سلام. بفرمایید داخل خودتون رو معرفی کنید!

ali_tavanaie

Well-Known Member
. [FONT=&quot]نام نام خانوادگی: علی توانایی جبارزاده[/FONT].
2. [FONT=&quot]سال تولد: شهریور 63[/FONT]
3. [FONT=&quot]محـــــــل سكونت : مشهد[/FONT]
4. [FONT=&quot]تحصیلات: کارشناسی برق-الکترونیک[/FONT]
5. [FONT=&quot]وب سایت شخصی[/FONT] www.iran-lighting.com:
6. [FONT=&quot]زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری[/FONT][FONT=&quot]:ساخت پرژکتور[/FONT]​
7. [FONT=&quot]زمينـــه های فعاليت كامپيوتري:[/FONT] 3dsmax [FONT=&quot] ، طراحی [/FONT]web[FONT=&quot] [/FONT]​
8. [FONT=&quot]تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: [/FONT]3dsmax[FONT=&quot] ، تا حدودی [/FONT]photoshop[FONT=&quot] ، بسیار کم با [/FONT]flash​
9. [FONT=&quot]فعالیت کنونی:[/FONT][FONT=&quot]سرباز شهرداری مشهد + فعالیت در شرکت [/FONT]​
10. [FONT=&quot]تلفن تماس یا آیدی یاهو : 09153596130[/FONT]
11. [FONT=&quot]افتخارات: ثبت یک مقاله در [/FONT]ieee [FONT=&quot] درباره بهبود پردازشگرهای [/FONT]sorter​
12. [FONT=&quot]توضیحات بیشتر: من علاقه شدید به ادبیات دارم و گه گاه شعر هم می گم ، به پرندگان هم علاقه شدیدی دارم ، عاشق وطنم هستم و آرزو دارم که بتونم یک روز به جایی برسم که پرژکتورهایی رو که میسازم به کشورهای دیگه صادر کنم تا شاید چند تا بچه شیعه بتونن از این راه برای خانوادشون درآمد کسب کنند.مشکل اصلی سازنده های ایرانی هم اول از همه نوع تفکر خارجی پسند بسیاری از مردم کشورمون و عدم توجه مسئولان به افزایش درآمدهای غیر نفتیه.دوست دارم یک روز مثل شیخ بهایی در همه علوم به جایگاهی برسم که تا سالها آثار من افتخارات کشورم باشند.[/FONT]​

yaiiaj

کاربر VIP
سلام به همه
1.نام و نام خانوادگی: یحیی جنانی
2.سال تولد: اول مرداد 68
3.محل سکونت: پاریس کوچولو
4.تحصیلات: در حال حاضر ترم آخر گرافیک
5.وب سایت::D
6.تسلط به نرم افزارهای گرافیکی: 3D max(فعلا مبتدیم اما علاقمند)COREL,photoshop
7.فعالیتهای غیر کامپوتری: به مسائل ماورایی بسیار علاقمندم(خیلی:D)یه کوچولو تالو کار می کنم(ووشو) کارتون می بینم(خیلی زحمت می کشم نه؟؟)
8.فعالیت کنونی: زندگی
9.افتخارات: همه تون
10.توضیحات بیشتر: همتون عزیزان دلم هستین خیلی دوستون دارم و برای همه تون در تمام لحظات زندگی آرزوی امید و امید و امید و موفقیت دارم:rose::rose:

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام به همه ی بچه های 3d کار مجید آنلاین
به نام خدا این جانب امین هستم معروف به amin4d اسم کاملم امین برزگری هست اهل یزد هستم
علاقه اصلی من cinema 4d است اونو در حد متوسط مایل به حرفه ای بلدم الان یه ماهه که رفتم تا هودینی رو یاد بگیرم (آخه خیلی توپه) توی یه شرکت نقشه کشی دارم نقشه هاشون رو سه بعدی می کنم البته در حال حاضر
تلفن 09366835720
آی دی:
[email protected]
توضیحجات بیشتر: متفاوت باشید، همه چیز و به همه کس نگید، دیگران مهم نیستند فقط خودتون و آرزوی برترین ها برای همتون!

آخرین ویرایش:
اسم : احمد رضا
نام خانوادگی : میرحاج
تاریخ تولد
: 1367
تحصیلات : 7 مدرک از رشته ی کامپیوتر + مدرک دیپلم رشته ی مکانیکی خودروهای سبک و مدرک دیپلم تجربی

علاقه مندیهای غیر از کامپیوتر : علاقه ی بسیار شدیدی به فوتبال دارم و فعلا در یک تیم هستم و بازی میکنم

علاقه مندیهای کامپیوتری : 3d studio max - photoshop - hardware -softwar - corel draw - free hand و چند نرم افزار دیگر که اصلی ترین اونها فقط و فقط 3d studio max چون من مدرس این نرم افزار در اصفهان هستم .

وب سایت : در دست طراحی

شغل :
مدرس نرم افزار مکس و سه بعدی سازی

ایمیل : [email protected] ------------ [email protected]

شماره تماس : 09375542757

توضیحات بیشتر : آماده ی انجام تمامی پروژه های سه بعدی سازی و دانشجویی شما

آخرین ویرایش:

MAMAD_ISM

New Member
احمد هلاکوهی

سلام دوستان عزیز
شاید من نتونم خودم رو جزو طراحان عزیز و حرفه ای که همگی خودتون رو معرقی کردید قرار بدم ولی برای اینکه بیشتر بتونم با شما ارتباط برقرار کنم خودم رو معرفی می کنم

1. نام نام خانوادگی: احمد هلاکوهی
2. سال تولد: 1369
3. محـــــــل سكونت : اصفهان - جی
4. تحصیلات: پیش دانشگاهی رو تموم کردم پشت کنکور
5. وب سایت شخصی: http://newgraph.deviantart.com
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: درس خوندن برای قبول شدن در کنکور - ورزش جودو
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري: در زمینه سه بعدی کمی و در زمینه دو بعدی تقریبا حرفه ای کار می کنم
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی:3D Max - Maya - Photoshop - Pozer - Corel Draw - Free Hand - ....
9. فعالیت کنونی: طراحی
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو: Almahdi_2
11. افتخارات: نایت قهرمانی مسابقات جودو استانی
12. توضیحات بیشتر: همگی با هم دعا کنیم برای فرج آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه
خیلی خیلی دوستتون دارم و برای همگی آرزوی موفقیت میکنم

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
محمد مهدی راشد

به نام خدا
نام : محمد مهدی
نام خانوادگی : راشد محصل
تاریخ تولد : آذر 1370
ساکن شهر مشهد
محل زندگی : رو به روی مانیتور
تحصیلات : در حال حاظر مقطع سوم دبیرستان , رشته ی ریاضی
علاقه مندیها : 3D Max . Photoshop , Flash , DirectX XNA , Unreal Engine , شطرنج , sony ericsson :lol:
سوابق : 4 سال کار با 3D Max , پنج سال کار با فلش , 6 ماه کار با Engine های طراحی
افتخارات : کسب مقام پنجم در فستیوال طراحی Low Poly از شرکت UBI Soft , کسب مقام 8 در مسابقات طراحی با موضوع " Death Time " از شرکت iCG , ترکوندن انواع وسایل و قطعات داخلی و خارجی کامپیوتر :lol:
وب سایت : بزودی
تلفن تماس : 09155583986
ID یاهو : m_rashed_cg

آخرین ویرایش:

moeinkarimi

Member
1.نام و نام خانوادگی: معین کریمی
2.سال تولد: دوم فروردین 1372
3.محل سکونت: تهران
4.تحصیلات: در حال حاضر دوم دبیرستان
5.وب سایت(وبلاگ):www.gamingworld.blogfa.com
6.تسلط به نرم افزارهای گرافیکی:3Ds Max - Photoshop - Ulead Video Studio - Fl Studio
7.فعالیتهای غیر کامپوتری: 2 سال پیش در تیم نوجوانان پاس تهران بازی میکردم اما به علت آسیب دیدن پا دیگر در این زمینه فعالیت نکردم(البته در کوچه کماکان بازی میکنم)
8.فعالیت کنونی: زندگی با MajidOnline - درس - کار بر روی پروژه عظیم Tiny
9.افتخارات: خدمت به ایران و ایرانی
10.توضیحات بیشتر: امیدوارم هر جایی که هستید خوب و خوش و سلامت باشید.من هم میکوشم تا عضوی خدمتگذار برای جامعه ی 3Ds Max کار ایران باشم :neutral:

TAO

Member
. نام نام خانوادگی: امید قطبی omid ghotbi (TAO)
2. سال تولد: 61
3. محـــــــل سكونت : اصفهان
4. تحصیلات: کاردانی نرم افزار
5. وب سایت شخصی: www.3dfine.comhttp://dehghani.cgsociety.org/
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: موسیقی، مجسمه سازی و عکاسی
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري: تمامی مباحسی که در حیطه ی گرافیک دیجیتال قرار دارند.
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: 3ds max, Soft image XSI, mudbox, VUE, Combustion, After effects, maya, 3dvis shape and ...
9. فعالیت کنونی: همکاری با صدا و سیما ، مدیریت موسسه ی ذهن زیبا، تدریس در دانشگاه هنر اصفهان، تدریس در دانشگاه نقش جهان و ...
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو: 989355404223+
11. توضیحات بیشتر: مـدير مسئول و صـاحب امتيـاز مـوسسـه ي پـويا نمايي ذهن زيبا، متـولد 17 آبــان سـال 1361 در کـرمـان اسـت، تمامي خـانواده ي وي اهـل خوزستان بـوده و در حال حاضر نيز در آنجا سکنـي گزيـده اند، بيش از نيـمي ار زندگـي خود را در اهـواز سپـري کـرده و بخشـي از زندگـي خـود را در شهر هايي چون شيراز، رشـت، مشهـد، تهـران، دزفـول و اهـواز گذرانده است. فعـاليت خود را در ضمينـه هنــر هاي ديجيتال از سال 1377 آغاز کرد و در سال 1380 به صورت حرفه اي با تمرکز بيشتر بر ساخت بازي و ضمينه هاي سه بعدي ادامه داد.

از همـان ابتـدا علاوه بـر تحقيـق و گستـرش دامنـه ي اطـلاعـات به آمـوزش هنـرهـاي ديـجـيـتـال نـيز مشغـول بـود، که از آن جملـه ميتـوان به آمـوزش متـورهاي ساخت بـازي در دانـشگـاه خـوراسگـان و تـري دي استوديـو مکـس در دانـشگاه مبـارکه در سـالـهاي مـذکور و تـدريـس در دانـشگاه هنـر اصفـهان و دانـشگاه نقـش جهـان اصفـهان و نيـــز موسساتي چون پارسيانا، پارسه و ذهن زيبا در حال حاضر نام برد.

در طـي ايـن سـالـها با نـرم افـزارهـاي متـعـددي همـچــون تـري دي استـديـو مکـس، مـايـا، سـافت ايـميج ايـکـس اس آي، موشـن بيلـدر، مـودباکـس، زي بـراش، وي يـــو اي و بسيـاري ديگـر از نـرم افـزارهـا ادامه ي فعاليت داد، در هرحال نرم افزار مورد علاقه ي وي تري دي اتديو مکس مي باشد.

در سـالـهاي اخيـر مسئـوليت انجـام پـروژه هايـي چــون "سنـگ و نيـرنـگ"، "آسمـاني بـراي ستـاره" ،"بـرگ بـرنـده" و ... را بـر عهـده داشتـه اسـت کـه هـم اکنـون از شبـکه هاي تلويزيون ايران در حال پخش مي باشد.

اميـد قطبـي همکـاري با کارگـردانانـي چون حجــت معــراج ، مجيــد صــديقي و حسـن عليرضـايـي را در کارنـامـه ي خـود دارد.

VILLOK

New Member
. نام نام خانوادگی: سجاد بضا -- ---
2. سال تولد: 71
3. محـــــــل سكونت : اردبیل
4. تحصیلات: دیپلم کامپیوتر
5. وب سایت شخصی: www.kavoshteam.com
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: تعمیرات نرم افزاری موبایل, مدیریت انجمن
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري: شبکه, برنامه نویسی, انیمیشن...
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: cinema4d, photoshop
9. فعالیت کنونی: تعمیر تخصصی موبایل(نرم افزار)
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو: ---------------------------
11. توضیحات بیشتر:مدیریت در سه انجمن برتر ایران, داوطلب کنکور

Sawper

Active Member
1. نام :سعید
2. سال تولد:64
3. محـــــــل سكونت : یکی از ده کوره های اصفهان ...
4. تحصیلات: فارغ التحصیل کامپیوتر نرم افزار
5. وب سایت شخصی: www.sawper.com (under construct.
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری:رباتیک،پرورش اندام،هاپ کی دو , پیو گیو آی(رزميه) ،خود هیپنوتیزم،
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري:سنگ آسیابم همه چی خرد میکنه تقريبا.
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: تسلط که نه ولی max , zbrush , autocad
9. فعالیت کنونی:مسئول IT يه اداره
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو:
11. افتخارات:ميگن شاگرد اول دانشگاه ،يكي از 40 نفر نخبه اي كه در ديدار خصوصي نخبگان با رهبري لياقت يافتم. رکورد Ninja .
12. يه جمله : تا چیزی رو نفهمیدی ازش رد نشو ،پشیمون نمیشی مثل من.
13. علايق:از micro mario,از sega shinobi ،ازps1 taken,از ps2 onimusha II,III,IIII,از xbox360 NINJA GAIDEN, دیگه اینکه 2 ساله میخوام برم سه تار یاد بگیرم ولی وقت نمیشه.:sad:
:rose:

آخرین ویرایش:

IRUFO

New Member
. نام نام خانوادگی: وحید شاهرخیان
2. سال تولد: 65
3. محـــــــل سكونت : مشهد
4. تحصیلات: کارشناسی
5. وب سایت شخصی: www.educator.ir
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: شعر؛داستان و تاتر
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري: html ترفند هک موبایل
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: ph
9. فعالیت کنونی: دانشجو
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو: ---

OM3D

Member
2.نام نام خانوادگی: امید مرادی

2. سال تولد: 1370

3. محـــــــل سكونت : کرج

4. تحصیلات: دیپلم

5. وب سایت شخصی: om3d.blogspot.com / om3d.org

6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: طراحی ، نقاشی ، کاریکاتور ، ...

7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري: CG ، CG ، CG و CG

8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: MAYA , ZBrush , photoshop

9. فعالیت کنونی: ...

10. تلفن تماس یا آیدی یاهو: [email protected]

11. افتخارات: نفر اول اولین دوره ی مسابقات CGART.ir در بخش طراحی کاراکتر / نفر اول جشنواره ی ندای وحدت ( بخش کاریکاتور)

12. يه جمله : WE CAN DO ALL

13. علايق: خدا ، تمام کاراکترهای MARVEL ، کورش کبیر ، اساطیر ایران ، کاراکتر هالک و ....

MehdiFX

Member
1.نام و نام خانوادگی: مهدي واعظي
2.سال تولد : خرداد 62
3.محل سکونت : تهران
4. تحصیلات: فوق دیپلم رياضي
5. وب سایت :فعلا ندارم
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: موبايل
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري: سخت افزار - نرم افزار - گرافيك - انيميشن - جلوه هاي ويژه
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی:Max - maya - mudbox - Zbrush - Photoshop - corel - combustion - aftereffect - fusion -
9. فعالیت کنونی: واسه خودم كار جور ميكنم!!
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو:[email protected] - MehdiFx3d on Skype
11 . افتخارات :از اول تا كلاس پنج معدلم 20 بوده - تا ديپلم فقط يه درس تك شدم.!!
12. توضیحات بیشتر: با موتورهاي رندر Vray - mental - finalrender كار كردم.

موفق باشيد

آخرین ویرایش:

neolone

Member
1.نام و نام خانوادگی:مجتبی مویدی
2. سال تولد: 66
3. محـــــــل سكونت : شیراز
4. تحصیلات: کارشناسی مدیریت (نزدیک بود ارشد طراحی صنعتی قبول شما! رتبه ام 41 بود به خدا)
5. وب سایت شخصی: neolone.blogfa.com
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری:مطالعه داستان های نویسنده های بزرگ دنیا، مطالعه اشعار نو
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري:CG البته اگه خدا قبول کنه
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: نمیشه گفت تسلط (یعنی شجاعت زیادی میخواد) ولی در حد نیازم با Photoshop و 3D Max و خیلی نرم افزارا کار می کنم
9. فعالیت کنونی: مدیر عامل شرکت آفرینش های هنری سحاب هستم. کار دکور و زیباسازی محیط می کنیم
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو:09171109408
11. توضیحات بیشتر: دیروز یکی بهم گفت کلاس نذار اعصابم خرد شد. البته شاید راست بگه. سعی می کنم ماه رمضونی 2تا کار بکنم: اول دروغ نگم. دوم دیگه کلاس نذارم

ممنون بچه ها

ms_1992

Member
1.نام و نام خانوادگی:محمد سلطانی
2. سال تولد: 71
3. محـــــــل سكونت : مشهد
4. تحصیلات: دارم تجربی میخونم + php
5. وب سایت شخصی: شخصی نیست تجاریه ، تو امضام هست
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری:آچار فرانسه
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري:تبلیغات اینترنتی، فروش هاست و دامنه و...
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: همه نرم افزار های مجموعه لرد رو نصب کردم تا حدی میتونم کار کنم به جز 3Dmax و اتوکد و ...
9. فعالیت کنونی: مدیر وب سایت های هفت ستاره و در حال ادامه تحصیل
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو: 09357485319 info.7setare @yahoo.com - info @ 7setare.com -
11. توضیحات بیشتر:متولد آبان ، آن تایم نیسم ، زیاد پول خرج میکنم ، اگه خدا بخواد یکم تیزهوش

amin_architect

New Member
سلام...

به نام یگانه معمار هستی
1.سلام به همه بچه های عزیز مجید آنلاین
2. امین لطفعلی
3. متولد 4/12/1366 در تهران
4. کاردانیمو دانشکده انقلاب اسلامی تهران گرفتم
5. اتوکد و آرچی کد رو خوب بلدم 3دی مکس دارم پیشرفت میکنم
6. و.....:rose:

سلام

من سعید خلیلی هستم
تازه عضو شدم و حرفه من ساخت جلوه های ویژس برا فیلم

نمونه کارامو تو این سایت گزاشتم و میزارم ، هر توضیحی خاستین بگین ، تو سایت خودم هم هستو نمونه فیلمشون رو هم از گالری سایتم میتونید دانلود کنید .
نمونه های پخش شده تلوزیونی خودم به تنهایی ندارم ولی تو فیلم در چشم باد دسیار جلوه های ویژه بودم و چن جای دیگه

4O-12.jpg

همه چیز شدنیست ، یعنی هر کاریو تو این حرفه میشه انجام داد ، اگه کسی فکرایی تو سر داره که فک میکنه نمیشه انجام داد رو کاغذ بیاره و ببینه که میشه یا نه ، حالا من نه کس دیگه ، به نظر من سندمن رو هم میشه با همین چیزایی که الان داریم ساخت
اگه کاری خاستین بسازین که توش جلوه های ویژه داره تماس بگیرید ، فیلمو کلیپ ، جلوه های ویژه ای جدیدو متفاوت
برای تماس با من میتونید به سایتم مراجعه کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا