طراحی چهره ( تمرینی و طرح ناقص) کمک کنید

amirsss

Member
سلام به همگی

این چهره رو با نرم افزار cinema4d از روی مدلش طراحی کردم میدونم مقداری اشکال و ناقصی داره چون دارم روش کار میکنم فقط میخواستم بگم که با نرم افزار سینما4دی میشه چهره افر اد رو ابتدا بصورت یه ماسک ساخت بعدش بصورت سر کامل در آوردش
بدین ترتیب به راحتی میشه شخصیت مورد علاقه تون رو باش در بیارین بطوریکه بیشترین شباهت رو به شخصیتتون داشته باشه

من این کارو جهت تمرین انجام دادم و قصد دارم تکمیلش کنم امیدوارم موفق بشم در ضمن این اولین شخصیتی که دارم اینطور طراحی میکنم و به کمک شما احتیاج دارم لطفا عکسها رو ببینید و اونجایی که لازم به درست کردنش هست بم بگید...

راستی آموزش طراحی چهره انسان به همراه طریقه دانلودش توی بخش مقالات cinema4d هست اگه خواستید روش ساخت رو بدونید برید اونجا

با تشکر

پیوست ها

• female-face11.gif
    female-face11.gif
    27.2 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    41.8 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    268.3 کیلوبایت · بازدیدها: 16

amirsss

Member
سلام

یکم طرح رو کامل کردم ولی چون زیاد نمیرسم با سینما4دی کار کنم دیر پیش میرم

من به اینجا رسیدم که تو عکس میبینید من چون اولین باره یه مدل اینجوری دارم می زنم توی گوشش موندم البته یه گوش درست کردم واسش اما بد شده و سوراخهای بینی هم درست نمیتونم دربیارم لطفا کمکم کنید...

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    187.9 کیلوبایت · بازدیدها: 10

amirsss

Member
من سوراخهای بینی و گوشش رو سعی کردم درست کنم البته در حد یه کار تمرینی خوب شده الانم دو تا چشم براش ساختم اما چجوری ذارمش رو مدل منظورم اینه که چشمها درست تو جاش نمی افته و کاسه چشمیه جوریه لطفا بم بگید وقتی تو نرم افزار 3d یه سر درست منکنید چشماشو چطوری قرار میدید تو جاش ؟؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا