سوال در مورد تبلت

mst_ab

New Member
دوستان ، من یه تبلت وکوم داشتم ، پاک کن قلمش خراب شد( سر باز کردن و عوض کردن نوک ) وقتی می خواستم بازش کنم ، دستم گیر کرد به پاک کن و پاک کن رو در آوورد! الان سلفش باز شده و با درگیری های زیاد سر بستنش باز هم درست نشد ، حالا می خوام بدونم از کجا می تونم یه قلم جدید ( فقط قلم ) بخرم . سایت خودش که برای ایران پشتیبانی نداره....

mst_ab

New Member
دوستان ، من یه تبلت وکوم داشتم ، پاک کن قلمش خراب شد( سر باز کردن و عوض کردن نوک ) وقتی می خواستم بازش کنم ، دستم گیر کرد به پاک کن و پاک کن رو در آوورد! الان سلفش باز شده و با درگیری های زیاد سر بستنش باز هم درست نشد ، حالا می خوام بدونم از کجا می تونم یه قلم جدید ( فقط قلم ) بخرم . سایت خودش که برای ایران پشتیبانی نداره....
قلم درست شد! به هزار زور و زحمت سیم پیچش رو بستم! چشام از جا دراومد!

wild-mans

Member
سلام
ببخشید دوستان من می خواستم یه تبلت واسه داداش کوچیکمبخرم ازاون روزی که ما این لایت روم رو نصب کردیم این بچه هی میاد و با اشتیاق میشه و رنگ آمیزی میکنه گفتم واسه تولدش یه دونه تبلت بخرم که دیگه مچ دستش اینقدر اذیت نشه حالا اگه دوستان مدلی رو سراغ دارن بگن.
یا حق

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
دوست عزيز تاريخ تاپيك رو قبل از پست دادن نگاه ميكرديد بهتر بود !!

خوش به حال برادرت كه همچين برادري داره!!‌ حسوديم شد :green:
خوب شما بهتره مدل جنيوس رو كه توي هر فروشگاه خدماتي ميتوني پيدا كني بهترين گزينه هست قيمتش هم حدود 30 هزار تومانه!
موفق باشيد

wild-mans

Member
سلام
دستتون درد نکنه ولی کدوم مدل از جنیوس بعد قیافش چه شکلیه هرچی سرخ و سبز تر باشه بهتره.
یا حق

wild-mans

Member
سلام
از برادرا کسی نیست به ما کمک کنه چند روزه دیگه تولدشه لطفا یکم کمک کنید
یا حق

جدیدترین ارسال ها

بالا