سايت رپيدباز - دانلود رپيدشر بدون اشتراک و سريع

astalavista59

New Member
سلام دوستان
من دو بار پول به حساب رپیدباز ریختم(از طریق عابر بانک) اما با توجه به پر کردن فرم هنوز اکانم فعال نشده
لطفا راهنمایی کنید با توجه به داشتن شماره های پیگیری رسید بانکی چطور میتونم اشتراک از سایت بگیرم.
شاید من مسیر رو اشتباه رفتم!؟
لطفا راهنماییم کنید
ممنون

[email protected]

آخرین ویرایش:
سلام. همگی خسته نباشند.
چک نکردم ببینم تاریخ این پست مربوط به چه زمانی هستش اما قابل توجه دوستان عزیزی که اکانت رپیدباز دارند:cool:!
آقا التماس دعا داریم ما هم.:D
لذا خواهش دارد از دوستان عزیز مذکور که به آدرس [email protected] یک عدد از دعوتنامه های فوق الذکر رو ارسال کنند.:wink:

mehdi jamshidi

New Member
آقا سلام
من میخواستم از اون جائی که برای عضویت رایگان در راپید شیر آمزش گذاشتین برم برای عضویت توی راپید شیر
ولی سر از جاهای دیگه در آوردم اگر ممکنه و عضویت در راپید شیر به اون نحوه عملی هست لطفا بیشتر توضیح بدین
ممنون

mehdi jamshidi

New Member
تو دیروز برای من دعوتنامه فرستادی حالا میگی خیلی وقته به درد نمی خوره؟
عجب!!!!

mtoosi

New Member
سلام

واقعا شرمنده من کمتر وقت می کنم اینجا رو چک کنم.

خدمت تمام دوستان علاقه مند بگم که دیروز بالاخره موفق شدم سرور دوم رو هم تو مدار بگذارم. ان شا ا... سرور سوم هم به زودی آنلاین می شه.

واقعا استقبال بدون وصفی شده.

قیمتها واقعا پایینه. اگر سرویس ما رو با سرویسهای share0 و غیره که ۱۰ دلار میگیرند مقایسه کنید قیمت خوبی میدیم.

در ضمن داریم سعی می کنیم که مگا آپلود )megaupload) رو هم اضافه کنیم.

واقعا مبالغی که ما می گیریم خیلی پایین هستند. به این دید نگاه نکنید که ما از این سود می بریم چون قصد نداریم به این زودیها به سود اون فکر کنیم ولی یک راه برای کمک به سرویس بهتر است.

بازم از استقبال گرمتون متشکرم
يكي بگه دعوتنامه براي چيه. وقتي پوليه خوب بگين بايد پول بدين. دعوتنامه گذاشتين مردمو سر كار بذارين؟

omidsas

Member
آقی حشمتی کارت 20
من دارم 4 مین اکانت 16 گیگی رو به پایان میرسونم یاد اون روزا که حسرت :cry: دانلود از رپید رو داشتم بخیر :cool: واقعا دمت گرم داداش :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا