زیبراش + تریدی مکس

SARGON

Member
سلام برهمگی دوستان
کاری که شروع کرده ام ، با نرم افزار زیبراش وهمچنین به کمک تری دی مکس بشکل آنچه در فایل زیب شده پیوست دوم است در آمده
برای اظهار نظر اساتید محترم وانتقادات ایشان قرارمیدهم
پیوست اول تصویر اصلی این نمادی تاریخی است که قسمتی از آن آماده شده امیداست بقیه پیکره این نماد را هم بشود انجام داد .
نظرتان چیست ؟

پیوست ها

• lamaso.zip
    972.2 کیلوبایت · بازدیدها: 31
  • 1Color.jpg
    1Color.jpg
    195.2 کیلوبایت · بازدیدها: 43

Sherlock_Holmes

Active Member
من این فایل رو از اون تاپیک دانلود کردم...
خیلی سایزش کوچیک بود...
نمیشه بزرگتر و با جزییات بیشتر بذارید؟

چندتا عکس بزرگ هم باشه خوبه...

SARGON

Member
من این فایل رو از اون تاپیک دانلود کردم...
خیلی سایزش کوچیک بود...
نمیشه بزرگتر و با جزییات بیشتر بذارید؟

چندتا عکس بزرگ هم باشه خوبه...

سلام جناب هلمز
من محدود به سایز هستم در ارسال والصاق فایل ها حتی فایل زیب را تا مقداری محدود میشود ضمیمه کرد . فکر کنم 950 کیلو
وقتی انیمیشن این فایل خیلی بزرگ باشد نمیتوان ارسالش کرد ، والا فایل اصلی را بصورت avi خروجی گرفته ام که تازه با ابزارهائی میتواند موزیک متن هم داشته باشد . ناچارا آنرا gif کردم در سایزی که مشاهده کردید تا بشود ارسالش کرد .
درمورد عکس هم این بزرگترین نمونه ای است که دارم که فقط از جهت پهلو است واز روبرو یا پشت سر عکسی ندارم بهمین دلیل در ساختن بدن این نماد الان گیر افتاده ام وهرکاری میکنم به آنچه مورد نظرم است دست پیدا نمیکنم .
دارم دنبال یک Mash آماده بدن cow میگردم که فعلا چیز خوبی گیر نیاورده ام که بتوانم اونو ببرم توی زیبراش وروی اون تغییرات لازم را بدم و بعد دوباره بیارمش توی ماکس و با این سر نماد تلفیقش کنم .
نظزشما چیست ؟
اگر شما جائی را میشناسید که بدن cow متنوع داشته باشه( بیشتر فکرمیکنم گاو وحشی ) که به اینکار بیاد و بصورت فایل mash که قابل دانلود باشه خبرم کنید .
ممنون میشم . وتشکر از راهنمائی های شما

Sherlock_Holmes

Active Member
میتونید از سایتهای دیگه برای آپلود نمونه کارهاتون استفاده کنید...

اگر نیاز بود بگید تا توی پیغام خصوصی بگم براتون...

در مورد mesh آماده هم اگر چیز بود میذارم براتون...

توی این تاپیک هم میتونید یه جستجویی بکنید:
آبجکتهای آماده

DIMO

Active Member
دوست عزیز مشکلتون رفع شد یا نه؟ اگه هنوز به دنبال مدل گاو هستید که براتون Up کنم.....

شاد و پیروز باشید

SARGON

Member
سلام dimo جان
متشکرم بله اگر لطف کنی بدن گاو وحشی برایم آپ کنی ممنون میشوم
دارم بین زیبراش ومکس یک کارهائی میکنم ولی هنوز چیز جالب در نیامده درضمن وقتی از توی ماکس میبری توی زیبراش وادیت میکنی و دوباره مورد را میخوای بیاری توی زیبراش تعدار ورتکس ها وخطوط بقدری زیاد میشه که دستگاه را دچار مشکل میکنه
شما در زیبراش میتونی راهی را نشان بدی که بتوان تعدار ورتکس ها را کم کنیم ؟
متشکرم

DIMO

Active Member
سلام سارگون حالت خوبه....فکر کنم خیلی به تمدن بین النهرین علاقه مند باشی دیگه ببخشید که دیر شده فقط تصاویرشون رو میذارم که ببینیشون فقط بابت کیفیت پایینشون معذرت میخوام.......:rose:

http://rapidshare.com/files/170450345/Cow.zip.html

حجمش هم زیاد نیست،بعد فشرده سازی 370kb شد دوتا مدل باهم هستش.

در اینجا در حدود 75000 تا ابجکت از چیز های مختلف وجود داره همه را جستجو کردم چیز ی که مد نظم بود نیافتم
http://archive3d.net/?category=0

برو به این قسمت میتونی چندتا دیگه هم پیدا کنی http://archive3d.net/?category=524 ،راستی چجوری میشه از اینجا مدل دانلود کرد....؟

شاد و پیروز باشی:rose:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا