طراحی سایت برای ثبت نام اعضا ...

سلام دوستهای گلم .. من تا حدودی طراحی وب میکنم .اما الان میخوام یه سایت طراحی کنم که احتیاج مبرمی به همکاری شما دارم //
*** ما تو دانشگاه یه انجمن تشکیل دادیم، حالا قرار شده یه سایت طراحی کنم که علاوه بر خبرهای انجمن که تو سایت قرار داده میشن کسایی که میخواهند عضو انجمن بشوند از طریق سایت ثبت نام کنند به این صورت که فرمی را شامل ( نام و ..... ) پر کنند و حتی یک عکس از خودشان نیز آپلود کنند ..... از طرف دیگر من روی این فرمها مدیریت داشته باشم مانند ( حذف و ویرایش و ...) و حتی چاپ فرم بصورت آرایش و مرتب شده نیز امکان پذیر باشد .....
لازم به ذکر است که امنیت اطلاعات نیز برقرار باشد ...///آیا باید بشینم و با php و ... بنویسمش یا راه های دیگری هم هست؟

خواهشا راه هایی که باید برم رو توضیح دهید **** هم اکنون نیازمند یاریتان هستم ****

آخرین ویرایش:

sepidweb

Member
بهتره کار توسعه رو روی یکی از سیستم های آماده
(portal or CMS)
که به صورت opensource وجود دارند انجام بدید.
اگر از asp.net استفاده می کنید من mojoportal رو پیشنهاد می کنم.

سلام .. از پاسختون ممنونم ...میشه یکم بیشتر و بهتر توضیح بدین؟ درضمن من با وردپرس کار میکنم که البته برای پیاده سازی این سایتم ، هر چی که لازم باشه رو یاد میگیرم .. مهم نیست که با چه سیستمی باشه!

sepidweb

Member
من برنامه نویس دات نت هستم و بنابراین نمی تونم در زمینه wordpress کمکی کنم. بهتره در بخش مربوط به wordpress یا php/mysql سوالتون رو دوباره بپرسید.
موفق باشید.

Digital007

Member
سلام دوست عزیز

من به شما پیشنهاد میکنم که از CMS Joomla استفاده کنین و افزونه Smart former رو که رایگان و فوق العاده با امکانات هست و پاسخگوی کامل نیاز شما میباشد, استفاده کنین.
ما برای مشتریانمون که joomla سفارش بدن و فرم ساز بخوان همین افزونه رو استفاده میکنیم و راضی هستن..

موفق باشین

جدیدترین ارسال ها

بالا