افزونه 1 سومین تور و نهمین قرار عمومی سایت مجید آنلاین

• شروع کننده موضوع Mahmoodi
  • تاریخ شروع

Shahla_R

New Member
برا همتون خوش بگذره من که نمی یام
ولی خیلی دلم می خواد بیام اما مامان میگه NO No No

S4DEGH

Well-Known Member
عجب زندگييه !
عيب نداره جاي شمارو خال ميکنيم !
برو بچ ناهار بامن ! فقط موادش از شما پختش بامن !
يه جوجه کبابي درست کنم من ! البته اگه اتوبوس بزرگ بگيريم قابلمه کله پاچه رو مي توينم توش بار بزاريم . که تا موقع وسط راه حسابي مغز پخت بشه !

اخه یکی بگه بچه های شهرستانی باید چه کنن که نمیتونند بیان اگه وسیله از کرمان هم دارید من حاضرم به جای 10000تومان 10100 تومان بدم برید خوش باشید مارا هم از یاد نبرید

di@n@

Member
بچه ها از طرف من هم خوش بگذرونید ، انشاءالله خوش برید و خوش تر برگردید ، سالم و سلامت ... ولی قول بدید ما رو هم یاد کنید ...

hamid ir

Well-Known Member
اگه میشه لیست کسانی را که میان بزارید تا بقیه بفهمن هک کیا میان

فعلا

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
اونهایی که با ما تماس گرفتن و اعلام آمادگی کردن تو صفحه اول همین تايپيك لیست اونها اعلام شده

علی

mostafa_az

Well-Known Member
آقا شما هزينه ها رو حواله كنين مشهد . من خودم همه چي رو هماهنگ ميكنم .

راستي اين آواتور رامين چي باحاله . يه نموره عين يكي منه .

مخلصيم
مصطفي

aira

Member
اقايون خانومها
بنده با مشورتي كه با يك نفر انجام دادم به شما عزيزان پيشنهاد ميكنم به جاي اينكه برين اون سر دنيبيان همين اطراف تهراان.30 كيلومتري فيروزكوه.تنگه واشي.نزديكم هست همه ميان
1 ساعت تا تهران فاصله داره

Sunboy454

Active Member
aira گفت:
اقايون خانومها
بنده با مشورتي كه با يك نفر انجام دادم به شما عزيزان پيشنهاد ميكنم به جاي اينكه برين اون سر دنيبيان همين اطراف تهراان.30 كيلومتري فيروزكوه.تنگه واشي.نزديكم هست همه ميان
1 ساعت تا تهران فاصله داره

منم موافقم !

جناب محمودی ، اگه بجای اسم افراد نام کاربریشون تو صفحه ی اول بنویسی یا همراه با نام کاربری بنویسی بهتر میشه ، جون یه سری از بچه ها همه ی اعضا رو نمیشناسن

آخرین ویرایش:
M

Mahmoodi

کاربر مهمان
ما پارسال اونجا رفتیم و( ولی بنده به شخصه نبودم ) در این مورد هم تصمیم گیری شده و قرار به رفتن به آبشاره وانا گرفته شده

حتما نیما جان

موفق باشید

علی

R_chizari

Active Member
FashisT گفت:
خدا کنه دوباره این قرار تبدیل به قرارهای مدیران 2 نشود! که کلی دوباره شرمنده کاربران میشیم..
میبینمتون
23.gif

فعلا
23.gif

آقا يعني قرار قبلي كه 3 تا مينيبوس رفتيم تنگه واشي همه مدير بودن ! :) مجيد آنلاين سالي 1 دونه قرار عمومي داره كه شكر خدا تاحالا همه شون پر جمعيت برگزار شده و به همه هم خوش گذشته. ايشالا اين دفعه هم مثل دفعه هاي قبل

چيذري

R_chizari

Active Member
اینم یه چندتا عکس از آبشا و اطرافش و قله دماوند توی راه. البته طبق تحقیقات من اونطرفا 2 تا آبشار هست. وانا و شاهان دشت (شون دشت به قول محلیاش)

IMG_1765.jpg

IMG_1766.jpg

IMG_1792.jpg

IMG_1794.jpg

IMG_1812.jpg

IMG_1816.jpg

IMG_1825.jpg

masqxz2

Member
التماس نکنید من با محمودیر مدیر سایت صحبت کردم برنامه عوض نمیشه صادق جون پایتم اساسی هم کله پاچه هم جوجه کفاف ! D:

bache +

Well-Known Member
من چون تپلم به دلایل زیر نمی تونم بیام
1.غذا هاتونو همش من می خورم شما بنده خداها گشنه می مونید
2.کی میره این همه راهو
میترسم بیام لای صخرهها گیر کنم تمام مدیرا هم نتونم درم بیارن
3.پیاده روی زیاد داره لاخر می شم باسم خوف نیست

alireza-metal

Active Member
منم شاید بیام ---- چون الان گیر چند تا مشکلم (متاسفانه سیاسی) --- اگه خدا بخواد و حل بشه حتما میام

آخرین ویرایش:

NabiKAZ

Well-Known Member
bache + گفت:
دلیل واضحی داره چون با مدیران هماهنگ نکرده بودید!!!!!1

يعني چي ؟!؟!؟!
من يه قرار شخصي گذاشتم !!! مخصوصا هم گفتم با مسوليت خودم !
يكي دو تا بچه هاي اينجا رو كه ميشناسم ولي آيدي شون يادم نيست خواستم بيان ، خواستم اينحوري بهشون خبر داده باشم .
من كه متوجه نميشم چرا بايد مديرا در جريان باشن !
در گوشي:
روز قرار عمومي: پنجشنبه 20 مرداد 1384
ساعت قرار عمومي: 6 بعدالظهر
محل قرار عمومي: تهران- پارک لاله - تقاطع بلوار کشاورز و کارگر - درب سمت کافي شاپ ها.
با رمز: نبي يا ايران ويچ :D
خوش حال ميشم از نزديک دوستان رو زيارت کنم.

اصلا لينك كه ميتونم بدم ؟ اينجا رو خودتون ببينيد:
http://www.iranvig.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=12390#12390

نبي

masqxz2

Member
NabiKAZ گفت:
من يه قرار شخصي گذاشتم !!! مخصوصا هم گفتم با مسوليت خودم !
يكي دو تا بچه هاي اينجا رو كه ميشناسم ولي آيدي شون يادم نيست خواستم بيان ، خواستم اينحوري بهشون خبر داده باشم .
من كه متوجه نميشم چرا بايد مديرا در جريان باشن !
در گوشي:
محل قرار عمومي: تهران- پارک لاله - تقاطع بلوار کشاورز و کارگر - درب سمت کافي شاپ ها.
با رمز: نبي يا ايران ويچ :D و علامت اينكه من بقل نبي واستادم با قد بلند و پيرهن سفيد و عينك سفيد خفن
خوش حال ميشيم از نزديک دوستان رو زيارت کنم.

اصلا لينك كه ميتونم بدم ؟ اينجا رو خودتون ببينيد:
http://www.iranvig.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=12390#12390
من هم با مسوليت خودم :
با رمز: نبي يا ايران ويچ :D و علامت اينكه من بقل نبي واستادم با قد بلند و پيرهن سفيد و عينك سفيد خفن

.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alireza-metal

Active Member
ممنونم مدیر انجمن (محمودی) جان که پست بالایی رو ویرایش کردی

آخرین ویرایش:

Sunboy454

Active Member
جناب NabiKaz ، شما در صورتی که تمایل به گذاشتن قرار خصوصی دارین میتونستین با ایجاد یه تاپیک جدید این موضوع رو به دوستانتون یا بقیه ی بچه ها اعلام کنین و موضوع رو تو این تاپیک مطرح نمیکردین ، امیدوارم هر چه سریعتر پستتون ویرایش بشه تا موجب سردرگمی بچه ها نشه

جدیدترین ارسال ها

بالا