بی بی کد شهرداری

m.n1362

Member
:rose:سلام به دوستان و اساتید این کار واسه شهر داری بود منم زیاد روش وقت نذاشتم جون قببلا مثل همینو به یکی داده بودم ...در هر حال گذاشتم شما اساتید هم ببینید ممنون از همه دوستان..model:max(1h) . render:vry1.5 ..tmie render 15min

پیوست ها

• m23.jpg
    m23.jpg
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 175

T@rK@n

Member
سلام به همه دوستان..تبربک میگم بخاطر سرعت بالای انجام پروژه..و رسیدن به نتیجه ای قابل قبول ...
نکته ای که میشه بش اشاره کرد ترکیب رنگ قرمز قهوه ای که شخصیت حجم زیر سوال میبره...پیشنهاد میکنم بجای قرمز از متریال دیگه ای استفاده بشه که واسه قوی شدن کار کمک بسیاری میکنه..
بازم خسته نباشی پیروز تو پروژه هات مهندس:rose:

emadmax

Well-Known Member
سلام

کار ترو تمیزی شده . خسته نباشی.

اما ای کاش مقیاس ها رو هم رعایت میکردی . مثلا اندازه آجر و ماشین !!!

موفق باشی

سلام کار خوب شده ولی چندتا ایراد داره
1 تکسچرها همه تکرار شده که کار زشت میشه که باید یا تکسچر بهتری پیدا کنی یا همون عکس را ببری توی فتوشاپ و درستش کنی
2 آجرهای این قسمت زیادی بزرگ شده
3 عکس ساختمان اصلا بامپ نداره که این هم کار را غیر واقعی مکنه درنگاه اول
4 روبروی ساختمان هم عکس ساختمان بذار که در پنچره های ساخمان دیده بشه که کار را واقعیتر می کنه چون توی شیشه ساختمان هیچ ساختمانی دیده نمی شه
5 عکس آسمانی هم که گداشتی اصلا ابر نداره اگه ابر داشته باشه بهتر میشه
6 راستی فریم شیشه به نظرم ایراد داره از این زاویه که این جوری دیده میشه
7 درزهای سنگ های نما اصلا مشخص نیست
8 همین شرمنده اگه زیاد ایراد گرفتم
ولی در که عالی شده .:rose:

پیوست ها

• m23.jpg
    m23.jpg
    601.1 کیلوبایت · بازدیدها: 10

m.n1362

Member
ممنونم از همه دوستان گل..من pageعارف عزیزو تازه دیدم فهمیدم نباید داین کارو میذاشتم..این کارا ایراداش کاملا معلومه sajadگل هر چی بیشتر ایراد بگیرید خوشحالتر میشم tarkan گل متریالاشو خودشون انتخاب کردن منت گذاشتی نظر دادی مرسی..مقیاس یکم مشکل داره این کار و من خواستمو خوب انجام بدم ولی کارفرماش یه سری خیلی اذیت کرد منم این سری نقشه و تری دی رو خواستم بدم 3000.000 تومان گرفتم ادیتم نکردم بازم از مدیر گلمون عذر میخوام اگه باید پاک شه این مبحث لطف کنه انجام بده ..ممنون:rose:چمن یه پلانه که diplase , fur داره

آخرین ویرایش:

ALI_TAKHTI

Active Member
ممنونم از همه دوستان گل..من pageعارف عزیزو تازه دیدم فهمیدم نباید داین کارو میذاشتم..این کارا ایراداش کاملا معلومه sajadگل هر چی بیشتر ایراد بگیرید خوشحالتر میشم tarkan گل متریالاشو خودشون انتخاب کردن منت گذاشتی نظر دادی مرسی..مقیاس یکم مشکل داره این کار و من خواستمو خوب انجام بدم ولی کارفرماش یه سری خیلی اذیت کرد منم این سری نقشه و تری دی رو خواستم بدم 3000.000 تومان گرفتم ادیتم نکردم بازم از مدیر گلمون عذر میخوام اگه باید پاک شه این مبحث لطف کنه انجام بده ..ممنون:rose:چمن یه پلانه که diplase , fur داره

من متوجه شندم واسه این کار چقدر گرفتی؟ به ریال نوشتی؟

m.n1362

Member
من متوجه شندم واسه این کار چقدر گرفتی؟ به ریال نوشتی؟
سلام.به تومانه فقط تری دی نبود نقشه های معماریشم بود..متاسفانه تو ایران به این داستان به شکل یه اپراتور نگاه میکنن:rose::rose:در صورتی که پرزنته یه رشته کاملا مجزاست.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
مجید مجید مجید باید بهت گفت مجید فل فل... مثل تراکتور کار میزنی و جالبه با تراکتورت پول پارو میکنی.با بدبحت پیچاره ها هی کار میزنیم پول مارو میخورن!!
خیلی رندرهاتو دوست دارم.هنری فوق مدرن چیز میز نیست.اما رنگ هاش ترکیب بندیش همیشه به دل میشینه.یه بار یه نما زده بودی به نظرم ساده اومدم.خودم بالا پائین کردم نتونستم مثل رندر تو زنده و قشنگ درش بیارم.باید جلوی استاد زانوی ادب نشست ..
پس کی میای قائمشهر ما منتظریم.! البته بگما اینجا اومدی از این کارا بزنی بیشتر از 200 تومن نمی دن بهت!!

(Hamid)

Well-Known Member
خسته نباشی عزیز
تعریف و تمجید و انتقاد و پیشنهادات و بچه ها گفتن

اون 206 چرا رفته تو چمن پارک کرده آخه:-?

ALI_TAKHTI

Active Member
ok

واقعا اگه واسه این کار 3 میلیون گرفتی دمت گرم.فکم افتاد. حتی اگه پلان هم زده باشی.
طراحی پلان با نظارت حدود 9000 تومنه که 20 درصدش ماله طراحه و باقی ماله ناظر. طراحی نما هم با 3 بعدی متری 2000 تا 3000 تومن.
این قیمتای بازاره (البته بازاره شهرستان).شما ماشالله ترکوندی یارو رو.ای ول

آخرین ویرایش:

m.n1362

Member
مجید مجید مجید باید بهت گفت مجید فل فل... مثل تراکتور کار میزنی و جالبه با تراکتورت پول پارو میکنی.با بدبحت پیچاره ها هی کار میزنیم پول مارو میخورن!!
خیلی رندرهاتو دوست دارم.هنری فوق مدرن چیز میز نیست.اما رنگ هاش ترکیب بندیش همیشه به دل میشینه.یه بار یه نما زده بودی به نظرم ساده اومدم.خودم بالا پائین کردم نتونستم مثل رندر تو زنده و قشنگ درش بیارم.باید جلوی استاد زانوی ادب نشست ..
پس کی میای قائمشهر ما منتظریم.! البته بگما اینجا اومدی از این کارا بزنی بیشتر از 200 تومن نمی دن بهت!!
سلام بر مرد سرسبز مازندران .ارادتمندیم ..والا اومدم چند بار نصفه شب میرسم که احتمالا خوابی داداش زودم بر میگردم...باعث خوشحالی که دوست داری البته میدونی که من در مقابل شما باید زانو بزنیم خیلی گلی ...اول پول بعد کار کار من ضعیفه ادعام ندارم اما یه سری از دوستان بازارو خراب میکنن تو تهران.:rose: بابا به خدا هنر قیمت نداره نمیشه گفت رندر متری aریال..:rose:

m.n1362

Member
واقعا اگه واسه این کار 3 میلیون گرفتی دمت گرم.فکم افتاد. حتی اگه پلان هم زده باشی.
طراحی پلان با نظارت حدود 9000 تومنه که 20 درصدش ماله طراحه و باقی ماله ناظر. طراحی نما هم با 3 بعدی متری 2000 تا 3000 تومن.
این قیمتای بازاره (البته بازاره شهرستان).شما ماشالله ترکوندی یارو رو.ای ول
سلام بر دوست گلواسه رندر هیچ وقت متری قیمت نده این هنره اپراتور نیستسم که متاسفانه همین مسال باعث میشه به اسم اپراتئر بشناسن البته من رشتم معماری و3dکمک کاره...اما یه دکتر قلبتو متری عمل نمیکنه :green::rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا