سیستم واسته بین مشتری و فروشنده

vahidmj

Member
برای ساخت یک فروشگاه که کسانی که عضو می شوند هرکدوم جنسشون را بزارند برای فروش و ما هم یه درصد کمی این وسط گیرمون بیاد.در اصل ما واسته بین مشتری و فروشنده . باید از چه سیستمی استفاده کرد؟

siavashmusic

Active Member
چنبن سیستمی موجود نیست یا من که تا الان ندیدم(بصورت اختصاصی) چون برای یکی از دوستان دارم مینویسم
یه سیستم ارایه فروشگاه :

کاربر ثبت نام میکنه روی ساب دومین براش فروشگاه ایجاد میشه میتونه دومنین خودش رو روی این آدرس پارک کنه
قابلیت فروش محصولات دقیقا مشابه هر فروشگاه
مدیر کل در کنترل پنل خودش دسترسی به کلیه فروش ها / آمار ورودی/ برترین ها / لیست سفارشات کلیه اکانت ها رو در دست داره
بخش حرفه ای این سیستم سیستم مدیریت مالی که با انتخاب هر اکانت ریز اطلاعات مالی هر سیستم براساس مقدار مبلغی که در تنظیمات وارد کردید رو لیست می کنه:eek:

کلی روش فکر شده نصف خصوصیاتش از روی سایت های مختلف روی اینترنت گرفته شده حتی متصل به بانک سامان هست
هزینه به حساب مدیریت سایت واریز میشه یعنی کاربران شما قادرند محصولات خودشون رو به مشتریان خودشون از طریق درگاه سامان بانک شما بفروشن پول به حساب شما ریخته میشه و در اکانت مشتریان شما مقدار شارژ میشه
مدیر کل سیستم یا پول رو بخه حساب کاربر خودش واریز میکنه یا بعد از محاسبه پورسانت خودش کم می کنه:D

alimosavi

Active Member
salam

سلام با ماجول ecommerce دروپال می شه جوری تنظیم کرد که بعضی افراد خاص یا اون نقش هایی که اتخاب می کنند بتونند کالاهاشون رو بگذارند
ولی خیلی باهاش ور نرفتم ببینم که می تونیم درصدی از خرید رو بگیریم یا نه . اگر یه امتحانی کنی فکر کنم این امکان رو داشته باشد

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
شما ميتوني از همين سيستم هاي فروشگاهي و آگهي ها استفاده كنيد .. جست و جو كنيد در انجمن !

hossein2kk

Member
آقا صادق و سیاوش از شما بعیده !!!!
آقا من خودم این سیستم فروشگاه رو فارسی کردم ورژن 3.3.1 اون هم با فارسی ساز تا چند وقت دیگه ریلیز می شود
در هر صورت اگه خواستید دموانگلیسی www.viart.com
دمو فارسی هم نهایتا تا 20 آبان
حسین

siavashmusic

Active Member
نمیدونم والله بعضی ها بدون حتی کوچکترین اطلاعات از نوع اجرای سیستم ها برای خودشون نظر میدن
توی مکانی بدین شکل اصلا حضور هم اشتباس چه برسه بخوای مطلب رو باز کنی و جزییات رو بررسی کنی

اینجا فقط همه ادعای رایگان بودن دارند غافل از اینکه اصلا ماهییت سیستم ها رو درک کنند
توی دنیایی که طرف 4 تا منوی فرونت پیج رو یاد گرفته فکر کرده برنامه نویسه و نظریه این خوب و اون بده صادر میکنه

وای بر این ایران به کجا داریم میریم

hossein2kk

Member
سیاوش جان اگه این پست بالایی رو بامنی؟!
در هر صورت من از شما و دوستانتون چیز هایی یاد گرفتم (هرچند کم) ولی احترامتون واجبه
شما چرا بدون هیچ آشنایی با من این حرفا رو می زنید کی گفته با فرونت پیج ...
شما اصلا viart رو دیدید ؟!
لازم به ذکره بنده نماینده انحصاری این نرم افزار تو ایران هستم و این سیستم فروشگاهجزو برترین سیستم های فروشگاه دنیاست که الان حداقل روش 5 سال کار شده ...
از ورژن 2.5 اون تا حالا من تمامی ورژن هاش رو فارسی کردم و یه جورایی باها بزرگ شدم .
اون وقت این سیستم با حدود قیمت پایه 40-80 هزار تومان تا نسخه 150 هزار تومانی دیگه کسی دنبال سیستم ایرانی نمی ره (چه برسه فارسی ساز کاملش هم باشه)
تناقض پیش نیاد من نمی گم نباید از برنامه نویس های ایرانی حمایت کرد والله منظورم این نیس ولی هیچ وقت کسی به سیستم هایایرانی (به جز پروگرمر های فوق حرفه ای)اطمینان نمی کنند.
در هر صورت منظور من هم از بعید بودن این بود که شما واقعا viart رو نمیشناختید
باز م می گم من قصد هیچ جسارتی نداشتم
با احترام
حسین

siavashmusic

Active Member
برادر حسین تلاش شما قابل تقدیر هست اما گویا شما متوجه سوال این دوستی که تاپیک رو زد نشدید

برای ساخت یک فروشگاه که کسانی که عضو می شوند هرکدوم جنسشون را بزارند برای فروش و ما هم یه درصد کمی این وسط گیرمون بیاد

بنظر شما با وی آرت میشه این کار رو کرد؟
اگه اینطوریه که من در اشتباهم . . .
راستی این سیستم پولی هست شما داری نسخه نال شده رو میفروشی ؟!!!!
یا روش دیگه ای داری؟ اینجا جاش نیست در موردش صحبت کنیم اگه دوست داری یه تاپیک باز کن تا در مورد این سیستم کامل با هم صحبت کنیم
قوانین اینجا اجازه نمیده تبلیغات فروش محصول رو انجام بدی
من توی تاپیک خودم فقط مشخصات سیستم خودم رو گفتم که هنوز هم تموم نشده و خیلی خوشحال شدم که داره تفکر صحیح تجارت در اینترنت بالا میره وگرنه نه من حرفی از فروش زدم نه در مورد وی آرت چیزی گفتم

فقط این برام سواله که چرا همه حرف کمک میزنند و میگن بیا رایگان کار بکن اما خوداشون دارند برای فروش محصول خودشون تلاش می کنند

لطفا توجه کنید این آقا چی نوشته : یه سیستمی میخواد که هرکسی بتونه پس از ثبت نام دارای یک فروشگاه بشه و پس از فروش محصول درصدی به حساب مدیر فروشگاه بره

حالا یا شما متوجه منظور این اقا نشدی یا . . . .
ضمنا شما ناراحت نشو من بطور کلی مطالب رو عرض کردم بعد از 3 سال و اندی برنامه نویسی و انجام پروژه های بزرگ و کوچیک برای داخل و خارج از ایران در کمترین حالت میتونم تشخیص بدم طرف چی بلد هست و کجای کاره

فکر کنم در جریان باشی الان توی ایران ملت به ظاهر نگاه می کنند گاها من مدیر انجمن هم از شما کاربر تازه وارد کمتر بلد باشم و در برخی موارد شاید هیچی بلد نباشم

موید باشی

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
كاري با مسائل ديگه ندارم ..
ولي چيش بعيده .. تاپيك من از اين شيوا تر هم مگه ميشه . بارها از اين سيستم ها توضيح داده شده در انجمن ها حتي viart

در ثاني معرفي سيستم هايي كه بصورت غير رايگان باشه اينجا جاش نيست .. !:)

hossein2kk

Member
بنظر شما با وی آرت میشه این کار رو کرد؟
اگه اینطوریه که من در اشتباهم . . .

دقیقا دلیل این که گفتم از شما بعیده همین بود دیگه !
با دقیقا همون حرافایی که شما زدید گفتید 3 چند سالی فلان فلان پروژه رو انجام داید به همین دلیل گفتم بعیده بد نبود حداقل یه بار لوکال نصب می کرید
راستی این سیستم پولی هست شما داری نسخه نال شده رو میفروشی ؟!!!!
برادر من می گم ریسلر این سیستم تو ایرانم شما میگی نال !
قوانین اینجا اجازه نمیده تبلیغات فروش محصول رو انجام بدی
من هیچ تبلیغی برای محصولم نکردم در ثانی این ورژن اون هم چون یه سری برام مشکلات پیش اومده فارسی سازیش این قدر عقب افتاده گر نه سرع تر از ین حرفا می اومد
فقط این برام سواله که چرا همه حرف کمک میزنند و میگن بیا رایگان کار بکن اما خوداشون دارند برای فروش محصول خودشون تلاش می کنند
دقیقا با این حرفت موافقم ! ولی کاری نمیشه کرد ایرانی جماعت به مفت بودن عادت کرده این بد نیس اتفاقا خیلی هم خوبه ولی و فقط برای نرم افزار های خارجی والله وقتی کی بینم سیستم های ایرانی رو نال می کنن می فوشن اعصابم خرد می شه .
ولی والله واقعا جوملا رو می بینید سیستم به ان توپی اون وقت شعارش for open source matters
واقعا قشنگه.

لطفا توجه کنید این آقا چی نوشته : یه سیستمی میخواد که هرکسی بتونه پس از ثبت نام دارای یک فروشگاه بشه و پس از فروش محصول درصدی به حساب مدیر فروشگاه بره
دوسته عزیز آقا سیاوش من هم دیدم ولی این نشون می ده که شما اصلا وی آرت رو نمی شناسید منم همین طوذ=ریم با همه سیستم ها کاملا درگیر نمی شم ولی وی آرت یه ذرهبگردی این امانات رو در داره
تفاسیر بالا نشون می ده من کامل منظور این دوستمون رو فهمیدم !

بارها از اين سيستم ها توضيح داده شده در انجمن ها حتي
آقا صادق اگه توجه کنی از وی آرت فقط تو 5 تا مبحث ام برده شده همش رو هم من گفتم !!!!!!!
در ثاني معرفي سيستم هايي كه بصورت غير رايگان باشه اينجا جاش نيست .. !
والله من هم استادیار رو تو این فوروم دیدم که راحت سیستمش رو تبلیغ کرد
اگه یادتون باشه من برای وی آرت نسخه قبلی فارسیس ساز شیه تاپیک همون جوری زدم اسمی برای فروش نبرم (ولی قصدم فروش بود ولی دقیقا مانند اون تاپیک عمل کردم ) یادتون به ساعت نکشید پاکش کردید ؟!

در هر صورت تو آخرین رنکینگ که من چند وقت پیش از مدیر وی آرت (توی ایمیلش) به گفت وی آرت قویترین سیستم مدیریت فروشگاه دنیاست

در هر صورت
موید باشید too
حسین

siavashmusic

Active Member
سلام

الان این نسخه دموی سیستم هست دیگه درسته؟

قاعدتا میتونم ثبت نام کنم و برای خودم یک فروشگاه توی این سیستم ایجاد کنم( یعنی هر کسی میتونه روی این پورتال این عمل رو انجام بده درسته ؟) حالا امکاناتی که میده مهم نیست فقط همین امر رو عملی کنه کافیه

ببخشید لینک ثبت نام رو پیدا نکردم

hossein2kk

Member
شرمنده سیاوش جان !
من الان از اون موقع امضام رو عوض نکردم !
اون آدرس هم که دادی بله دمو سیستم بود ولی ورژن قبلی
البته الان نگاشم کنی ارور DB می ده به خاطر ضعیف بودن هاستمه
ایشاللاه یه یکی دو هفته ای صبر کن نسخه اصلی با خرید آنلاین سیستم و دمو کامل آماده می شه
اگه خواستی ایمیلتو برای pm کن وقتی تموم شد بهت خبر بدم.
در مرد اون سوالت هم
زمانی که کاربر ثبت نام می کنه در سیستم توانایی این رو داره که .
1)برای هر خرید نیاز نیست هر بار مشخصاتش و ارسال کنه بعد از عضویت هر بار برای خرید میاد سیستم اتوماتیک آی پی رو شناسایی می کنه و اطلاعات رو به صورت پیشفرض ارائه می ده .
2) ه محصولاتش رو پیگیری کنه
3) با اپراتور پشتیبانی مکاتبه کنه
4) تبلیغاتش رو قرار بده (با محدود سازی توسط مدیر)
5) محصولاتش رو قرار بده "" ""
بانی خیر هم شدی امضمو تغییر دادم:D

یا حق
حسین

siavashmusic

Active Member
سلام

بلاخره پاسخ من رو ندادی ؟!
اگه من این سیستم رو روی هاستم نصب کنم امکانش هست که هر کاربر پس از ثبت نام در سایت من برای خودش یک فروشگاه ایجاد کنه و محصولاتش رو برای فروش بزاره یا نه؟

hossein2kk

Member
بلاخره پاسخ من رو ندادی ؟!
اگه من این سیستم رو روی هاستم نصب کنم امکانش هست که هر کاربر پس از ثبت نام در سایت من برای خودش یک فروشگاه ایجاد کنه و محصولاتش رو برای فروش بزاره یا نه؟
سیاوش جان من این سوالتون رو همون اول جواب دادم !!!!
بله این یکی از امکانات منحصر به فرد وی آرت است

حسین

hossein2kk

Member
البته یه نکته دیگه
نسخه رایگان رو که از وی آرت دریافت می کنید محدودیت داره . یعنی تعداد محصولاتی یا تبلیغاتی که کاربران می ذارن (حتی شاخه هاش) محدوده
ولی نسخه استاندارد همه این امکانات رو نامحدود داره !

جدیدترین ارسال ها

بالا