راه رفتن با دو pose up

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام
خیلی خوب شده، فقط چون نگفتی نظر بدیم منم چیزی نمیگم :cool:

درضمن زمان تغریبی هم که روش گذاشتی رو بذار عزیز.

حق یارت

آخرین ویرایش:

NARANJTORANJ

Well-Known Member
ممنون شما لطف دارید

فکر کنم 3 .4 ساعت زمان برد البته این کار مال حدودای 2 3 هفته پیشه

NARANJTORANJ

Well-Known Member
زیاد درگیر این مقوله بودم زیاد تست زدم
در حال حاضر دارم یک دمو ریل جمع میکنم که 4 .5 نوع راه رفتن خوب دارم
البته توی این مدت که از ابتدا راه رفتن رو که استارت نزدم مدته زیادی صرف مطالعه و تست زدن ها شده
شما استادی البته ولی
یادگیری صرفا یک نوع راه رفتن مهم نیست شناخت منتق راه رفتن و توانایی درآوردنش مهمه
موفق باشید

zzmm14

Active Member
یادگیری صرفا یک نوع راه رفتن مهم نیست شناخت منتق راه رفتن و توانایی درآوردنش مهمه

با سلام
راه درستی رو انتخاب کردین . یکی از اصول انیمیت هم همین هستش.
امید به پیشرفت بیشترتون.

آخرین ویرایش:

NARANJTORANJ

Well-Known Member
شما وقتی این رو بدونی که در راه رفتن مثلا عصبانی برای نشان دادن خشم باید پا ها با سنگینی بیشتری به زمین کوبیده بشه و سر باید به سمت جلو باشه با دونستن این نکته های کلیدی
می تونید حالا نوع راه رفتن رو به هر نحو تغییر بدید بسته به کارکتر و شخصیتش .منظورم این بود

سلام دوست من، این راه رفتن را من حدود 1-2 ماه پیش ساختم وقت نشد رو دست هاش کار کنم و چهره فقط حالات نظرت در موردش چیه ؟

پیوست ها

• walk.rar
    49 کیلوبایت · بازدیدها: 17
آخرین ویرایش:

NARANJTORANJ

Well-Known Member
خوب بود آفرین حجم بدنو خوب روی قدم در آوردی فقط پای سمت چپ تیک داره و کمر اصلا بازی نداره
زیاد تست بزن من وری هر حرکت 10 20تا تست میزدم
موفق باشی

ممنون بله متاسفانه این اولین چیزی بود که کشیدم در صورتی که به قول شما باید 10 -20 تا تست میزدم بهترینشا می زاشتم اما پا چپش تیک نداره واسه آنتی سیپیت راه رفتن فریم قبل از گذاشتن پا رو زمین را انگشت هاش را بالا بردم بعدش که رو زمین میاد کاملا چسبوندمش به زمین که حالت شلاقی باشه :green:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا