رشته طراحي وب

iLove

Active Member
از كجا مي تونم تو آزمون html ثبت نام كنم و امتحان بدم و مدرك بگيرم.

• Like
Reactions: pcj

farik

Well-Known Member
با سلام..تا جایی که یادمه ..مدرک بین المللی معتبر CIW هست که یکی هم اگه بری امتحان بدی فنی حرفه ای یک دونه بدون اعتبار بین المللی بهت میده..واسه بین المللیهم باید بری دوبی...آزمونش هم شامل php,javascript,css,flashمیشه..البته شاید چیزای دیگه ای هم باشه..
موفق باشید

iLove

Active Member
از كجا ميشه تو اين آزمون ین المللی معتبر ciw شركت كرد؟

• Like

arshia200

New Member
از كجا مي تونم تو آزمون html ثبت نام كنم و امتحان بدم و مدرك بگيرم.
دوست عزیز به نظر من شما به هیچ مدرکی نیاز ندارید! وقتی بدنبال شما میان شما فقط باید کار ارائه کنید هیچکس نمیپرسه مدرکتون چیه
من خودم مهندس نقشه برداری هستم ولی با تلاش و بخصوص آزمون و خطای فراوان تونستم بدون هیچ کلاسی و با استفاده از خود اینترنت طراحی رو یاد بگیرم همین الان هم علاوه بر طراحی نگهداری و بروزرسانی سایت چند کارخانه در شهرمون رو بعهده گرفتم
برو دنبال اینها
html
css
php
mysql
از اینجا به بعد خودت میفهمی باید بدنبال چی باشی:)

iLove

Active Member
دوست عزیز به نظر من شما به هیچ مدرکی نیاز ندارید! وقتی بدنبال شما میان شما فقط باید کار ارائه کنید هیچکس نمیپرسه مدرکتون چیه
من خودم مهندس نقشه برداری هستم ولی با تلاش و بخصوص آزمون و خطای فراوان تونستم بدون هیچ کلاسی و با استفاده از خود اینترنت طراحی رو یاد بگیرم همین الان هم علاوه بر طراحی نگهداری و بروزرسانی سایت چند کارخانه در شهرمون رو بعهده گرفتم
برو دنبال اینها
html
css
php
mysql
از اینجا به بعد خودت میفهمی باید بدنبال چی باشی:)

ميشه يه منبع براى جاوا اسكريبت معرفى كنيد.

• Like

farik

Well-Known Member
با سلام...واسه اینکار شما برین مراکز فنی حرفه ای..واسه جاوا اسکریپت هم واسه شروع کار از pdf های موجود استفاده کنین بعدش برین سراغ تحلیل کدهایی که تو نت هست..راستی با ارشیا جان موافقم..
موفق باشید

• Like

arshia200

New Member
یه کتاب تحت این عنوان بود من ازش استفاده کردم
آموزش جاوا در 21 روز

• Like

arshia200

New Member
ببخشید که دیر شد از اینجا دانلودش کنید
کد:
http://downloadpack.wordpress.com/2008/08/11/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-21-%D8%B1%D9%88%D8%B2/

جدیدترین ارسال ها

بالا