[مثال] سوالات چهارگزینه ایی بدون استفاده از پلاگین

michelangelo

Well-Known Member
با سلاو عرض خسته نباشید خدمت تمامی کاربران انجمن ؛
حدود یک ساعت پیش که بی کار بودم تصمیم گرفتم یه نمونه ی کامل از سوالات چهار گزینه ایی درست کنم (بدون استفاده از پلاگین ) و این کار حدود یک ساعت طول کشید.
حالا هم کارم تموم شده و این نمونه رو توی انجمن مجید آنلاین قرار می دم.
انشاالله که دیگه تاپیکی با نام سوالات چهار گزینه ایی زده نشه.:)

نکته : دوستان خوب من ، اگر این نمونه مشکلی داره فوراً به من اطلاع بدید تا برطرف کنم.:cool:
نکته : من برای زیباتر کردن پروژه از فونت B Nazanin استفاده کردم.:paint:

با تشکر : محمد میرزایی جوینانی

پیوست ها

• Question.rar
    1.7 کیلوبایت · بازدیدها: 312

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
نمونه خوبی هستش اما هنوزم جای کار زیادی داره فکر میکنم بشه با تعداد شرط های کمتری هم ساختش (البته اگه با پلاگین باشه با تعداد شرط های خیلی پایین تر هم میشه) و مهمترین مشکلی که داره اینه که سوالات رو برنامه نویس تعیین میکنه و کاربر نهایی نمیتونه سوالات خودش رو به برنامه بده که این یه ضعف بزرگ هستش اگه نمیخوایی پلاگین استفاده کنی میتونی از یه فایل متنی به عنوان دیتابیس استفاده کنی و با کمک آرایه ها یه برنامه قوی تر بدی

البته من این حرفا رو نزدم که دلسرد بشی اینا رو گفتم تا سطح کار خودت رو بالا ببری و کارهای قویتر ارائه بدی
در هر حال خسته نباشی در کل نمونه خیلی خوبی برای کسایی هستش که میخوان تازه بیلدر رو شروع کنن یا از کار با پلاگین و ارائه ها فراری هستن

موفق باشی

دوستان من این برنامه را نوشتم کاملتر و بهتر .. اگر کسی خواست به من اطلاع بده تو انجمن آپ میکنم..

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
دوستان من این برنامه را نوشتم کاملتر و بهتر .. اگر کسی خواست به من اطلاع بده تو انجمن آپ میکنم..

خوشحال میشیم نمونه ی شما رو هم ببینیم، قطعاً مفید خواهد بود

جدیدترین ارسال ها

بالا