راهنمای کامل استفاده از Sothink DHTML Menu

volghan

Member
دمت گرم. و بس

سلام امروز ذيذم با اين مشكل مواجح شدي ميتوني از طريق كليك كردن روي sub menue و انتخابpopu directionدرقسمت popup menu و بعد از آن تغييرات در آن آن را به چپ يا راست منتقل كني

بعد از کلی گشتن و js دستکاری کردن و ... و کلی این فروم رو خوندن و چرت و پرت شنیدن ، یه نفر حرف درست و حسابی زد اونم تو بودی.

دمت گرم. و بس

hamidreza66

New Member
سلام به همه

دوستان من یه منویی رو با این برنامه طراحی کردم و همه چیز اوکی هست اما چون منو رو بری یه یاست داینامیک لازم داشتم و نیاز دارم هر دفعه یه بخشی رو اضافه یا حذف کنم
این برنامه مثل (DHTML Menu Builder اونی که ایکون DVB داره) امکان این رو نداره که منو از راست به چپ و دقیقاً زیر دکمه اصلی باز بشه و باید دستی تنظیم کرد. البته افکت های این برنامه نمیدونم چرا روی فایر فاکس هم کار نمیکنه!!!!!
به نظر شما من چیکار کنم؟ برنامه ای جدید دارین معرفی کنین؟ یا راهی؟
DHTML Menu Builder که گفتم امکانات خوبی داره اما نمیدونم چرا تو کامپیوتر من جواب نمیده یعنی فایل js رو نمیده و فقط html میده بیرون

omidpersia

Member
با سلام حضور سروران و دوستان گرامي
از عزيزان اگه كسي كرك برنامه رو دارين ممنون ميشم مرحمت بفرماييد
خيلي دنبال كركش گشتم اما نبود
كركي هم كه خودم دارم تاريخ مصرفش تموم شده:-?
شرمنده ميكنيد اگه مرحمت فرماييد البته اگه خلاف قوانين نباشه ، كه اگه هست در وبلاگم ممنون ميشم كامنت بذاريد
براي ورژن Sothink DHTML Menu v8.0.70807
ضمنا كركي كه خودم دارم با آرم Pak Man Real LeGeNDs neVer diE هست

yoori

New Member
من با برنامه Sothink DHTML Menu 8 يه منو براي وبلاگم درست كرده ام اما نميتونم اونو در وبلاگ به اجرا در بيارم!
همه كاراشو انجام داده ام و گزينه هاي تصويري رو هم در يك فضا آپلود كرده ام
دوستانيكه ميدونند براي آپ كردن اين منو در وبلاگ بايد چكار كرد لطفا راهنمايي كنند
خيلي ممنون ميشم

yoori

New Member
آقا چي شد پس هيشكي نميخواد جواب منو بده؟ كارم گيرشه ها!!!!!!1

good luck

New Member
كمك

سلام دوستان
حالا بر روی Publish در بالای نوار ابزار برنامه Sothink DHTML Menu کلیک کنید!
صفحه wizard با نام publish باز میشه
بر روی next کلیک کنید
در قسمت دوم، 4 گذینه دارید که میتونید یکی رو انتخاب کنید که من به شما توصیه میکنم بر روی گذینه سوم یعنی Create javascript (*.js) include file کلیک کنید و بر روی next بزنید
5.JPG

بامشاد جان من وقتي رو publish كليك ميكنم 5 تا گزينه مياد كه عبارتند از: publish - publish js - fast publish js - view/copy code - view/ copy sources بايد كدوم رو بزنم من گ‍زينه publish رو ميزنم و ويزاردي بنام publish باز ميشه اما شما گفتي كه next رو بزنيد در حالي كه مال من next نداره ok داره

عكسها رو ببين بهتر متوجه ميشي

لطفا اين قسمت رو بيشتر توضيح بده
ممنون

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    34.4 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • 1.jpg
    1.jpg
    14.6 کیلوبایت · بازدیدها: 1

good luck

New Member
حالا بر روی Publish در بالای نوار ابزار برنامه Sothink DHTML Menu کلیک کنید!
صفحه wizard با نام publish باز میشه
بر روی next کلیک کنید
در قسمت دوم، 4 گذینه دارید که میتونید یکی رو انتخاب کنید که من به شما توصیه میکنم بر روی گذینه سوم یعنی Create javascript (*.js) include file کلیک کنید و بر روی next بزنید
5.JPG

بامشاد جان من وقتي رو publish كليك ميكنم 5 تا گزينه مياد كه عبارتند از: publish - publish js - fast publish js - view/copy code - view/ copy sources بايد كدوم رو بزنم من گ‍زينه publish رو ميزنم و ويزاردي بنام publish باز ميشه اما شما گفتي كه next رو بزنيد در حالي كه مال من next نداره ok داره

عكسها رو ببين بهتر متوجه ميشي

لطفا اين قسمت رو بيشتر توضيح بده
ممنون

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    14.6 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • 2.jpg
    2.jpg
    34.4 کیلوبایت · بازدیدها: 1

manoto129

New Member
سلام خسته نباشید
من می خواهم منوی درختی بااستفاده از html درست کنم وبرای درست کردن منو ازنرم افزار Sothink Tree Menu استفاده می کنم امابه علت اینکه درموردکدنویسی اطلاعاتی ندارم برای لینک دادن به نرم افزارmmb دچارمشکل می شوم .
درعکس زیرمنوی درختی بااستفاده ازنرم افزارSothink Tree Menu درست کردم ومی خواهم این منو رابه نرم افزار mmb منتقل کنم ودرنرم افزار با زدن مثلا page 2 به صفحه مورد نظربرود.
لطفاراهنمایی کنید کدهارو چطور به نرم افزار mmb منتقل کنم .
Tree.jpg

na_des

New Member
Mahdiehsh5 عزيز من تونستم با Sothink DHTML Menu يه
منوي فارسي بسازم كه به نظر مياد هيچ مشكلي نداره.طريقه ساختشو
واست مينويسم.
نكته: اگه text item ها رو فارسي كني منو تو قسمت preview
ديده نميشه(البته شايد تو نسخه من اينجوري باشه) پس اين كار رودر
مرحله آخر انجام ميديم.در ضمن من از menuي shop logo به عنوان
مثال استفاده كردم.
1.اول از همه كل منو رو مياريم سمت راست ( در قسمت
Global settings/menu type در قسمت options ).

2.جاي icon و arrow ها رو درست ميكنيم(global settings/general گزينه exchange the position of..)

3.text ها رو مياريم سمت راست:همه item ها و submenu ها رو انتخاب ميكنيم و در قسمت
(menu item settings/general) حالت راستچين رو انتخاب ميكنيم.

نكته:item menuي آخري با اين كار راستچين نميشه كه بايد بعد اين كار textش رو پاك كني و دوباره بنويسي
كه درست ميشه.

4.حالا مرحله اصلي يعني باز شدن منو:item menuي مورد نظرت زو انتخاب كن(مثلا download رو) و
در قسمت popup direction (popup menu settings/popupdirection) رو right كن ومقدار
the corner x coordinate رو (كه محل شروع باز شدن منو رو روي محور افقي تعيين ميكنه) بده ─337
(منفي) يا هر مقداري كه دوست داري منو از مونجا شروع به باز شدن كنه.

5.براي درست شدن فلش ها هم در قسمت popup menu settings/arrow ميتوني فلشهاي با جهت درست رو
انتخاب كني.
IMG]D:\Documents and Settings\km\Desktop\5.bmp[/IMG]

6.در آخر وقتي همه كارا رو انجام دادي و خواستي publish كني ميتوني text ها رو فارسي كني .براي publish هم كه مي توني از آموزش هاي بامشاد استفاده كني .اميدوارم چيزي رو از قلم ننداخته باشم.چند
تا عكس هم از نتيجه كار تو Browser واست گذاشتم.نتيجه كارتو حتما بهم اطلاع بده.يا علي.:sad:
IMG]D:\Documents and Settings\km\Desktop\1.0.bmp[/IMG](اگه عكسا نرسيد شرمنده نميدونم چه طوري بايد عكس بزارم.)
IMG]D:\Documents and Settings\km\Desktop\2.0.bmp[/IMG]
سلام دوسته عزیز
من تمامی مراحلی که گفتین رفتم اما بازم زیرمنوها روی منو باز میشه! باید چی کار کنم ؟
به جای کاراکترهای فارسی هم علامت سوال میاد که نمیدونم باید چی کار کنم ؟

آقایون برای باط شدن منو من افکت گذاشتم ولی افکت توی وبلاگ نمایش داده نمیشه
مشکل از کجاست؟

bamshad

Well-Known Member
سلام خسته نباشید
من می خواهم منوی درختی بااستفاده از html درست کنم وبرای درست کردن منو ازنرم افزار Sothink Tree Menu استفاده می کنم امابه علت اینکه درموردکدنویسی اطلاعاتی ندارم برای لینک دادن به نرم افزارmmb دچارمشکل می شوم .
درعکس زیرمنوی درختی بااستفاده ازنرم افزارSothink Tree Menu درست کردم ومی خواهم این منو رابه نرم افزار mmb منتقل کنم ودرنرم افزار با زدن مثلا page 2 به صفحه مورد نظربرود.
لطفاراهنمایی کنید کدهارو چطور به نرم افزار mmb منتقل کنم .
مشاهده پیوست 88758

سلام دوست عزیز
این برنامه 8 سال پیش که این آموزش رو نوشتم نمیتونست با multi media builder ارتباط برقرار کنه چون تمام کدهاش تحت وب بودند
الان رو نمیدونم چون دیگه تخصص کاریم عوض شده و طراحی وب رو خیلی وقته کنار گذاشتم
ولی باز هم بعید میدونم بتونی از این کدها که html هستند در mmb استفاده کنی!

جدیدترین ارسال ها

بالا