شمارش محتویات تکس باکس

qwqw1364

Member
سلام من يه باتن ذخيره و ثبت مورد جديد و دو تا تکس باکس دارم ميخوام وقتي در تکس باکس اول عدد يا کلمه اي وارد کردم و باتن ذخيره رو زدم در تکس باکس دوم شمارش انجام بشه و وقتي مجددا ثبت مورد جديد رو زدم و درتکس باکس اول عدد يا کلمه اي وارد کردم و باتن ذخيره رو زدم مجددا در تکس باکس دوم شمارش انجام بشه مثلا عدد دو وارد بشه الي آخر کد زير رو نوشتم

int num;
int.TryParse(textBox17.Text, out num);
textBox17.Text = (num + 1).ToString();
textBox19.Text = (textBox17.Text).ToString();

يه مشکل دارم اينه که با بستن برنامه محتويات تکس باکس دوم پاک بشه کدي ميخوام که با بستن برنامه محتويات تکس باکس دوم پاک نشه

the_king

مدیرکل انجمن
سلام من يه باتن ذخيره و ثبت مورد جديد و دو تا تکس باکس دارم ميخوام وقتي در تکس باکس اول عدد يا کلمه اي وارد کردم و باتن ذخيره رو زدم در تکس باکس دوم شمارش انجام بشه و وقتي مجددا ثبت مورد جديد رو زدم و درتکس باکس اول عدد يا کلمه اي وارد کردم و باتن ذخيره رو زدم مجددا در تکس باکس دوم شمارش انجام بشه مثلا عدد دو وارد بشه الي آخر کد زير رو نوشتم

int num;
int.TryParse(textBox17.Text, out num);
textBox17.Text = (num + 1).ToString();
textBox19.Text = (textBox17.Text).ToString();

يه مشکل دارم اينه که با بستن برنامه محتويات تکس باکس دوم پاک بشه کدي ميخوام که با بستن برنامه محتويات تکس باکس دوم پاک نشه
قبلا هم مشابه همین سوال مطرح شده.
باید قبل از بسته شدن فرم و رخداد FormClosing مقدار داخل TextBox رو ذخیره کنید و موقع باز شدن فرم در رخداد Load مقدار رو بخونید و داخل TextBox قرار بدید.http://forum.majidonline.com/threads/ذخیره-عدد-در-تکس-باکس.229670/
رجوع شود به :
ذخیره عدد در تکس باکس

جدیدترین ارسال ها

بالا