Fa راهنمايي مثال شمارشگر كراكتر متن

zingala0182

New Member
با سلام خدمت اساتيد ....
به يك مشكلي برخوردم كه اميدوارم دوستان كمك كنند و مشكل حل بشه ...

يه مثال براتون پيوست مي كنم ... توي اين مثال من نتونستم اين موضوع را حل كنم :

مي خوام وقتي كه كاربر شروع به تايپ مي كنه از تعداد كراكتر ها كم بشه ولي به اين صورت كه اگه اولين حرفش ، فارسي بود از 60 كم بشه و اگه اولين حرفش انگليسي بود از 240 كم بشه ... البته اگه كراكتر صفر شد يدونه به قسمت تعداد پيامك اضافه بشه ...

خودم خيلي سعي كردم ولي نشد .... اگه مي شه راهنمايي كنيد ....

ممنون

پیوست ها

• payamak.zip
    533.8 کیلوبایت · بازدیدها: 24

zingala0182

New Member
جدا ممنون داداش .... عالي بود...
فقط من مي خواستم با پلاگين كتيبه كه تو مثال داشتم اين كار انجام بشه ... آخه نياز به تكست باكس دارم نه اديت باكس ...
يه سوال ديگه ام اينكه آيا مي شه مثلا بازدن ctrl+shift زبان تغيير كنه ؟ يا اين طوري باشه كه از اولين حرف تايپ شده بفهمه كه فارسي هست يا انگليسي تا عدد رو تغيير بده ...

ممنون مي شم اگه لطف كنيد و به اين سوال ها هم پاسخ بدين.... با تشكر

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
فقط من مي خواستم با پلاگين كتيبه كه تو مثال داشتم اين كار انجام بشه ... آخه نياز به تكست باكس دارم نه اديت باكس ...

به نمونه مثال کنار پلاگین نگاه کنید متوجه میشید باید چیکار کنید داخل اسکریپت Handler

يه سوال ديگه ام اينكه آيا مي شه مثلا بازدن ctrl+shift زبان تغيير كنه ؟ يا اين طوري باشه كه از اولين حرف تايپ شده بفهمه كه فارسي هست يا انگليسي تا عدد رو تغيير بده ...

شدنش رو که میشه کار نشد نداره فقط من الان وقت ندارم نمونه بذارم براتون ولی یه پلاگین بود اشمش یادم نیست ولی تو تاپیک های من رو بگرد هست برای همین تغییر خودکار زبان نوشتن هست

جدیدترین ارسال ها

بالا