سلام. بفرمایید داخل خودتون رو معرفی کنید!

ehsan_3dmax

Active Member
سلام دوستان عزیز:oops:
عیدتون مبارک. صد سال به از این سالها. امیدوارم سال 86 سالی پر از موفقیت و شادکامی باشه واستون ما رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نکنید.
گفتم شاید بهتر باشه بیشتر با هم آشنا بشیم. بلکه این آشنایی بیشتر باعث بشه احترام بیشتری به همدیگه بزاریم و همچنین یک دایره المعارف:cool: خیلی کوچیک از 3d کارهای عزیز ایرونیمون داشته باشیم و صد البته اونایی که به دنبال همکار یا تشکیل گروه هستن خیلی راحتتر این کار رو انجام بدن.
لطفا شما هم طبق نمونه فیلد زیر به معرفی خودتون بپردازید. البته در کم و زیاد کردن مواردش کاملا مختارید. حتی اگه خواستید شمارتون رو هم بدید!:wink:

1. نام نام خانوادگی: احسان دهقانی.
2. سال تولد: آخر 62
3. محـــــــل سكونت : مشهد
4. تحصیلات: اگه خدا بخواد! ترم آخر کارشناسی عمران-
5. وب سایت شخصی: فعلا http://dehghani.cgsociety.org
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: عضو سابق تیم شطرنج خراسان قدیم! و عشق هیپنوتیزم و سردبیر نشریه تخصصی عمران دانشگاهمون.
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري: همه ی زمینه های 3d غیر از انیمیت، نمیدونم این انیمیت چیه که اصلا باهاش حال نمیکنم!
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: 3dsmax-maya-vue infinite- zbrush- bodypaint3d-vray-mentalray-renderman
9. فعالیت کنونی: بعدا میگم.
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو: ehsan_3dmax
11. افتخارات: 6 سال قهرمان شطرنج استان خراسان قدیم- شبیه ساز برتر سه بعدی کشور ( جایزه رو سال پیش از شهردار سیرجان گرفتم و هنوزه که هنوزه نمیدونم کدوم نهاد این انتخاب رو انجام داده! اشتباه شده!)
12. توضیحات بیشتر: من همیشه عاشق این دو جمله بودم:
تلاش هر کس، به اندازه ایست که از آرمانهایش فاصله دارد.
گاهی اگر كمی بيشتر از كافی فكر كنيم، بهتر است. اما نه آنقدر که مفهوم هدف از بین رود.
دوستون دارم. محتاج دعا.

راستی لطفا از ارسال پستهای نامربوط با موضوع تاپیک جدا خودداری کنید.
موفق باشید.

ea_utopia

Active Member
1. نام نام خانوادگی: احسان عبداله زاده حلاج.
2. سال تولد: آخر 60
3. محـــــــل سكونت : کاشان
4. تحصیلات: ترم آخر کارشناسی معماری (3 واحد مونده و پایان نامه) از دانشگاه تهران ؛ دانشکده ی هنر های زیبا
5. وب سایت شخصی: وبلاگی داشتم که هیچ ربطی به تری دی نداشت www.hichak.blogfa.com و اینجا هم یه گالری دارمhttp://ea-utopia.deviantart.com
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: قبلا فوتبال بازی می کردم به صورت نیمه حرفه ای؛
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري:photoshop,3ds max,auto cad.
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: vray
9. فعالیت کنونی: توی یه دفتر دکوراسیون در تهران کار می کنم که البته موقته و هر از گاهی کار های کوچیک و متوسط معماری.
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو: ehsan_utopia
11. افتخارات: عضو نیمه فعال مجید آنلاین
12. توضیحات بیشتر: تو اگر در وزش باد خدا را دیدی ؛همت کن و بگو ماهی ها حوضشان بی آب است.

آخرین ویرایش:

cs_mohsen

Member
1. نام نام خانوادگی: محسن طاوسی
2. سال تولد:12 اردیبهشت 69
3. محـــــــل سكونت : تهران و یزد (دانشجوی دانشگاه فنی امام علی یزد)
4. تحصیلات:ترم 1 فنی کامپیوتر
5. وب سایت شخصی: ------------
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری:در حال حاضر هیچی
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري: در حال حاضر هیچی
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: فعلا : ------------
9. فعالیت کنونی: -----------
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو: [email protected]
11. افتخارات: -----------
12. توضیحات بیشتر: وسعت دنیای هر کس به اندازه فکر اوست (حضرت علی).

آخرین ویرایش:
. نام نام خانوادگی: ارشاد رهبر
2. سال تولد: مهر 61
3. محـــــــل سكونت : تهران
4. تحصیلات: دانشجوی انصرافی دانشگاه صدا و سیما
5. وب سایت شخصی:
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: تقریبا تمام فعالیات هام بجز غذا خوردن و چند تا کار شخصی دیگه در رابطه با رایانست
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري:3ِِDSMAX , VUE , ZBRUSH , V-ray, Final render s-1 , Amerto , Photoshop
Primiere ,Combustion , character studio , CAT .
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: 3dsmax ,VUE,V-ray,Final render,photoshop,Primiere,character studio,CAT
9. فعالیت کنونی: در موسسه حور سازنده فیلم وتیزر های تبلیغاتی در بخش فیلم سازی مشغولم
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو:
11. افتخارات: کار کردن در محیط فوق حرفه ای موسسه حور و همچنین شرکت بامداد انیمیشن
12. توضیحات بیشتر: دوست دارم از دوستانم که همیشه با نظرات استادانه منو یاری کردن تشکر کنم اقایان ایمان خانچی امیر محمد دهستانی بابک نکویی ایلا سلیمانی حمید بهرامی استاد فائز علیدوستی ابراهیم ساکتی بهنود نکویی فرزین یکدانه خالد لطیف تیم جونز (در گنومون )
و هچنین از دوستان جدیدم در مجید انلاین

:)

در غبار کف دستت اگر کهکشانی یافتی

بدان

که شاید تو و عالمت غبار روی لباس کسی باشی.

این همه سختی از چه روی . از کجا امده ای به کجا خواهی رفت . نه این چند سکه خوشبختی توست . نه این

چند لحظه فرصت توست از کرانی به کرانی شوی اگر یک دم تو مومن باشی.

آخرین ویرایش:

e.k

Member
. نام نام خانوادگی: احسان کیانی
سال تولد :1366
. محـــــــل سكونت : کرمانشاه
. تحصیلات: تکنسین برق
زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری :تکواندو - برق - مطالعه.
زمينـــه های فعاليت كامپيوتري : rigging - modeling
تسلط به نرم افزارهای گرافيكی : هنوز کاملا مسلط نیستم.
فعالیت کنونی : دانشجوی برق وهمکاری با دوستانم در اندونزی
آیدی یاهو : [email protected]
افتخارات : ایرانی و مسلمان هستم.
توضیحات بیشتر : خود را در ان بیفکن زیرا گاهی ترسیدن از چیزی از خود ان سختر است

آخرین ویرایش:

living_for_cg

کاربر متخصص مدلینگ
. نام نام خانوادگی:علی جلالی .
2. سال تولد: 65
3. محـــــــل سكونت : مشهد
4. تحصیلات: ترم آخر انیمیشن(کاردانی)...علمی کاربردی ...مشهد.
5. وب سایت شخصی: فعلا http://living_for_cg.cgsociety.org/gallery/
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: مطالعه.دیدن فیلم انیمیشن.بیکار هم که میشم به احسان دهقانی زنگ میزنم.:D
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري: character modeling, character animating.texturing.یکمقدار هم
rendering .ولگردی توی اینترنت.
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: .photoshop,3dsmax-- zbrush- -vray-
9. فعالیت کنونی:دارم فرم رو پر میکنم.
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو:alicgworld
11. افتخارات: برنده جایزه اول جشنواره فیلم 100 در بخش هنر در اجتماع و صنعت.برای انیمیشن (تیک).
:oops: برنده اول مسابقه 3d در سایت وزین و قشنگ مجید آنلاین
12. توضیحات بیشتر: . >>> نقطه ی جمله ی قبل رو یادم رفت بزارم.

Hamid_Maya

Member
خوب به نام خدا
تبريك سال نو و آرزوي سالي سرشار از موفقيت و سربلندي
با وجود شما استادان جايي برا ما هم پيدا ميشه ؟ :sad:
ولي اميدوارم كه با كمك شما عزيزان بتونم خودم رو تا يه جاهايي برسونم :eek:
نام و نام خانوادگي :سيد حميد بهشتيان
محل سكونت : همشهري احسان جان ( ea_utopia)
سال تولد : 65
تحصيلات : فوق ديپلم كامپيوتر ( كاشكي رشته انيميشن رفته بودم :cry: )
وب سايت شخصي : در دست تعمير مي باشد
زمينه فعاليت غير كامپيوتري : فوتسال - اسكيت - تا مي تونم سيب مي خورم :D
زمينه فعاليت كامپيوتري : Animation - Multimedia - Learning
آيدي ياهو : Maya3dBest آيدي بيخوديه نه ؟؟؟ !!!:wink:
تسلط نه ولي با اين نرم افزار ها كار مي كنم
MAYA - Photoshop - Delphi - Flash - Director - RealFlow - Zbrush - After Effect - RenderMan - Final Render- Mental ray- Shave
فعاليت كنوني : بخور بخاب كارمه الله نگه دارمه :-?
افتخارات:آشنايي با افرادي همچون (احسان دهقاني- احسان عبدالله زاده- علي جلالي - محسن طاووسي- محمد رضا سيه پوش )
توضيحات بيشتر : قبول داريد قناعت يكي از بزرگترين گنجي هست كه انسان مي تونه داشته باشه ؟؟؟:neutral:

آخرین ویرایش:

pixolator

Member
نام نام خانوادگی: امیر عباس فیض
2. سال تولد: دی 63
4. تحصیلات: کاردانی نرم افزار دارم حالا دارم کارشناسی می خونم دانشگاه آزاد شهریار ( البته خجالت می کشم بگم چند واحد پاسکردم طی سه ترم کارشناسی ناپیوسته ! مشکلات زندگیه دیگه !!)
5. وب سایت شخصی: وبلاگ دارم ولی ربطی به سه بعدی نداره !
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: خونه داری ! بچه داری ! از این چیزا دیگه ! ( یه ذره زوده ولی خب دیگه سرنوشته !)
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري: من عاشق مایا هستم ( یعنی خانومم میگه سر من هبو آوردی ! )
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی:MAYA , MentalRay,Photoshop,ZBrush,Premiere,Combustion,
9. فعالیت کنونی: الان توی یه شرکت بازرگانی کار می کنم نیمه وقت از روی ناچاری ! ( زندگی پول می خواد دیگه ! ) و بقیه وقتم هم پروِه ای با بچه ها انیمیشن و تیزر و این جنگولک بازیا...آخرین کارمون هم این بامشاد بودش که توی عیدیه توی شبکه 3 بیشتر نشون دادش و ضبطش رو دزدیدن و اینا...البته کم نشون دادش ( پراید ها هم که گذاشتم اینجاساخته بودم مال همون بودش !)
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو [email protected]
11. افتخارات: آشنایی با شما .
12. توضیحات بیشتر: خوشحالم از آشناییتون و آماده همکاری !...دوستدار یاد دادن و یاد گرفتن !...من فکر می کنم گروهی و به همراه هم خیلی بهتر می تونیم رشد کنیم و کمترین موردش هم از نظر مالی هستش که وقتی دو نفر با هم یادگیری رو شروع می کنن و یادگیری هم که می دونید خرج داره می تونن این هزینه رو تقسیم کنن و هر چی این گروه زیاد تر بشه هم یادگیری بیشتر و هم هزینه کمتره...حالا غیر از نظر مالی اش از نشر روحی و قرار گرفتن در کنار یه گروه و این چیزاش دیگه بماند ولی فکر می کنم می تونیم کسایی رو در کنار هم جمع کنیم...البته مشکلاتی هم هستش که اولیش مسافتاس...ولی خب حداقل هر فردی می تونه یه گروهی تشکیل یده توی قسمت خودش...من حالا یکی از پیشنهادام به آقا احسان اینه که یه گروههایی تشکیل بدیم منطقه ای که بچه های یه منطقه مثلاً تهرانی ها بتونن خیلی راحت عضو بشن و همدیگه رو پیدا کنن...اینطوری فکر می کنم مشکل اول حله ...بعدش می شه کم کم افراد دور و برمون رو بشناسیم و شروع کنیم... نمی خوام از خودم تعریف کنم ...ولی حتماً من یه چیزایی می دونم و شما هم یه چیزایی می دونین و می تونیم خیلی به هم کمک کنیم...
الان مابچه های خیلی با استعدادی داریم که دارن ول می چرخن و می تونن خیلی کارا بکنن ولی قدر خودشون و وقتشون رو نمی دونن و هدفشون رو نمی شناسن ...مخصوصاً بچه هایی که بیشترشون نه دغدغه پول در آوردنو خرج زندگی ندارن و نه مسئولیت ای و این فرصت خوبی هستش برای پیشرفت که من ملتمسانه ! بهتون می گم که از دستش ندید !
من خودم جاهایی زیادی رفتم برای کار ...دو سه تا موسسه فیلم سازی و چمی دونم چی چی و تا دیدار و همین آخری هم حور رفتم که گفتن بیا و البته گفتن که باید مکس کار کنی و من بی خیال شدم و نرفتم...(آخه بعد از یه عمر مایا کار بودن و این همه کتاب و آموزش و سی دی و دی وی دی بذارم برم مکس کار کنم ؟)...البته دلایل مالی هم داشتش و و اینا !...خلاصه اینکه این طوری نیستش که جایی رو ندیده باشم الانم با یه شرکتی پروِژه ای کار میکنم...و دوست دارم خودم یه شرکتی تاسیس کنم...البته خیلی راه مونده...
برای فعلاً بسه زیاد حرف زدم !... تشکر از همتون

vahidmj

Member
. نام نام خانوادگی: وحید قیدرلو .
2. سال تولد: شهریور 67
3. محـــــــل سكونت : اصفهان
4. تحصیلات: یک ساله پیش دانشگاهی را تموم کردم الان هم واسه کنکور می خونم-
5. وب سایت شخصی: http://gheydarlou.ir/
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری : طراحی داخلی ، غرفه های نمایشگاهی
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري: در زمینه سه بعدی , طراحی سایت , طراحی کاتالوگ و از اینجور چیزا
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: 3d max , vray ,photoshop
9. فعالیت کنونی: بعد از درس ,طراحی سایت و کاتالوگ
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو:
11. افتخارات: ?
12. توضیحات بیشتر: زندگی بازتاب تفکر شماست

آخرین ویرایش:

hamed-ddd

Well-Known Member
یعنی من هم بگم

1.نام و نام خانوادگی: حامد صفاری (از نوادگان یعقوب لیث!!!)
2.سال تولد : ساعت و دقیقه اش یادم نیست ولی شناسنامه ام زده 18/6/1360
3.محل سکونت : همدان (لطفا بخوانید hemedan)
4. تحصیلات: فوق دیپلم بهداشت از دانشگاه شهر آقای احسان کیانی
5. وب سایت : www.ندارم.com
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری:هر وقت برق بره مطالعه میکنم ....
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري:ا سه بعدی ....سه بعدی ....موزیک با نرم افزارfruity loops
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: به هیچ کدوم تسلط ندارم ....تری دی مکس ....کمی فوتوشاپ ....و paint ویندوز
9. فعالیت کنونی: اینترنت و کافینت ...خبر مرگم دارم انیمیشن میسازم با D.Abedi )یه پسر خوب با استعداد در زمینه همه چی)

10. تلفن تماس یا آیدی یاهو:[email protected]
11 . افتخارات : دوتا افتخار دارم یکی اینکه در حضور اساتید این سایت هستم...یکبار هم دروازه بان تیم کلاس تو دانشگاه بودم 32 تا گل خوردم
12. توضیحات بیشتر: تلاش کنید ....همیشه راهی هست .....
در ضمن ورزش رو هم تو زندگی فراموش نکنید

آخرین ویرایش:

Tonino

Member
1. نام نام خانوادگی: محمد رضا شجاعی
2. سال تولد: 63
4. تحصیلات: فرض کنید بیسواد
5. وب سایت شخصی: http://bmw-m3-2007.blogfa.com
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: موسیقی - گیتار فلامنکو ، طراح خودرو
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري: 3Ds Max, Real-Time, Photoshop, Web Designing- HTML & Xhtml & Css & PHP, Web Graphic
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: گفتم!
9. فعالیت کنونی: پروژه تحقیقاتی Real-Time برای ناجا
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو:09127160812 - [email protected]
11. افتخارات: بوشهری بودن
12. توضیحات بیشتر: ...

آخرین ویرایش:

Miladbat

Well-Known Member
1. نام و نام خانوادگی: میلاد بطحایی
2. سال تولد: 64
3. محـــــــل سكونت : طهران
4. تحصیلات : فعلا کاردانی برق
5. وب سایت شخصی: هیچ وقت نداشتم.
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: خندیدن
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري : انیمت و مدل سازی و نور و کامپوزیت
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: Maya_Maya_Maya_MotionBuilder_3dsmax_Zbrush_photoshop_ Nuke_Fusion
9. فعالیت کنونی: NAS
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو:Miladbat آیدی من برای یاهو و سایت های مثل highend3d , Autodesk , msn , 3dbuzz,3dkingdom , graghicplanet , phalls , cgtalk , ...
11. افتخارات: چیزی یادم نمیاد.

آخرین ویرایش:

MAMAD_ISM

New Member
نام : احمد
ساکن: اصفهان
تحصيلات: پيش دانشگاهي
رشته : رياضي و فيزيک
وبسايت شخصي : http://isacomputer.ir5.org
زمينه فعاليت کامپيوتري : طراحي و چاپ تبليغات ، 3d max ، طراحي سي دي هاي مولتي مديا ، فتوشاپ ، پوستر ، کاتالوگ ، طراحي سايت ، آموزش ورد و پاورپوينت و کليه نرم افزارهاي مربوطه
دفتر کار : اصفهان ، خيابان رکن الدوله ، نرسيده به خيابان حمزه اصفهاني ، موسسه تبليغاتي المهدي
تلفن محل کار : 2680514-0311
تلفن همراه : 09131862352
ياهو آي دي : ahmad_ism , jdloveorn
و ديگه مرسي از همگي شما

موفق و پيروز باشيد احمد

pythoN

Active Member
نام : علی حبیبی
سال تولد : 67
سکونت : تهران
تحصیلات : هنر

زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: فوتبال البته از نوع تلوزیونیش (در زمن فقط MUFC )
زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: من غیر 3dsmax و یه سری برنامهی دیگه که همه کار میکنن بهترین تفریحم Battel.net هست . البته همه جور online بازی میکنم .

biteofpythoN: ID

توضیحات : به امید روزی که ایرانی ها قدر این نبود قانون کپی رایت رو بدونن و تا میتونن پیشرفت کنن .

آخرین ویرایش:

saeid3d

Member
1. نام نام خانوادگی: سعيد رضائي
2. سال تولد: 1364
3. محـــــــل سكونت : رشت ( از شمال نداشتين كه اومد )
4. تحصیلات: فوق ديپلم حسابداري
5. وب سایت شخصی: ندارم
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: ورزش بيليارد و بدنسازي و مجسمه سازي براي كاركترهام ونقاشي مدل هام
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري: 3d & 2d
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: 3dsmax-maya-cinema4d-real flow-vray-mentalray-brazil
9. فعالیت کنونی: secret
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو: [email protected]
11. افتخارات: نفر دوم مسابقات استاني بيليارد - برنده دو 2 و 3 تا طرح تو همين سايتهاي ايراني
12. توضیحات بیشتر: خوشحالم با اين سايت و دوستانش آشنا شدم

archintel

Member
معرفی

سلام....هوم...ااا...راستش.....صبر کنید..
ببخشید یه کم هول شدم.اول بگم که من قبلا با یک id دیگه اینجا پست می زدم به نام Naseri .دوستان قدیمی منو می شناسن.شایدم نشناسن.حالا جهت آشنایی با دوستان جدید و قدیم:

1.نام و نام خوانوادگی:محمد ناصری
2.سال تولد:20 تیر 1365 (چند روز پیش تولد گرفتم چرا نیومدین؟عب نداره.حالا کادو یادتون نره)
3.محل سکونت:شیراز-هر که بیاد شهر ما رو سر بنده جا داره.اگه اومدین یه miss بندازین میام پیشتون.شماره را که دارین.
4.تحصیلات:ترم 4 کارشناسی معماری.یه جوجه معمار.
5.وب سایت شخصی:archintel.blogfa.com البته وبلاگ
6.زمینه های فعالیت غیر کامپیوتری:عضو تیم اتومبیل رانی shirazspeed .دچار رانندگی و سرعت.دستکاری موتور و طراحی بدنه
(تو این بی بنزینی خونه نشین شدم)ای که خدا لعنت کنه کسی که نمی دونه دچار یعنی چی و بنزین سهمیه بندی می کنه!خیلی سیاسی شد. و طراحی معماری.
7.زمینه های فعالیت کامپیوتری:انیمیشن و 3d و وبسایت و وبلاگ و دست کاری تو سخت افزار و ...
8.تسلط به نرم افزارهای گرافیکی: 3dsmax-photoshop-vray-brazil-frontpage-dreamweaver-premier-FlashMX
9.فعالیت کنونی:پشت میز کامپیوتر همین جور که فرم پر می کنم در حال خوردن مانچی از نوع آتشینش هستم.تو رو خدا بفرمایید...
10.تماس: Email:[email protected] Mobile:09173087081
11.افتخارات:عضوهیئت مدیره انجمن علمی معماری دانشگاه-طراحی چند تا نمای ساختمون و یک پمپ بنزین که هر وقت از کنارشون رد می شم می تونم سرمو بالا بگیرم و بگم من یک معمارم.
12.توضیحات بیشتر: عاشق سهراب:
-دچار یعنی عاشق
-و فکر کن که چه تنهاست اگر که ماهی کوچک، دچار آبی دریای بیکران باشد.
-چه فکر نازک غمناکی!

-خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند و دست منبسط نور روی شانه های آنهاست
-نه وصل ممکن نیست،همیشه فاصله ای است.اگر چه منحنی آب بالش خوبی است برای خواب ترد و دل آویز نیلوفر،همیشه فاصله ای است.
-دچار باید بود!

پیوست ها

• photo.jpg
    photo.jpg
    68 کیلوبایت · بازدیدها: 54

shay

Member
1.نام و نام خوانوادگی:Mehdi P.Shay.Gun
2.سال تولد:1362/3/31
3.محل سکونت:شیراز
4.تحصیلات:IT
5.وب سایت شخصی: www.3dshay.blog.com
6.زمینه های فعالیت غیر کامپیوتری none " .
7.زمینه های فعالیت کامپیوتری:3d - design
8.تسلط به نرم افزارهای گرافیکی: 3Dsmax - Photoshop - SketchUP - 3d game design - vray - afterburn - realflow-mudbox
9.فعالیت کنونی: learning 3d full time
10.تماس: [email protected]
11.افتخارات: none
12.توضیحات بیشتر:none

karevan

Member
سلام
1. نام نام خانوادگی: احسان دهقانی.
2. سال تولد: 64
4. تحصیلات: ديپلم برق صنعتي
5. وب سایت شخصی: فعلا http://www.loveroflove.ir بعدا http://weblog.gameai.ir
6. زمينـــه های فعاليت غیر كامپيوتری: فعلا دارم فكر ميكنم يادم اومد ميگم.
7. زمينـــه های فعاليت كامپيوتري: برنامه نويسي ، برنامه نويسي و طراحي وب ، برنامه نويسي سه بعدي ريل تايم ، مدلينگ سه بعدي (تازه شروع كردم)
8. تسلط به نرم افزارهای گرافيكی: Photoshop-3Ds Max( مكس رو تازه شروع كردم)
9. فعالیت کنونی: طراحي هوش مصنوعي پروژه شبيه سازي رانندگي ناجا
10. تلفن تماس یا آیدی یاهو: irgameai
11. افتخارات: ايرانيم ، نفر اول طراحي وب استان بوشهر ، المپياد ملي مهارت
12. توضیحات بیشتر: من يه احسان دهقاني ديگم يعني نه پست اول منم نه من پست اولم يه چيزي تو اين مايه ها

جدیدترین ارسال ها

بالا