سوال درمورد تیزر مربوط به معرفی برنامه های شبکه ی 2...

spry

Member
سلام
چند وقتی هست که در هنگام شروع برنامه ها مانند اخبار بیست و سی و یا برنامه های دیگه یه کلیپ زیبا میاد که حتما اساتید دیدن . پرده و موضوعات
عکس بخشی از اون رو هم تو ضمیمه قرار دادم:

shabake 2.JPG

میخواستم یه کلیپی درست کنم (نمیدونم اسم فنیش چیه.تیزر میگید یا کلیب یا ..؟).باید مانور هایی مثله همون پرده ی سفید روی لوگو بیوفته و لیز بخوره بیوفته پایین.مثله اینکه از لوگو رونمایی میکنن.مانند رونمایی از ماشین یا ...
میشه راهنماییم کنید؟
سوالم اینه که این کلیپ شبکه دو یا مشابهش رو با چه نرم افزارهایی میسازند؟ من از پلاگین 3d element بخش motion design پرده رو پیدا کردم اما متحرک نیست . لوگوی مورد نظر آمادس اما پرده ای که باید از روش لیز بخوره بیوفته رو نمیدونم چیکار باید بکنم
ممنون میشم

spry

Member
نرم افزاری که ینده ازش استفاده کردم افتر افکت هستش

saeid..hp

Member
سلام دوست عزیز
کاهایی رو که گفتید مطمئنا با یه نرم افزار 3D کار کردن که به احتمال زیاد سینما فوردی هستش چون با قدرت داینامیک این نرم افزار حالت های مختلف رفتار اجسام توی دنیای واقعی رو خیلی خوب می شه شبیه سازی کرد مثل همون حالت پارچه که گفتید.
به طور کلی بعد از ساخت فضای 3d و خروجی گرفتن اون واسه یه نرم افزار کامپوزیت که اون هم به احتمال زیاد افتر هست کارهایی مثل تصحیح رنگ و جایگزینی متن ها رو انجام میدن و خروجی می گیرن واسه پخش.
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا