روش ساخت فرم نظر سنجي در FrontPage 2003

webdesigner2004

New Member
چطوری میشه در فرانت پیج یک فرم درست کرد که افرادی که وارد سایت میشوند نظرات خود را در مورد موضوع مطرح شده بگویند.
امیدوارم کسی پاسخی برای من داشته باشد.

Masih

Well-Known Member
سلام!

به مجيدآنلاين خوش اومدي.
اين كار به تنهايي با فرانت پيج قابل انجام نيست و احتياج به برنامه‌نويسي داره.

موفق باشي.
مسيح.

webdesigner2004

New Member
متشكرم ميدانم كه بايد برنامه نويسي باشد . من از فرمهاي پيش فرض خود فرانت پيج استفاده كردم و فرم را ساخته ام اما جايي در صفحه code بايد تعريف شود كه وقتي submit مي شود اطلاعات را كجا بريزد من اين دستور را نميدانم.
با هر زبان برنامه نويسي كه بلد هستيد كمكم كنيد.
نياز فوري

Masih

Well-Known Member
خوب آخه يكي دو دستور نيست كه من بتونم بهت بگم. بايد ببينم گزينه‌هات چيه؟ چندتاست؟ سرورت كدوم زبان رو ساپورت ميكنه و خيلي چيزهاي ديگه! شما خيلي كلي داري ميپرسي.

موفق باشي.
مسيح.

webdesigner2004

New Member
اولا از اينكه به سوال من اينقدر سريع و با حوصله جواب داديد ممنونم راستش فكر نميكردم كسي همين امروز تلاش كند تا مشكل من حل بشود.
ثانيا صفحه من 3 يا 4 گزينه خواهد داشت كه از كاربران نام - نام خانوادگي - كشور و ... را مي پرسد كه كاربر جلو كليد نام نامش را مينويسد و به همين ترتيب (دقيقا مثل فرمي كه من براي عوضيت سايت شما پر كردم) بعد يك فضاي comment هست كه طرف نظراتش را مي نويسد
من تا حالا با html , java script صفحاتم را بستم پس الان هم در همين حد دستورات را مي خواهم .
اميدوارم توضيحاتم واضح باشد.

Masih

Well-Known Member
منظورم اين بود كه زبان ASP رو ساپورت ميكنه يا نه؟ من اين زبان رو بلدم و ميتونم به اين زبان برات برنامه‌اش رو بنويسم. با html و جاوا نميشه اين كار رو كرد.

مسيح.

webdesigner2004

New Member
بله زبان ASP را ساپورت ميكند . اگر بتوانيد برنامه را به همين زبان برايم بنويسيد به اندازه يك دنيا از شما متشكر خواهم شد .
منتظر برنامه خواهم بود .

Masih

Well-Known Member
webdesigner2004 گفت:
بله زبان ASP را ساپورت ميكند . اگر بتوانيد برنامه را به همين زبان برايم بنويسيد به اندازه يك دنيا از شما متشكر خواهم شد .
منتظر برنامه خواهم بود .

پس لازمه كه دقيقتر توضيح بديد. درضمن اگر زياد طولاني نباشه اين كار رو ميتونم انجام بدم چون امتحانات پايان ترمم داره شروع ميشه!

مسيح.

aryan88

Member
agha zod tar tozih bedin...
man ham ehtiaj daram...
servere man ham ASP ro soppurt mikoneh..
shoma zaban / code ro benevisid bad ma yad mighirim ba on ro taghiresh midim ;)

webdesigner2004

New Member
گزينه هاي موجود در صفحه بدين ترتيب مي باشد:
نام - نام خانوادگي - نام شهر
و يك فضاي comment كه نظرات كاربران در مورد موضوع مطرح شده در اين قسمت نوشته مي شود
و يك كليد بنام submit يا send
اميدوارم اطلاعات كافي باشد .اگر توضيحات ديگري لازم است نام ببريد تا بگويم
من هم امتحاناتم نزديك است پس اگر كمك كنيد ممنون ميشم

Fatal_Voice

New Member
من از فرمهاي پيش فرض خود فرانت پيج استفاده كردم و فرم را ساخته ام اما جايي در صفحه code بايد تعريف شود كه وقتي submit مي شود اطلاعات را كجا بريزد من اين دستور را نميدانم.
اگه فقط ميخواي اطلاعات يه جا ذخيره بشه كه خيلي آسونه !
توي فرم يه راست كليك كن ------> Form Properties
2 حالت داره :
يكي اينكه توي يه فايل ذخيره كنه مثلا _private/form_results.csv
يكي ديگه هم اينكه اطلاعات رو از طريق ايميل برات بفرسته !

webdesigner2004

New Member
مي خوام توي يك فايل همونطور كه شما مثال زديد ذخيره بشود يعني همه اطلاعات از كاربران مختلف توي يك فضاي تعريف شده ريخته بشود.

webdesigner2004

New Member
ببخشيد اين برنامه چي شد . اگر ميشه لطفا خبر بدهيد كه كجاي كاريد اصلا مي نويسيد نمي نويسيد
اصلا اين جوري كه من اطلاعات بدهم از اين طريق مفهوم هست ميشه كار كرد يا نه ؟
خلاصه منتظر علامتي خبري هستم .ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا