایل 19 rar
دانلود فایل word توضیحات ساخت

حجم تقریبی : 520 مگ

دوستان توجه داشته باشین حجم ابتدایی نرم افزار حدود 2.6 گیگ بوده که بخاطر سهولت دانلود برای شما و آپلود برای من برخی از فیلم ها رو حذف کردم

تصاویری از نرم افزار که البته دارای انیمیشن و فایل فلش هست که توی این تصاویر نمیشه دربارش قضاوت کرد!!!
--------------------------------------------------------------------------------------
تصویری از تراکت برای این کار که البته میخواستم به چند مهد کودک برم و بازاریابی کنم که نشد!!!:cry:
تصویر صفحه اول نرم افزار

سنجش ریاضی
بخش قصه
بخش انیمشن
--------------------------------------------------------------------------------------
دوستان بالاخره با هر سختی بود فایل ها رو قرار دادم:sad:. فقط لطفا نظر یادتون نره و اینکه اگر خوشتون اومد برام دعا کنین:neutral:

اگر فایلی اشکال داشت بگین تا درستش کنم(ان شاءالله)

باتشکر

آخرین ویرایش:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
به نظر پروژه ی خوب و کاملی میاد، و حتماً انتشارش - چه به صورت فایل اجرایی و چه همراه با سورس - میتونه خیلی به کاربرها کمک کنه.
ضمن اینکه ارائه ی Documentها و حتی ایده های اولیه ی خودتون که درنهایت تبدیل شد به نرم افزار هم خیلی میتونه مفید باشه.

منتظر ارائه ی نرم افزارتون هستیم.

موفق و پیروز باشید

sajadms

Member
دوست عزیز این انجمن همیشه از ارائه نمونه برنامه و سورس برنامه استقبال کرده
شمام مطمئن باشید اینبارم استقبال میکنن

silvercover

کاربر متخصص
بله قطعا استقبال می کنیم. با این توصیفاتی که شما از کار کردی به نظر میاد یه نمونه آموزشی همه جانبه باشه. فقط باید برای حجمش یه فکری کرد. اینکه تیکه تیکه بشه گذاشته بشه یا اینکه
هزینه پستی توسط شخص پرداخت بشه و هر کسی خواست براش پست بشه.

البته برای کم کردن حجمش یک راه ساده هست اون هم اینه که یه سری ازانیمیشن هاشو حذف کنم و از هرکدوم فقط یک نمونه بذارم(یعنی مثلا برای قسمت انیمیشن که مثلا 12تا انیمیشن داره فقط یکیشو بذارم و برای آموزش قرآن و ... هم همین طور)
اینطوری حجمش خیلی کم میشه ولی خوب ناقص میشه
فقط یک سوال میتونم از لینک مستقیم برای دانلود استفاده کنم یا باید در یک سایت دیگه آپلود کنم و لینکشو قرار بدم؟؟

silvercover

کاربر متخصص
فقط یک سوال میتونم از لینک مستقیم برای دانلود استفاده کنم یا باید در یک سایت دیگه آپلود کنم و لینکشو قرار بدم؟؟

مشکلی که سایت های دیگه دارن اینه که ممکن هست بعد از یه مدت از دسترس خارج بشن و این تاپیک بلا استفاده بمونه. این جا هم نمیشه هر حجمی رو قرار داد. باید
معتبرترین سایت ممکن رو انتخاب کرد یا چند جا آپلود کرد که اگر یکیش از دسترس خارج شد دیگری باشه.

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
بخش آپلودسنتر مجیدآنلاین هست، اما برای هر یوزر محدودیت 500 مگابایت داره (dl.majidonline.com)

فایل ها در پست اول برای دانلود قرار داده میشود (تعداد 19 فایل با حجم تقریبی 30 مگ)
دوستان ببخشید اگر دیر فایلها اضافه میشه آخه سرعت اینترنتم پایینه!

آخرین ویرایش:

a-r-s

Member
دوست عزیر ففط تا دانلود شماره 10 فعال هستش بقیه لینکا فعال نیست

omid.berooz

Member
سلام
میخواستم از برنامه بسیار زیبا و قشنگتون تشکر کنم واقعا جالب وزیباست
بعد این پارت5 کار نمیکنه

hataf

New Member
کارتان زیباست امید دارم با لطفی که خدا به بنده هاش داره شما هم به اهدافی که دوست دارین برسین و از خدای بزرگ موفقیت روز افزون شما را حواستاریم ممنون از کارتون
با سلام
دوستان عزیز من یک سی دی آموزشی ،تبلیغاتی،پرورشی ،سرگرمی درقالب یک دی وی دی ساختم
میخواستم ببینم اگر دوستان تمایل دارین برای داشتن این مجموعه به همراه سورس mmbو photoshop لطفا اعلام کنین تا قرار بدم تا شاید بتونم زکات علم رو پرداخته باشم و دینم رو به این انجمن که خیلی به من کمک کرده ادا کرده باشم:rose:

فقط همین قدر بگم که برای ساخت این پروژه زحمت زیادی کشیدم(چند ماه طول کشید) و برای کسانی که دوست دارن از mmb چیزی یاد بگیرن و یا حتی ایده بگیرن فکر می کنم خیلی مفید باشه:shock:

دارای امکانات زیر
آموزشها آموزش زبان،الفبا فارسی،قرآن،نماز،ریاضی
سرگرمی نقاشی ، بازی
صوت و تصویرداستان های قرآنی ، انیمیشن،موسیقی و قصه
به همراه نمایش تصاویری از مهد و بچه ها
و...

حجم تقریبی : 600 مگ
این مجموعه (به نظر خودم و اطرافیانم)دارای ظاهر زیبا و امکانات زیادی است از جمله تذکر برای خوردن صبحانه ،ناهار و شام در ساعات معین می باشدو... که بخوام توضیح بدم خیلی میشه از امکانات و نرم افزارهای بسیار دیگری برای زیبا سازی این مجموعه استفاده شده
برخی از نرم افزار های استفاده شده برای ساخت این مجموعه
MultiMedia Builder , visual studio, Photoshop , crazy talk ,flash ,morph vox pro , wondershare flash galley

در ضمن از اونجایی که من این مجموعه رو به عنوان پروژه پایان دوره کارشناسیم هم تحویل استادمون دادم اگر دوست داشتین documentش هم که حاوی توضیحات ساخت هست اگر دوست داشته باشین قرار میدم.

دانلود 18 فایل با حجم تقریبی 30 مگ و یک فایل باحجم 3 مگ

دانلود فایل 1 rar
دانلود فایل 2 rar
دانلود فایل 3 rar
دانلود فایل 4 rar
دانلود فایل 5 rar
دانلود فایل 6 rar
دانلود فایل 7 rar
دانلود فایل 8 rar
دانلود فایل 9 rar
دانلود فایل 10 rar
دانلود فایل 11 rar
دانلود فایل 12 rar
دانلود فایل 13 rar
دانلود فایل 14 rar
دانلود فایل 15 rar
دانلود فایل 16 rar
دانلود فایل 17 rar
دانلود فایل 18 rar
دانلود فایل 19 rar
دانلود فایل word توضیحات ساخت

حجم تقریبی : 520 مگ

تصویری از تراکت برای این کار که البته میخواستم به چند مهد کودک برم و بازاریابی کنم که نشد!!!:cry:
تصویر صفحه اول نرم افزار که البته دارای انیمیشن و فایل فلش هست که توی این تصویر نمیشه دربارش قضاوت کرد!!!
:-?

دوستان بالاخره با هر سختی بود فایل ها رو قرار دادم:sad:. فقط لطفا نظر یادتون نره و اینکه اگر خوشتون اومد دعا کنین کنکور
ارشد(نرم افزار) قبول شم (و بتونم برم دانشگاه)
:neutral:

اگر فایلی اشکال داشت بگین تا درستش کنم(ان شاءالله)

اگر دوست داشتین بگین تا فایل word توضیحات ساختش رو هم قرار بدم

باتشکر

silvercover

کاربر متخصص
من مجددا از حسن نیت شما تشکر می کنم. باز هم خواهش می کنم که عکس های بیشتری از این مجموعه ضمیمه کنید.

کارتان زیباست امید دارم با لطفی که خدا به بنده هاش داره شما هم به اهدافی که دوست دارین برسین و از خدای بزرگ موفقیت روز افزون شما را حواستاریم ممنون از کارتون
ممنون از لطف و نظرتونم
من مجددا از حسن نیت شما تشکر می کنم. باز هم خواهش می کنم که عکس های بیشتری از این مجموعه ضمیمه کنید.
ان شاء الله حتما

آخرین ویرایش:
سلام ببخشید بخش فیلماش فقط 2 تاش کار کرده ؟
سلام
بخش انیمیشن و بخش داستان های قرآنی رو بخاطر کم کردن حجم برخی از فیلم هاشو حذف کردم.مشکل از نرم افزار نیست.
حجم ابتدایی:2.6 گیگ
حجم فعلی بعد از تغییرات:520 مگ

جدیدترین ارسال ها

بالا