طراحی سایت

isat

Member
با سلام
ما یه گروه طراحی و ساخت وب سایت هستیم که به تازگی فعالیت خودمونو شروع کردیم به همین دلیل قیمتهامون واقعا پایین و مناسب هستن.
برای سفارش کار با ادرس ایمیل زیر درخواست خود را برای ما بفرستید
[email protected]
لیست قیمتها به زودی در همین انجمن اعلام خواهد شد

YTERROR

Active Member
:) دوست عزیز کار طراحی بقالی نیتس یکی زود شروع کنه ارزون بگیره کیفیت کار مهمه از نظر همه افراد

+ ارزش کار و کیفیت کار هم از روی نمونه کار مشخص میشه و تجربه کاری رو نشون میده و موجب اعتماد و سرمایه گذاری بروی سایت میشه

موفق و پیروز باشید

yakoza

Well-Known Member
:) دوست عزیز کار طراحی بقالی نیتس یکی زود شروع کنه ارزون بگیره کیفیت کار مهمه از نظر همه افراد

+ ارزش کار و کیفیت کار هم از روی نمونه کار مشخص میشه و تجربه کاری رو نشون میده و موجب اعتماد و سرمایه گذاری بروی سایت میشه

موفق و پیروز باشید

100% تایید میشه !

• Like
Reactions: MDP

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
تبریک ارز می کنم، لطفا آدرس وب سایت گروه خود رو معرفی کنید، (نمونه کار های خودتون رو هم معرفی کنید).
پاینده باشید.

isat

Member
اگه یکم صبر کنید وب سایت گروهو میاریم بالا. نمونه کارم میتونین مثلا همین مجله علمیمونو که تو امضام ضدم رو ببینین
www.PSZine.net

آخرین ویرایش:

rasoooli

Member
اگه يه سايت ديگه معرفي كني ممنون ميشم!

تازه اگه تونستي يه سايت شبيه سايت من طراحي كني ديگه خيلي باحالي

سايت من رو مهندس فنايي از مشهد طراحي كرده

بازارچه دات او ار جي

YTERROR

Active Member
سايت من رو مهندس فنايي از مشهد طراحي كرده

دوست عزیز یک اسگریپت ایشتگاه سایتهای خیلی زیادی در اختیار خریداران با قیمتهای 200 الی 400 تومان می زارن و بهترینشم ایران پی اچ پی هست

تویی سایت تبلیغات شده و ورژن تریال هم برای استفاده در سایت خودشون موجوده موفق و پیروز باشید

websamancom

Well-Known Member
دوست عزیز یک اسگریپت ایشتگاه سایتهای خیلی زیادی در اختیار خریداران با قیمتهای 200 الی 400 تومان می زارن و بهترینشم ایران پی اچ پی هست

تویی سایت تبلیغات شده و ورژن تریال هم برای استفاده در سایت خودشون موجوده موفق و پیروز باشید

درست میفرمائید الان سایتهائی هستن که 150 هم میدن چون در انحصار یک نفر نیست

آخرین ویرایش:

hidensoft

Member
Parsi host عزيز
من احساسم اينه كه شما در مورد طراحي سايت خودتون مشكل داريد !‌بهتره يه فكري به حال طرح سايت خودتون بكنيد .. چون به هيچ وجه حرفه اي نيست ..
در ضمن تاپيك شما هيچ ربطي هم به بحث نداره ..

yakoza

Well-Known Member
Parsi host عزيز
من احساسم اينه كه شما در مورد طراحي سايت خودتون مشكل داريد !‌بهتره يه فكري به حال طرح سايت خودتون بكنيد .. چون به هيچ وجه حرفه اي نيست ..
در ضمن تاپيك شما هيچ ربطي هم به بحث نداره ..

دیگه الان هر کی بلده با فرانت پیج کار کنه میاد اسم خوشو میزاره طراح سایت :neutral:

vizz666

Member
web 2 میتونی طراحی کنی؟ سر اصول؟

وب 2 قالب ایجکس؟

لطفا نمونه کار + هزینه (پیام خصوصی)

hidensoft

Member
اگر منظورت من بودم بايد بگم :
بنده برنامه نويس تحت وب هستم نه طراح وب
ولي خب دستي هم در طراحي دارم.

جدیدترین ارسال ها

بالا