ساخت شیشه ؟

mamali132002

Active Member
ببخشید شما چرا دعوا دارید با همه ؟ به نظر من لیاقت اینو نداری که بخوایم با هم بحث بکنیم... اصلا حق با توئه !

ببینم حالا Pixar بیاد 4 ثانیه رندر کنه یا 18 ساعت چی به تو میرسه که این طوری با ما صحبت میکنی ؟

آخرین ویرایش:

vahid_3d

Active Member
این تاپیک که دیگه شروع کنندش هم فرار کرد.این تاپیک رو باید اسمش رو عوض کرد و گذاشت - چگونه دعوا - نا - چگونه شیشه بسازیم . خوب همه بیان و اینجا تمومش کنیم.هر کی موافقه یک پیام بزاره و درباره ساخت شیشه کمی کمک کنه.

mamali132002

Active Member
این تاپیک که دیگه شروع کنندش هم فرار کرد.این تاپیک رو باید اسمش رو عوض کرد و گذاشت - چگونه دعوا - نا - چگونه شیشه بسازیم . خوب همه بیان و اینجا تمومش کنیم.هر کی موافقه یک پیام بزاره و درباره ساخت شیشه کمی کمک کنه.

وحید جان اگر بخوای شیشه خوبی بسازی مستقیما به render engine شما بر میگرده که از چی استفاده میکنید...
توی سیستم های رندر maxwell و fryrender تو شیشه اول هستش چون دارای سیستم physical rendering هستن ... بعدش brazil و بعد final render...
اینا بر مبنای امکاناتی که بهت میدن رتبه بندی میشن... البته من خودم به طور سلیقه ای گفتم چون خیلی ها هم این نظر رو دارن... رندر گرفتن شیشه با scanline جالب در نمیاد.

آخرین ویرایش:

pythoN

Active Member
ببخشید شما چرا دعوا دارید با همه ؟ به نظر من لیاقت اینو نداری که بخوایم با هم بحث بکنیم... اصلا حق با توئه !

ببینم حالا Pixar بیاد 4 ثانیه رندر کنه یا 18 ساعت چی به تو میرسه که این طوری با ما صحبت میکنی ؟

ببخشید شما چرا دعوا دارید با همه ؟
اولا من با کسی دعوا ندارم و بهتره بدونی که تو بحث رو شروع کردی و بااطلاعات ناقصت خواستی که حرفت رو به کرسی بشونی و بحث من اصلا روی به شما نبود .
به نظر من لیاقت اینو نداری که بخوایم با هم بحث بکنیم
هروقت تو مسئول ارائه درجه های لیاقت شدی اونوقت نظر بده الان نظرت برام مهم نیست .
اصلا حق با توئه !
کسی از تو نظر نخواست .
من هم همین رو می خوام بدونم که چی به تو می رسه که خودت رو وارد بحث کردی و با اطلاعات ناچیزت داری نظر می دی .

از کلیه دوستان میخوام که مباحث غیر مربوط ارسال نکنند

شما بهتره به مبحث آغاز شده من به صفحات قبل برگردی و ببینی که من فقط گفتم نور صحنه باعث میشه که شیشه ما طبیعی جلوه کنه و خیلی برای رندر شیشه مهم هست و اگر شرکت pixar رو مثال زدم به خاطر این بود که این شرکت از اشیائی استفاده کرده که انعکاس طبیعی رو احتیاج داره مثل شیشه که نیاز به انعکاس نور داره همین نه کم و نه بیش و مدت زمان رندر رو بیان کردم که فقط یک از اطلاعات عمومی من بود و اگر توجه کنید هیچ بحثی رو بعد از اون آغاز نکردم مگر در جواب کسانی که به ادامه بحث سماجت داشتند و خواهید متوجه شد که من فقط جواب گو بودم نه آغاز کننده بحث و تشکر می کنم از دوستتون که من رو به این عنوان معرفی می کنه که با بحثام می خوام شما رو با هم دعوا بندازم در صورتی که خودش این کار رو داره انجام می ده با توهیناتی که در post قبلی آشکار هست در هر صورت pixar هجده ساعت کار رندرش طول کشیده حالا این چیزی هست که خود pixar بیان کرده با این مسئله مشکل داره آقای توهین کننده می تونه از دست شرکت شکایت کنه من دیگه این بحث رو ادامه نمی دم و تمام به زودی هم بهترین روش ساخت شیشه رو با رندر خاص خودش براتون می گذارم تا بحث به روال خودش برگرده موفق باشید .

آخرین ویرایش:

hamed-ddd

Well-Known Member
تمام پستهای این مبحث رو خوندم حرف شما رو هم قبول دارم....بحث سر یک مسئله کاملا بی اهمیت ایجاد شده ......هیچ چیزی اینجا جای دوستی و محبت و احترام متقابل بین اعضا رو نمیگیره ....بهترین کار اینه که فکر کنید الان تو صفحه اول تاپیک هستید.. اون قضیه رندر هجده ساعته مربوط به برخی صحنه ها بوده و نه همه فریم ها و چیزی که کاملا معلومه اینه که شرکت پیکسار مشکلاتش به خودش مربوطه و نباید باعث ایجاد کدورت در اینجا بشه ....
از اینکه بحث رو همینجا تموم کردید از همتون متشکرم...:lol:....

pythoN

Active Member
نویسنده mamali132002
ببخشید شما چرا دعوا دارید با همه ؟

اولا من با کسی دعوا ندارم و بهتره بدونی که تو بحث رو شروع کردی و بااطلاعات ناقصت خواستی که حرفت رو به کرسی بشونی و بحث من اصلا روی به شما نبود .

نقل قول:
نویسنده mamali132002
به نظر من لیاقت اینو نداری که بخوایم با هم بحث بکنیم

هروقت تو مسئول ارائه درجه های لیاقت شدی اونوقت نظر بده الان نظرت برام مهم نیست .

نقل قول:
نویسنده mamali132002
اصلا حق با توئه !

کسی از تو نظر نخواست .

نقل قول:
نویسنده mamali132002

من هم همین رو می خوام بدونم که چی به تو می رسه که خودت رو وارد بحث کردی و با اطلاعات ناچیزت داری نظر می دی .

خیلی دیگه این topic افتضاح شده . ما اینجا جم نشدیم کا کل کل کنیم . دعوا کنیم . شخصیت همدیگرو خورد کنیم . در ضمن شما هم میتونستی به جای اینکه این موضوع رو به اینجا برسونی . بدونی که میتونی برای هر کسی pm بزاری

hamed-ddd

Well-Known Member
جدا" متاسفم

من دیگه این بحث رو ادامه نمی دم

:neutral:
پس اینا چیه زدی
قرار شد که کلا بیخیال شید

ببینید جه بساطی درست شده
یه کم احترام همدیگرو نگه دارید

اگر با هم دعوا دارید پیغام خصوصی یا (اگه دلچسب نبود ) یاهو مسنجر با voice و webcam ....
اینجا محل سوال و جواب دوستانه است نه کشتی کج !!!!

اکیدا میخوام که بحث رو ادامه ندید (یا به همون روشی که گفتم)

آخرین ویرایش:

hsib2

Member
ببین دوست من اگه می خوای واقعا یه ماده شیشه درست کنی اون هم در سطح کاملا حرفه ای باید به این نکات توجه کنی
1- انواع شیشه ها کدامند مثلا شیشه کریستال با شیشه ای که دوباره ذوب شده کاملا متفاوت هستش
2- تحقیق در پارامتر های یک شیشه :
الف . میزان شفافیت شیشه و مات بودن
ب . برجستگی ها و تو رفتگی های سطح شیشه
ج . درجه خلوص شیشه -- بعضی وقتها در شیشه ها حبابهایی بسیار ریز وجود دارند
د: میزان بازتاب نور در شیشه
- میزان انعکاس تصویر در شیشه
اگه قرار باشه یک کار کاملا حرفه ای انجام بدی اول ببین این ماده شیشه را روی چی بکار می بندی
بعد برو و اون چیز را در واقعیت با دقت کامل بررسی کن مثلا سعی کن 100 نکته مهم را در باره اون شی بدست بیاری
اونوقت می تونی به یک المان هایی برسی و حالا چگونه اون المان ها را درست کنی یک بحث دیگه است که الان در این صحبت نمی گنجه
اگه سوالی داشتی بهم میل بزن البته فعلا اینجا هستم
بای

mamali132002

Active Member
بی خیال
در زمن رندر شیشه فقط با V-ray به نظر من کسی با این مخالف نیست

اگر با بقيه سيستم ها كار كني ميبيني كه امكاناتي كه بهت ميدن خيلي بيشتر از vray هست. (مخصوصا brazil و maxwell )

هيچ كس هم نميتونه منكرش بشه (اگر واقعا كار بلد باشه)

در مورد حرفهايي هم كه دوست خوبم زدن :
اگر مقصر من هستم همينجا ازت معذرت ميخوام... به هر حال هر كسي ممكنه مثل من اطلاعاتش ناقص باشه و خوب حالا خوشحالم كه اشتباهاتم رو فهميدم.

آخرین ویرایش:

pythoN

Active Member
هيچ كس هم نميتونه منكرش بشه
من که هیچی هالیم نیست :wink:
در مورد brazil هم کاملا قبول دارم اشتباه کردم منتها من خودم با brazil مشکل دارم یه کم دیدگاهمو عوض کرده .

آخرین ویرایش:
جدا" متاسفم

:neutral:
پس اینا چیه زدی
قرار شد که کلا بیخیال شید

ببینید جه بساطی درست شده
یه کم احترام همدیگرو نگه دارید

اگر با هم دعوا دارید پیغام خصوصی یا (اگه دلچسب نبود ) یاهو مسنجر با voice و webcam ....
اینجا محل سوال و جواب دوستانه است نه کشتی کج !!!!

اکیدا میخوام که بحث رو ادامه ندید (یا به همون روشی که گفتم)
چند بار چند بار در مورد یک post نظر می دی
فکر کنم خودت بیشتر دوست داری که به بحث ادامه بدی
و من شخصا واقعا متاسفم که post من رو می بینی و در موردش نظر می دی اما در مورد post خود mamal هیچ برخوردی نداری اینجا party بازیه یا اینکه فامیل بازی ............... در هر صورت اگر من خیلی نرم با موضوع برخورد کردم بهتره شما هم بی خیال شی .

آخرین ویرایش:

hamed-ddd

Well-Known Member
انشا الله کدورت ها رفع بشه
دوست عزیزgreenlandsnow هم از بقیه دلخور نباشه ....
بحث هم همینجا تموم بشه
پارتی بازی هم دیگه نباشه
خصوصا برای : :razz: D.Abedi

-------------------------------------------------------
یکی از مشکلاتی که در این فرومها دیده میشه مشکل در تشخیص جدی یا شوخی بودن نوشته های یک کاربر هست....
برای اینکه مشکلاتی از این قبیل پیش نیاد حتما در نوشته هاتون از emotion ها (شکلکها) استفاده کنید
:wink::lol::):eek::cry::cool::shock::neutral::oops:
باتشکر

آخرین ویرایش:

pythoN

Active Member
اه . چرا الکی تاپیک ها قدیمی رو بالا میارید و مارو یاد درد سرامون میندازین . خواهشن قبل از ایجاد تاپیک یه نیگاهی به تاریخش هم بکنید .

جدیدترین ارسال ها

بالا