طراحي يك بنر ساده با دستمزد

webgardi

New Member
سلام دوستان. من يك بنر ساده فلش (به احتمال زياد 120 در 60 پيكسل) مي‌خوام، كساني كه حاضرن اين كار رو انجام بدن لطفا يك ايميل به amir at webgardi.com بزنند تا توضيحات رو بدم.
صد البته رايگان نمي‌خواهم و در همون ايميل خواهم گفت در ازايش چه چيزي خواهم داد.

موفق باشيد

YTERROR

Active Member
دوست عزیز تویی انجمنها عرف این جوریه که یک دستمزدی مشخ می کنند مثلا 20 الی 50 تومان بعدش هر کس از نوع کلاس کارش یا همون تخصصش ایمیل میده تا اعلام آمادگی کنه البته این برای راحت تر کردن کار شما گفتم امیدوارم موفق باشید

و فرد مورد نظرتون رو پدیا کنید

webgardi

New Member
دوست عزيز ممنون از پاسخ‌تان. اولا كه فكر نمي‌كنيد مبلغ 20 تا 50 تومن براي يك بنر ساده‌ي 120 در 60 زياد باشد!؟
بعد هم اينكه اين هم روشي است براي خودش ديگر!!

ممنون :)

YTERROR

Active Member
نه گرون نیست قیمت همینه قرار واسه ات درست کنند برای همین گفتم یک قیمت مشخص کنید تا سریعتر به نتیجه برسید

YTERROR

Active Member
نه دوست عزیز گرون نیست برای همین گفتم یک قیمت مشخص کنید تا زودتر فردتون رو پیدا کنید ممکنه یک نفر این که من میگم به 50 تومان برای مشا به 1000 توامن هم انجام بده ولی قیمت کار من همینه و دوستانی که در زمینه فلش می شناسم ولی افراد زیاید هم هستند که حاضرا این کار رو بدلخواه شما انجام بدن

دیگه زیر 50 تومان واسه طرف آدم مجانی درست کنه اعتبارش بیشتره تا بخواد پول بگیره

امیدوارم طرف مورد نظرتون رو پیدا کنید

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
ياهو ترور جان من هم با شما موافقم::::::::::::::::::

آخرین ویرایش:

webgardi

New Member
YTERROR گفت:
نه دوست عزیز گرون نیست برای همین گفتم یک قیمت مشخص کنید تا زودتر فردتون رو پیدا کنید ممکنه یک نفر این که من میگم به 50 تومان برای مشا به 1000 توامن هم انجام بده ولی قیمت کار من همینه و دوستانی که در زمینه فلش می شناسم ولی افراد زیاید هم هستند که حاضرا این کار رو بدلخواه شما انجام بدن

دیگه زیر 50 تومان واسه طرف آدم مجانی درست کنه اعتبارش بیشتره تا بخواد پول بگیره

امیدوارم طرف مورد نظرتون رو پیدا کنید
شما منظورتون 50 هزار تومان هست ديگه!؟ يعني زير اين آدم مجاني درست كنه اعتبارش بيشتره؟ ولي انصافا خيلي گرون مي‌گيريد. اصولا فلش هم كم كم داره از صفحه روزگار حذف مي‌شه. اين نظر منه البته. الان فقط براي تبليغ‌ها ازش استفاده مي‌كنن ... ديگه گذشت اون روزها كه بيان كل سايتشونو با فلش بسازن.

اين فوروم هم برام ايميل نزد كه پست جديد بوده اينجا! وگرنه زودتر مي‌يومدم!

مخلصيم
www.azemat.com

amir_s

Active Member
دوست عزیز ... اولا این رو بهتون بگم که فلش تازه داره وارد وب میشه ! خصوصا با بیرون دادن نسخه 8 ... و الان داره با سرعت سر سام آوری رشد میکنه !

و اما در مورد بنر ! البته یاهوترور یه مقدار قیمت رو بالا گفتن ! فکر نمی کنم درست کردن یه بنر ، اونهم نه خیلی پیشرفته 50 هزار تومن باشه ! ...
اما خوب ... میشه بنر رو طوری در آورد که بیش از این هم بشه روی اون قیمت گذاری کرد !

در ضمن ... اگر کسی خواست این کار رو انجام بده دیگه قرار نیست که قیمت رو بالا بگه ! مجید آنلاینی حساب کنید !

YTERROR

Active Member
دوست عزیز بر خلاف شما هر روز داره فلش پیشرفت می کنه و از سال قبل بیشتر سایتهای فول فلش داره میاد

و اگه تویی دنیا طظراحی باشید می بینید سایتهای فوق العاده عیجیبی داره سخته میشه که در سالهای آینده در بین طراحان ایرانی هم جا میافته الان سایتهای هستند که دیگه فایل تکست ندارند و همش بصورت انیمیشن و یک موجود برای شما صحبت می کنه دیگه منوی وجود نداره و ...... به این می گن فلش

نه به یک بنر الکی که دو تا عکس بزارن بگن فلش

قیمت واقعی خیلی بالاتر از اینی که من از شما برا یاین کار بخوام بگیرم تویی ایران قیمت طراحی فلش از ثانیه ای 15 هزار تومان هست به بالا

امیر جان منم گفتم زیر 50 تومان مجانی و آدم اعتبارش بیشتره و بوقل شما مجید آنلانی کار می کنیم منم نگفتم من طراحی می کنم گفتم از 20 تومان تا 50 تومان خوبه و گفتم سبک کار فرق فوکوله و هر کس از روی تخصصش کار می کنه

webgardi

New Member
دوستان ممنون. کار من انجام شد. در واقع طاق زدم. با یک اسکریپت تماس با ما. یعنی دو هزار و پانصد تومان (اینجا http://store.azemat.com )

بعد اینکه شما یک سایت معروف و کاربردی و درست حسابی رو مثال بزن که کلیت طراحیش بر اساس فلش باشه.

Rollcage

New Member
webgardi گفت:
دوستان ممنون. کار من انجام شد. در واقع طاق زدم. با یک اسکریپت تماس با ما. یعنی دو هزار و پانصد تومان (اینجا http://store.azemat.com )

بعد اینکه شما یک سایت معروف و کاربردی و درست حسابی رو مثال بزن که کلیت طراحیش بر اساس فلش باشه.
من الان پستتو دیدم وگرنه برات طراحی میکردم قابلتم اصلا نداره وبگردی جان
اگه بازم خواستی بگو این تیریپه فلش منه : www.roostercode.com فروم ما و بروبکس هم بیای دیگه برات خیلی قشنگ بنر میزنم رفاقتی ها! :cool: قربونت برم بای
آیدیم تو فروم روستر olderman هست اونجام کارم داشتی اونجا http://forum.roostercode.comزیاد نمیام اینجا

YTERROR

Active Member
همونطور که گفتم فلش یک کار جدید و تاپ و بسیار گرونه البته کار خوب نه کاری کپی برداری و .... برای همین شاید شما تویی سایتهای ایرانی تمام فلش زیاد به چشمتون نخوره ولی اگه واقعا وبگرد باشید سایتهای که از لحاظ مالی مشکلی نداشته باشند رو می تونید ببیند 99 % فول فلش هستند که برای این مننمونه به سایتها هالیوودی و .... یک نگاه بندازید و سایتهایی اطلاع رسانی شرکتهایی خصوصی

هرروز فلش داره پیشرفت می کنه شاید اطلاعات شما در این مورد کم باشه ولی در حال حاضر جهت اطلاع فروم پی اچ پی بی بی و وی بی و .... با نصب مدهای جدید و اسکریپهای جدید بصورت فول فلش در اومده و شما می تویند با نصب یک اسکریپ کلیه فرومتون و بصورت فول فلش داشته باشید که این یک تحول بزرگ در انجمنهای گفتگو و بیشتر اسکریپهای قدرتمند و امنیتی بصورت فول فلشه

چت رومهای فول فلش حرفی برای اسکریپهای به زبانهای دیگه نزاشته

تویی ایران با سرعت اینترنت شما شاید فلش جالب نباشه و لودینگ داشته باشه ولی ما که از اینرنتهای سرعت بالا و خارجیا استفاده می کنند واقعا جذابه و یک محیط واقعا غیر قابل مقایسه با هم ردهای خودش داره و .....

من از همون پست اول نگفتم من طراحی می کنم فقط گفتم سبک کاری که می خوایی انجام بدی رو بگو تا مثل این دوستمون اگه به کارش بخوره برات درست می کنه ولی گفتم قیمتش بین 20 تا 50 تومان و زیر این قیمت هم برای مجید آنلاینی یعنی مارفتی درست می کنیم

خدا رو شکر کارتون راه افتاد موفق و یروز باشید

Rollcage

New Member
yterror گفت:
همونطور که گفتم فلش یک کار جدید و تاپ و بسیار گرونه البته کار خوب نه کاری کپی برداری و .... برای همین شاید شما تویی سایتهای ایرانی تمام فلش زیاد به چشمتون نخوره ولی اگه واقعا وبگرد باشید سایتهای که از لحاظ مالی مشکلی نداشته باشند رو می تونید ببیند 99 % فول فلش هستند که برای این مننمونه به سایتها هالیوودی و .... یک نگاه بندازید و سایتهایی اطلاع رسانی شرکتهایی خصوصی

هرروز فلش داره پیشرفت می کنه شاید اطلاعات شما در این مورد کم باشه ولی در حال حاضر جهت اطلاع فروم پی اچ پی بی بی و وی بی و .... با نصب مدهای جدید و اسکریپهای جدید بصورت فول فلش در اومده و شما می تویند با نصب یک اسکریپ کلیه فرومتون و بصورت فول فلش داشته باشید که این یک تحول بزرگ در انجمنهای گفتگو و بیشتر اسکریپهای قدرتمند و امنیتی بصورت فول فلشه

تویی ایران با سرعت اینترنت شما شاید فلش جالب نباشه و لودینگ داشته باشه ولی ما که از اینرنتهای سرعت بالا و خارجیا استفاده می کنند واقعا جذابه و یک محیط واقعا غیر قابل مقایسه با هم ردهای خودش داره و .....

من از همون پست اول نگفتم من طراحی می کنم فقط گفتم سبک کاری که می خوایی انجام بدی رو بگو تا مثل این دوستمون اگه به کارش بخوره برات درست می کنه ولی گفتم قیمتش بین 20 تا 50 تومان و زیر این قیمت هم برای مجید آنلاینی یعنی مارفتی درست می کنیم

تائید میشه

webgardi

New Member
Rollcage گفت:
من الان پستتو دیدم وگرنه برات طراحی میکردم قابلتم اصلا نداره وبگردی جان
اگه بازم خواستی بگو این تیریپه فلش منه : www.roostercode.com فروم ما و بروبکس هم بیای دیگه برات خیلی قشنگ بنر میزنم رفاقتی ها! :cool: قربونت برم بای
آیدیم تو فروم روستر olderman هست اونجام کارم داشتی اونجا http://forum.roostercode.comزیاد نمیام اینجا
مرسی دوست عزیز. ممنون از لطفت. مزاحمت می‌شم به موقعش.

webgardi

New Member
yterror گفت:

درست. ولی منظور من سایت‌های ایرانی نبود. شما یک سایت کاربردی درست حسابی مثال بزن که با فلش باشه. به قول خودتان سایت فیلم های هالیوودی و ... این ها بیشتر یک سری موارد ثابت دارند.
خوب نیست آدم اینقدر روی یه چیزی تعصب بی‌جا داشته باشه!!

ممنون از لطف شما.

YTERROR

Active Member
نه دوست عزیز برای چی تعصب اگر شما می دونستید الان فلش پویا هم داره بین کلی سایت جا میا فتاده این و نمی گفتید الان سایتها فول فلش بصورت پویا هستند که با کنترل پنل راحت می شه مدیریت کرد و .....

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
من فکر می کنم ادامه این بحث خیلی خوب نباشه

چون به نظر منم سایتایی که بصورت فلش ساخته میشن اصلا قابل مقایسه با سایر سایتا نیستن. دوست عزیز شما کشور خودمونو نگاه نکن که توش از این سبک کار کم دیده میشه (البته اینم بگم که خیلی از شرکتای بزرگ و معتبر شمال شهر تهران هم سایتای تبلیغاتی خودشون رو بر مبنای فلش میسازن چون از لحاظ مالی مشکلی ندارن) و الا توی بیشتر نقاط دنیا این روش خیلی داره فراگیر میشه.

نمونه سایت فول فلش ایرانی (شرکت فن آوری اطلاعات مثلث که البته فعلا فقط به زبون انگلیسیه و بصورت آزمایشیه): http://www.mossallasit.com/

نمونه سایت فول فلش غیرایرانی هم که فکر کنم خیلی زیاد باشه و با یه جستجوی ساده توی گوگل بتونی پیدا کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا