سرعت مودم را به 921 kbps برسانید

سرعت مودم را به 921 kbps برسانید

البته این سرعت واقعی نیست ولی هر چی باشه سرعت رو از حالت معمولی بالاتر میبره و بالاخره هر چی باشه بد نیست آدم بعضی چیزاش با دیگران فرق داشته باشه
به کنترل پنل برید و phone and modem options رو باز کنین توی قسمت modems روی اسم مودمتون کلیک کنید و از پایین همون پنجره روی properties کلیک کنید حالا توی پنجره ی باز شده برین توی قسمت Advanced و توی قسمتی که نوشته Extra initialization commands عبارت داخل پرانتز رو بنویسید ( AT&FX ) . حواستون باشه حروف رو همینطوری بزگ بنویسید ( میتونین از همینجا کپی کنین ) .خوب حالا همه ی پنجره ها رو ok کنین . الآن اگر کانکت بشین خواهید دید که سرعتتون 115 kbps هست حالا واسه ی اینکه این سرعت بشه 921 باید یه کار دیگه رو هم بکنین . به start رفته و از توی قسمت connect to روی dial-up connection ای که باهاش کانکت میشین راست کلیک کرده و به properties برین و بالای همون پنجره ای که باز شده زیر اسم مودمتون دکمه ی configur رو بزنین و بالای پنجره ای که باز میشه جاییکه نوشته 115200 رو باز کنین و 921600 رو انتخاب کنین و همه ی پنجره ها رو ok کنین . خوب دیگه تموم شد حالا اگه کانکت بشین میبینین که سرعتتون 921 kbps هست

Mrx

Active Member
سرعتاون نشون میده ولی اصلا هیچ فرقی در سرعت نمی کنه ! مگه می خواهی الکی ادم بگه سرعتم ! 921 اما 128 باشه یا Dial up ! ه ه ه !

با تشکر

مهران //

DrXoX

Active Member
سلام
کسانی که از Dial up استفاده می کنن از جمله خود من ، مودم Adsl دارم ولی مخابرات منطقه ما این امکان رو نداره Adsl رو ساپورت نمیکنه
والا من هر چی برنامه و ترفند بوده برای بالا بردن سرعت استفاده کردم خیلی از نرم افزار ها رو از سایت های خارجی با این Dial up که ماشاا... ترکونده با این سرعتش دانلود و نصب کردم ولی دریغ از 1 هزارم افزایش سرعت حدود 15 تا نرم افزار و چندین ترفند از جمله همین ترفندی که دوست خوبمون نوشته ولی هیچ کدوم تو سرعت تاثیری نداره
تنها نرم افزاری که من اگه نصب نباشه با Dial up اصلا نمی تونم کار کنم ModemBooster هستش من هم مثل خودت می گفتم اینم مثل بقیست ولی واقعا سرعت رو بالا میبره نه 100% یا 200% که تو خیلی سایت ها مثلا نوشته افزایش 200 درصدی سرعت اینترنت بهتره خودتون نصب کنید و مشاهده کنید والا این نرم افزار مال من نیست که ازش تعریف کنم فقط خواستم اونایی که از Dial Up با این سرعت در پیت استفاده می کنند یک مقدار کمتر عصابشون از این سرعت خورد بشه
بعد از نصب باید به اینترنت وصل بشین و حدودا یک ساعت طول میکشه که تنظیمات مودم رو تنظیم کنه و الان با خودتون گفتید بابا بیخیال یک ساعت ولی باور کنید می ارزه
این نرم افزار را می تونید از لینک زیر دانلود کنید
http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=18390&softwareID=915

روزي کـه تو آمــــدي به دنيا عــريان *** جمعي به تو خندان و تو بودي گريان
کاري بکن اي دوست که وقت رفتن *** جمعي به تو گريند و تو باشي خندان

آخرین ویرایش:

warez scene

New Member
این یک ترفند خیلی ساده هست که چندی سالی میشه بهش پی بردن :wink:
این ترفند رو من اسمشو گذاشتم گول زنک!!! :D
چون کاری که نمی کنه فقط نشون میده سرعت درخواستی شما 921 KBPS هست!

موفق و پیروز باشید ... :rose:

MJ Rayaneh

Well-Known Member
این ترفند عمل میکنه و عدد سرعت رو افزایش میده.
ولی در واقع سرعت واقعی رو بهتر که هیچ، گاهی اوقات بدتر هم میکنه.
آخه دوستان، این خط دایل آپ با این تکنولوژی و تجهیزات و ... سرعتش همینه. چه اصراری دارید که سرعت رو افزایش بدید؟ نمیشه آقا نمیشه دیگه، اینقدر اصرار نکن !!! :sad:
موفق باشید. :)

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
با سلام خدمت همه دوستانی که توی این پست شرکت کردن و با تشکر از anti_girl_bahal باید بگم ترفندی که ایشون ارائه کردن الان حدود شش هفت سالی هستش که رو شده اما این کار واقعا عملی نیست و فقط یه عدد مجازی نشون میده و عملا روی سرعت هیچ تاثیری نداره و فقط به درد کافی نت ها میخوره تا با اون مشتری جذب کنند
ولی فکر میکنم جای این ترفند توی انجمن خالی بود و باز هم از anti_girl_bahal عزیز تشکر میکنم
تا بعد !

آخرین ویرایش:

EMIRATES

Active Member
با سلام
خوب دوستان ببخشید ولی باید یک چیز که بارها و بارها گفته شده رو دوباره بگم.
اول با تشکر از دو دوست خوبم که دو تاشونو الان توضیح میدم.
خوب درمورد ترفند زننده تاپیک :
خوب دوست عزیز همونطور که میدونید دیال آپ یعنی چی؟ یعنی تفسیم شده. شما فرض کنید میان یک خط اینترنت رو با سرعت 100 کی بی پی اس (امان از دست کافی نت ) رو از مخابرات میگیرن بعد میان وارد آی اس پی میکنن.
تا اینجا درست.
حالا این اینترنت باید تمام ریوایس هاش که از مخابرات دریافت میشه به حدود مثلا 200 تا یا ان تا تقسیم بشه. تنها کاری که میشه در این موارد برای سرعت مرور وب - نه افزایش سرعت اینترنت - میشه کرد همون استفاده از راه دوست دوم یا استفاده از برنامه ای هست که بیاد از استایل هر سایت موقع هر بازدید یک بک‌‌ آپ داشته باشه تا راحت تر صفحات سایت رو باز کنه.
-----------------------
برای ترفند دوست دوم :
این برنامه اگه درست گفته باشم کارش اینه که اول تو این یک ساعتی که دوست خوبمون عرض کردن تنظیمات رو درست میکنه - میاد و خودشو با مرورگر وفق میده و از اون به بعد هر سایتی که اومد اول یه قالب ازش رو ذخیره میکنه و بعد راحت تر به مرور دوباره اون می پردازه.
-------------------------
خوب دوستان دیدید که به هیچ وجه تا سطح دسترسی اینترنت یا کامپیوتر اصلی که از روش تقسیم میشه رو نداشته باشیم 1 کیلو بایت هم به سرعت فعلی نمیتونیم بیافزایم.
با تشکر.

جدیدترین ارسال ها

بالا