راهنمایی برای سیستم آماتور ضبط موزیک

با وجود استادی مثله آقای محبی من توی جمع باید ساکت بشینم:rose: ، اما شما به بزرگی خودتون ببخشید:green:
یعنی مثلن از خروجی هدفون پیانو وصل کنم به میکروفون کارت صدا؟ اگر درست فهمیده باشم.
اره درست فهمیدین! اینم بگم که اگه کیفیت خوب میخواید سیم با کیفیتم استفاده کنید!!

آخرین ویرایش:
خیر استفاده از خروجی هدفون اصلا پیشنهاد نمیشه مخصوصا اتصال اون به ورودی میکروفون کارت.
شما از کابلی ایتفاده کنید که یه سر اون د وتا فیش ( کانکتور ) trs mono باشه و سر دیگه اون فیش trs stereo کوچیک و اون رو به ورودی line کارتتون بزنید.

mbf

Member
اره درست فهمیدین! اینم بگم که اگه کیفیت خوب میخواید سیم با کیفیتم استفاده کنید!!
سیم هم مگه کیفیتای متفاوت داره؟ چی بگیرم مثلن؟
خیر استفاده از خروجی هدفون اصلا پیشنهاد نمیشه مخصوصا اتصال اون به ورودی میکروفون کارت.
شما از کابلی ایتفاده کنید که یه سر اون د وتا فیش ( کانکتور ) trs mono باشه و سر دیگه اون فیش trs stereo کوچیک و اون رو به ورودی line کارتتون بزنید.
برم بگم کابل دو به یک. که این مشخصاتی که شما گفتینو داشته باشه.
از جمهوری اینایی که سازو اینا می‌فروشن برم احتمالن داشته باشن یا برم توپ‌خونه؟

پس با این شرایط شاید بشه یه کابل هم برای میکروفون بگیرم (ضبط صدای خودم) و ورودی‌های هر دو رو همین‌طوری ضبط کنم و نیازی به کارت صدا نداشته باشم فعلن؟ تا اینکه پولم جور بشه یه چیز اساسی بخرم.

آخرین ویرایش:
بله توی جمهوری از جون مرغ تا شیر آدمیزاد !!! گیر میاد.
اگه میکروفونتون داینامیک باشه میتونید براش کابل مناسب بگیرید و از ورودی میکروفون کارتتون استفاده کنید.
جنس کابل هم اگه نویز لس باشه خیلی بهتره.
برند نوتریک خیلی خوبه.

• Like
Reactions: mbf

جدیدترین ارسال ها

بالا