سرور Mihannic پريد و تمام سايتهاي رويه آن ؟ بالاخره سايتها بايد چيكار كنن ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
اگر كلفت باشي راحت ميتوني . بدون قانون هم ميتوني (چون نمونش رو ديدم :دي) . اما در حالت كلي هنوز چيز تصويب شده اي نداريم
یکیشو می گم: سایتها از رفتن آبروشون می ترسن

NabiKAZ

Well-Known Member
من که تا روزی که از اینترنت و هاست بخوام استفاده کنم از شرکت های ایرانی‌ هاست نخواهم گرفت !

نمیخواستم پست بزنم ولی اینو که دیدم نتونستم چیزی نگم .

اینجور اتفاقا ایران و غیر ایران نمیشناسه !

من خودم از hostgator رسیلر داشتم. بعد از اینکه بدون هیچ دلیلی هاست ما چند باز ساسپند و نهایتا terminate شد تنها جوابی که به ما دادند این بود که: ما متاسفیم ! نمیدونیم چرا اینجوری شد!!! و 100% اطلاعات پرید ! حداقل اگر از شرکت ایرانی گرفته بودیم دستمون به جایی بند بود....

نبی

spsgorgan

Active Member
حداقل اگر از شرکت ایرانی گرفته بودیم دستمون به جایی بند بود
به كجا !؟
مگه اين بنده هاي خدا الان چيكار تونستن بكنند ؟ منظور پرهام اينه هست كه باز اونجا يك قانون پست سرت هست اما اينجا = 0

بچه ها راستش من در موقعیت شما نیستم که درک کنم وقتی همه اطلاعات سایتم بپره.... !
ولی خوب این ها هم تقصیری نداشتند سرور که توی خونه نبوده
نمی دونم چی بگم
متاسفم

spsgorgan

Active Member
بچه ها راستش من در موقعیت شما نیستم که درک کنم وقتی همه اطلاعات سایتم بپره.... !
ولی خوب این ها هم تقصیری نداشتند سرور که توی خونه نبوده
نمی دونم چی بگم
متاسفم
كسي كه نميتونه كاري انجام بده اصلا نبايد طرفش بره .

vatanmusic

Well-Known Member
حالا اينقدر ناراحت نباشيد اونقدر ارزش نداره كه بخوايد اعصابهاي خودتون داغون كنيد
كاري كه ديگه شده كاريشم نميشه كرد اون ميهن نيك هم كه تقصيري نداره
ول كنيد بچه ها ديگه اينقدر كشش نديد براي آبروي اين شركت هاستينگ خوب نيست

اره درسته ! من با اینکه باهاهشون کار نمی کنم ! ولی خیلی قبولشون دارم ! به نظر من مقصر نیستند !

اره درسته ! من با اینکه باهاهشون کار نمی کنم ! ولی خیلی قبولشون دارم ! به نظر من مقصر نیستند !
بنده همه جور باهاشون کار کردم.دامین و حتی اسپانسرم شدن به صورت خیلی سنگین.
آدمهای خوبین.هیچ وقت عصبی نمی شن :)

behbood

Member
من که از سرویس های ویندوز و ثبت دامنه میهن نیک کاملا راضی ام. شما کمتر می تونین شرکتی رو پیدا کنین که انحصارطلب نباشه. در کل شاید مشکل شما فقط سرور های لینوکسه که بیشتر جاها مشکل دارن.

من که از سرویس های ویندوز و ثبت دامنه میهن نیک کاملا راضی ام. شما کمتر می تونین شرکتی رو پیدا کنین که انحصارطلب نباشه. در کل شاید مشکل شما فقط سرور های لینوکسه که بیشتر جاها مشکل دارن.
به زودی میهن نیک یک انفجار در زمینه ی هاست و دامین میشه...

منظور از این انفجار چیه ؟

یعنی یه شرکت پیشرو می شه ؟
درسته... یک مرکز که دست آدم های معمولی بهش نمی رسه..(یعنی تک)
کارشون داره مطابق روشی که یک سایت مشهور مثل گوگل و یاهو طی کرده،طی میشه...

Ali_Farhadi

Member
با سلام

جناب koosha system از نظر لطف شما سپاسگذاریم. (به نمایندگی از میهن نیک)

بالاخره بعد از گذشت چند ماه از اون فاجعه تلخ، تقریبا همه چی به حالت عادی برگشته و شکر خدا روز به روز رو به پیشرفته.

من همینجا از همه مشتریان خوبمون که توی اون شرایط ما رو تنها نگذاشتند تشکر میکنم.
البته از اونهایی هم که مارو تنها گذاشتند عذر خواهی میکنم و امیدوارم هاستشون روی هر سروری که هست همیشه امن و امان باشه.

دو روز قبل چهارمین سرور اختصاصی رو هم گرفتیم. از اطلاعات همه سرور ها به صورت هفتگی remotebackup تهیه میکنیم و از دیتابیس میهن نیک هم به صورت ساعتی Backup میگیریم. البته پیشنهاد میکنم شما خودتون هم backup از سایتتون داشته باشید. کار از محکم کاری عیب نمیکنه.

آخرین ویرایش:
مشكل به اين بزگي پيش اومده بعد صحبت از تجربه ميكنند ........!!!!
اگر یک کم تجربه داشتید دوست من،می فهمیدید که 90% هاستینگ های ایران همین وضعیت رو دارن و اگر جفت هارد بسوزه(هرچند 90% اون 90% یک هارد دارند...) همین مشکل پیش میاد...

spsgorgan

Active Member
مشكل به اين بزگي پيش اومده بعد صحبت از تجربه ميكنند ........!!!!
سیاوش جان اینجا ایرانه ! انشاالله خدا بخواد به حق 5 تن از این به بعد همه چیز درسته !
علی جان بیشتر در مورد فعالیت جدید توضیح بدید ممنونم میشیم

spsgorgan

Active Member
اگر یک کم تجربه داشتید دوست من،می فهمیدید که 90% هاستینگ های ایران همین وضعیت رو دارن
همین حرف شما نشان از بی تجربگی هست . مگه ملت پولشون رو از سر راه آوردن که بیان سایت راه بندازند و بعدش همه چیز در عرض 1 دقیقه پَر !
اگر جفت هارد بسوزه
این دیگه آخرشه !!!

همین حرف شما نشان از بی تجربگی هست . مگه ملت پولشون رو از سر راه آوردن که بیان سایت راه بندازند و بعدش همه چیز در عرض 1 دقیقه پَر !
همین حرف شما نشان اینه که شما اصلا نفهمیدید که بنده چی گفتم... چه ربطی به پول مردم،وسط راه،یک دقیقه... داشت؟
دارم می گم 90% سرورهای ایرانی بک آپ ریموت نمی گیرند... متوجهید؟

این دیگه آخرشه !!!
جهت اطلاعاع عرض می کنم: وقتی می خوایید سرور بگیرید می تونید تعیین کنید 2 هارد براتون بزارن که یک نوع بک آپ به حساب می یاد.ولی بک آپ مناسب و قطعی نیست که بیشتر سرورها به خاطر قیمت پایین هارد(حدود 20$ ماهیانه) این کار رو می کنن.
سرورهای میهن نیک این وضعیت رو دارشتند...(سرور ویندوز رو خودم دیدم و تایید می کنم{حدود 5ماه پیش،الان دیگه نمی دونم...})

در ضمن قبل از اینکه نظر قطعی:
بدید،لطف کنید تو فروم یک گشتی بزنید...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا