سیستم مدرسه!!!

pooyait

Member
سلام
من دارم رو اون سيستم school mate كار ميكنم

فارسيش كردم ميتونم بهتون بدم
منتظر باشين

Mikhak

Active Member
ايمان جان برنامه ي من همچين بگي نگي تموم شده فقط ميخوام شما امكاناتي رو كه ميخواي به من بگي تا ببينم تو برنامم هست يا اگرم كه نيست بنويسم
من وقتي سفارش رو گرفتم داشتم روي برنامه ي نمرات روزانه حضور غياب روزانه كار ميكردم ولي مدرسه طرف قرار دادم يعني همهي مدرسه هايي كه ازشون سفارش گرفته بودم گفتن كه اينجوري سره كاري ميشه كدوم معلمي حوصله داره هر روز امتحان بگيره يا كي حوصله داره اين همه نمره رو در روز وارد كنه يا اصلا كدوم دانش آموزي مياد هر روز نمره هاشو ببينه
واسه همين قرار شد وقت نمرات ماهانه و برنامه هاي كلاسي وچند تا خرتو پرت ديگه بزاريم
حالا شما هم پيشنهاد بديد تا اگه خوب بود بازم روش كار كنيم
-----------------------
سينا

iman_flash

Active Member
به نظر من هم اگه ماهانه باشه بهتره

يه چيز ديگه كه خواستن اينه كه پيغامايي از طرف مدرسه به والدين فرستاده بشه و والدين با تيك زدن چك باكس تاييد كنن كه پيغام رو خوندن...

ممنون

Mikhak

Active Member
آره اينو همين مدرسه هم پيشنهاد داده بود ولي وقتي من بهشون گفتم كه اگه خود دانش آموز هم بره تيك بزنه ديگه كار حله
اينا هم گفتن نمي خوايم
ولي اگه اوني رو كه ميخواي ( تيك زدن ) ميتونم بنويسم ولي به نظر من كه بي فايدست

iman_flash

Active Member
ميخك جان مگه سطح دسترسي والدين با دانش آموزان فرق نداره؟

راستي من خيلي فوري به يه دمو از اين برنامه نياز دارم... حتي ناقص... كار داره ميپره!

naeim_crack

Active Member
تو جلسه اولا و مربيان به والدين دانش اموزان كلمه عبور بدن

حالا بزار واسه دانلود ببين چي ميشه ديگه

Mikhak

Active Member
:) عزيز من سطح دسترسي دادم همون جلسه اول هم لازم نيست هر دانس آموزي كه بخواد ميره دفتر خونه ميگه آقا من شماره شناسنامم اينه اونم آقاي دفتر خونه هم ميگه پسوردت اينه حالا كسي كه پسورد رو گرفت اگه به عكس هاي قبلي نگا كنين ميبينين كه مي تونه پسش رو عوض كنه حالا بريم سراغ سطح دسترسي
تا حالا فكر كردي كه توي مدرسه از هر 500 نفر حدودا ممكنه 100 نفرشون كامپيوتر نداشته باشن 100 نفرشون هم شايد بلد نباشن برن اينترنت خلاصه اين غير ممكنه كه مدرسه با توجه به وب سايت دانش آموزاشو تست كنه
ايمان جان لطفا اون سطح دسترسي كه ميخواي به من بگو ببينم منظورت چيه؟
در ضمن اسم منم سيناست
---------------
سينا

iman_flash

Active Member
سينا جان من منظورم اين بود كه به اوليا و دانش آموزان پسوردهاي جدا داده بشه... خوب پسورد اوليا هم مستقيم به خودشون داده ميشه... نه به دانش‌آموز

Mikhak

Active Member
باشه من روش كار ميكنم البته كار كرده بودم ولي چيزه بيهوده اي هستشخودتم فكر كني ميفهمي كه به درد مدارس ايران نميخوره
-------------
سينا

iman_flash

Active Member
منم ميدونم ولي خودت بهتر ميدوني كه وقتي هيچي نميفهمن فقط ord ميدن كاريش نميشه كرد...
بعدش آقا اگه ميشه يه جوري حتي ناقص هم هست يه دمو ازش يه جا آپلود كن چون من خيلي سريع بايد بهشون نشون بدم فقط فرمها باشه كافيه اصلا لازم نيست كاربردي باشه فقط ميخوام يه چيزي نشون بدم بگم بعدا تكميل ميشه

ممنون

naeim_crack

Active Member
خوب اگه ميشه شما فايل رو بزار هر كس بخواد واسهخودش تغييرش ميده

راستي ايمان جون اين امضاي شما جريانش چه
چند نفرو داري كه حاضري به خاطرشون تو دادگاهي كه متهم به قتلن شهادت دروغ بدي؟ (يا بلعكس

مرسي

Mikhak

Active Member
ايمان جان چشم امروز دوشنبه هستش من سعي ميكنم اين رو تا پنجشنبه آپلود كنم فكر كنم تا اون موقع هم تموم بشه ديگه چيزيش نمونده
نعيم جان اينيكه شما ميگي فايل رو بزار اول تاپيك رو قشنگ بخون بعد يه چيزي بگو اين فايل نيست حدودا 5 تا ماژول واسه ادمين و 3 تا ماژوال واسه صفحه اول هستش
---------------
سينا

naeim_crack

Active Member
سلام

آقا سينا من به جون خودم همه 5 صفحه تاپيك رو خوندم
در ضمن تا اونجايي كه منمي دونم مازولها از فايلها تشكيل ميشن مگه اين نسل جديد ماژول باشه حالا اگه دلت نمي خواد فايل رو بزاري بگو بالاخره زحمت كشيدي به همين سادگي ها هم ماژولهاتو در اختيار كسي قرار نميدي

موفق باشي

iman_flash

Active Member
سيناجان 5 شنبه خيييلي دير هست من حداكثر امروز ميخوام... باور كن كار ميپره
ببين گفتم كه اصلا نميخوام كار كنه... حتي از صفحه‌ي فرمها كه ناقص هم هست save as هم به من بدي بسه

نعيم جان ايشون دقيقا منظورشون همين هست

---------------------------------------------------------
درضمن امضام معلومه ديگه...
يني چند نفر تو زندگيت هستن كه اينقدر واست ارزش دارن كه حاضري اين كارو هم واسشون انجام بدي (مادر.. پدر.. همسر.. دوست........)
[يا بلعكس] هم يني چند نفرو داري كه اينقدر واسشون ارزش داري كه حاضرن اين كارو واست انجام بدن...
اگه بازم متوجه نشدي يه تاپيك بزنم مساله رو باز كنم :wink:
---------------------------------------------------------

Mikhak

Active Member
چشم ايمان جان امروز كه نميشه الان كه اين تاپيك رو ميزنم من دسترسي به فايلها ندارم فردا حتما تا ساعت 12 سعي ميكنم save as صفحات رو واست بفرستم
----------------
سينا

جدیدترین ارسال ها

بالا