دونبال چند تا روبوت هستم ...

یه چیزایی داشتم ولی 2 ساله که اصلا از yahoo استفاده نمیکنم و برنامه هاش هم نمیدونم چی کار کردم
بچه های برنامه نویسی راحت براشون این کار یه درخواست تو انجمن بدید
راستی مگه روم های یاهو بسته نیست؟

www.stop118.com

New Member
من برنامه خزنده رو دارم و قیمتش 15 تومنه و یه نرم افزارم دارم که تو سایتها ایمیل جمع آوری میکنه یعنی شما فقط اسم سایتو بده اون خودش اتوماتیک ایمیلهارو تحویلتون میده

هرکس خواست فقط تماس بگیره 09122385911

www.stop118.com

New Member
من برنامه خزنده رو دارم و قیمتش 15 تومنه و یه نرم افزارم دارم که تو سایتها ایمیل جمع آوری میکنه یعنی شما فقط اسم سایتو بده اون خودش اتوماتیک ایمیلهارو تحویلتون میده

bxit

New Member

سلام من 2 تا برنامه دارم در مورد جمع کردن امیل اگر میشه اسم برنامتونه بگید
برنامه خزنده مفتی یا پولی:D

SME

Banned
فکر کنم من هم بتونم کمکتون کنم.
با توجه به امضا!!!

www.stop118.com

New Member
لطفا در صورت درخواست نرم افزار روبوتها فقط بصورت تلفنی هماهنگ نمایید.از گذاشتن پیغام خودداری کنید با تشکر

من همين چند روز پيش نسخه 3 خزنده را از صاحب اصلي نرم افزار ( برنامه نويس ) خريدم. راستش به مشكلاتي برخورد كردم. در حال حاضر دارم سعي ميكنم با ايشون مكاتبه كنم و علت را جويا بشم. يكي 2 روز صبر كنيد تا نتيجه را همينجا اعلام كنم. شايد همين يك تبليغ خيلي خوب براي اين خزنده باشه و شما دوستان هم مثل من نسبت به خريد نسخه اصلي و نسخه نهايي ( نسخه 3 ) اقدام كنيد. :)

متاسفانه پس از طي شدن 3 روز ايشون هيچ جوابي و هيچگونه راهنمايي براي حل مشكلات براي من ارسال نكرده اند.

پ.ن
بنده لينك اين 2 تا پست آخري را براي ايشون هم ايميل كرده ام و ايشون در جريان هستند كه بنده اين پستها را ارسال كرده ام.

hostafarin

Member
بعد از خوندن کل این موضوع هیچ چیزی دستگیرم نشد ...

یک سری اومد میگن ما برنامه داریم ، یه سری دیگه هم اومدن میگن ما برنامه میخوایم ...

این موضوع اخرش به کجا می رسه ؟

Patris Net

Member
سلام
من خزنده 3 را به صورت كامل دارم
هر كسي خواست پيغام خصوصي بده !
موفق باشيد
باي

جدیدترین ارسال ها

بالا