راهنمای کامل استفاده از Sothink DHTML Menu

YTERROR

Active Member
سلام یوسف باز هم شهر یوسف بی خیال

کرکش تویی گوگل سرچ کنی یدا میشه خیلی زیاده

Patris Net

Member
سلام
من کرکشو دارم
اگه مسی می خواد پیغام خصوصی بزاره
موفق باشید
یا حق

Patris Net

Member
دوستان عزيز متاسفانه سي دي من گم شده!‌ )):
به زودي واستون اوكي ميكنم!

***UNIQUE***

Active Member
جناب بامشاد از آموزشتون ممنون :)

خیلی از دوستان دنبال کرک برنامه بودن.
برای آخرین نسخه (تقریبا" اکثر برنامه ها و این برنامه ) به همراه کرک می تونید به فروم
www.projectw.org
مراجعه کنید

amir_drw

Member
بامشاد جان دستت دردنكنه اما اين آموزشي كه دادي مال ورژن هاي پايين هست
الان من ورژن 8 رو دانلود كردم و كرك هم كردم اما منوهايي كه توضيح دادي كاملا با اين ورژني كه من دارم فرق داره
ممنون ميشم اگه يه توضيح كوچيك راجع بهش بدي ...

afshin3a

Member
من تونستم منوها رو به سمت راست بکشونم حالا ایشالا فردا کداشو میزارم. ولی برنامه من سریال نامبر نداره . اگه بامشاد قول بده برنامه رو با سریال نامبرش برام بفرسته آموزشو کامل کامل می کنم.
[email protected]

elahe2752

Member
سلام
من با نرم افزار ِDHTML MEnu 8 منو ساختم و توی سایتم که با php هست کار می کنه.حالا سایتمو روی سرور محلی گذاشتم و هنگام اجرا روی سرور و سیستم خودم منو ظاهر می شه ولی روی بقیه سیستم ها دیده نمی شه.!!:cry:

ممنون

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
احتمالا بدین علت است که شما آدرس فایل های جاوا اسکریپت را بر روی سیستم خود ادرس دهی کرده اید.
src های فایل جاوا اسکریپت خود را بازنگری فرمایید...
پاینده باشید.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
دوست عزیز
در قسمت src شما باید مسیر ذخیره شدن فایل جاوا اسکریپت مورد نظر خود را دهید،...
فایل را در هارد دیسک جستجو، سپس در هاست خود copy کنید...

elahe2752

Member
بله ، ممنون
مشکلم حل شد.
باید قسمتc://wamp.................را برمی داشتم و از توی فایل لصلی ادرس میدادم.

از راهنماییتون متشکرم.

sun_boy

New Member
سلام من نتونستم باز هم فارسي تايپ كنم .
ولي از عكس بجاي نوشتن استفاده كردم راستي ميتوني بگي براي لينك كردن به صفحات ديگه بايد چكار كرد از همكاريتوون خيلي ممنونم:d

elahe2752

Member
برای فارسی نوشتن که فایل javascript که موقع publish کردن بهتون میده رو توی نرم افزار هایی مثل dearmwaeverباز کنید بعد هر اسمی که خواستیدو فارسی بنویسید و برای save کردن هم از منوی بالای صفحه modifyو بعد page properties را بزنید و بعد Document encoding رو به UTF-8 تغییر بدید.

برای لینک هم کافی توی Sothink DHTML در قسمت generalدر menu item برای هر کدوم یک قسمت link داره که ادرس مقصدی که می خواید رو می نویسد مثلا :index.php?action=login

sun_boy

New Member
سلام امروز ذيذم با اين مشكل مواجح شدي ميتوني از طريق كليك كردن روي sub menue و انتخابpopu directionدرقسمت popup menu و بعد از آن تغييرات در آن آن را به چپ يا راست منتقل كني

sun_boy

New Member
سلام
من کد منو رو در asp.net پابلیش کردم و وب فرمم روی local واب می ده اما روی اینترنت منو قابل دیدن نیست اگه ممکنه پاسخ رو به میل [] ارسال نمایید.
ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mey_reza

New Member
تشکر و قضیه

آقا دمت گرم. خیلی قشنگ توضیح داده بودی. یعنی هر آدم مشنگی هم که بلد نبود یاد میگرفتو فقط عزیز مشکل من حل نشد. من می خوام این منو رو توی قالبم پیاده بکنم یعنی توی بلاگفا واسه وبلاگم. اما تو نگفتی چطوری توی پیاده کنم یعنی آپلود و چیزی نمی خواد . جون من توضیح بده که چیکار کنم بطور کامل یعنی از اول آپلود تا آخر آدرس دهی. فکر کنم این توضیحی که در اخر دادی برای کسایی بود که سایت دارن و از هاست استفاده میکنن ولی من برای وبلاگ می خوام و برای آپلود هم از فضاهای محدود پارسا اسپیس و پرشین گیگ استفاده می کنم لطفا براهنما منو
ایول

ho3einttt

New Member
ممنون از راهنمايي تون من منو را طراحي ميكنم ولي نمي تونم داخل سايت قرارش بدم .
يعني چطور ميتونم از كدهاش داخل سايتم استفاده كنم.
ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.

majideptp

Member
یه عالمه ازت ممنونم

راست میگی آدم اینجور مواقع روحیش رو از دست میده

ولی لطفاً از حذفش صرف نظر کن

چون منم الان دیدمش و مطمئن باش هستند کسانی که به این آوزش نیاز دارن و هنوز ندیدن

خیلی زحمت کشیدی

خسته نباشید

تازه چندتا ؟ دارم به موقعش میام سراغت رفیق:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا