دعوت به همیاری(لطفا سری بزنید)

a-d-h

Member
سلام دوستان عزیزم

چندی پیش یرای اولین بار در کشور آغاز به فعالیتی کردیم که از سوی بسیاری از شما و دوستانتان مورد استقبال قرار گرفت.
این فعالیت آموزش تصویری نیوک بود که به صورت رایگان در اختیار همگان قرار می گرفت و خواهد گرفت.

اما همکنون برای پوشاندن تمامی مشکلات(یا حداقل درصد زیادی از آن ها) می خواهیم مجموعه ای بی نظیر(با کمک حضرت حق)تهیه و خدمت شما دوستان عزیز ارائه کنیم.

زینگونه به کمک همه ی شما دوستان عزیز نیازمندیم.

و اما کمک شما سروران:

ممکن است بسیاری از شما عزیزان ، سروران این حقیر به حساب بیایید و مشکلی در زمینه ی نیوک نداشته باشید اما این اجتناب ناپذیر است که روزی شما هم مشکلات زیادی داشته اید.

بنابراین از همه ی شما دوستان گرامی درخواست می کنیم چه استاد هستید و چه شاگرد، مشکلات عمده ای که در زمینه نیوک برایتان پیش آمده بوده و یا حتی پیش نیامده بوده اما متوجه شده اید که خیلی از دوستان شما در این زمینه مشکل دارند را در همین تاپیک عنوان نمایید.

این تاپیک در سه سایت مجیدآنلاین،مشهد تیم و ایران نیوک (که برترینهای نیوک کشور هستند) به همین صورت ایجاد شده است و امیدواریم بتوانیم نتیجه دلخواه خود را از این تاپیکها بگیریم تا دیگر برای هیچ کدام از شما عزیزان مشکلی در زمینه ی نیوک به وجود نیاید.

یا علی

(منتظرم)

HamidCrow

Member
دیدی منتقل شد، حالا دیگه پلاتینیوم یادت میره آره؟
شوخی کردم ولی نیوک پلاتینیوم خیلی کاملتره و سوال ها و مشکلاتش هم بیشتر

S4DEGH

Well-Known Member
شوخی کردم ولی نیوک پلاتینیوم خیلی کاملتره و سوال ها و مشکلاتش هم بیشتر
منظورت كمتر هست ديگه ؟
21.gif

HamidCrow

Member
نه صادق جان همون بیشتر منظورم بود ولی منظور از مشکل، مشکل سیستم نبود مشکل استفاده کنندگان بود چون این سیستم انقدر ماژول و بلوک داره که فقط 5 سال طول می کشه که کاربر کار کردن باهاش رو یاد بگیره. من از این سیستم استفاده کردم وامکاناتش رو دیدم واقعا عالیه البته من از اسکریپت های آماده استفاده نمی کنم ولی برای استفاده مناسب تر از نیوک های دیگه هست.

S4DEGH

Well-Known Member
نه صادق جان همون بیشتر منظورم بود ولی منظور از مشکل، مشکل سیستم نبود مشکل استفاده کنندگان بود چون این سیستم انقدر ماژول و بلوک داره که فقط 5 سال طول می کشه که کاربر کار کردن باهاش رو یاد بگیره. من از این سیستم استفاده کردم وامکاناتش رو دیدم واقعا عالیه البته من از اسکریپت های آماده استفاده نمی کنم ولی برای استفاده مناسب تر از نیوک های دیگه هست.
موافقم ..
اما كم لطفي كاربران رو هم بايد مد نظر داشت ! مثلا آموزش استفاده از ماژول گالري رو داديم ... بازم بجاي اينكه بياد بره اون رو بخونه مياد ميگه اين چرا كار نميكنه !!!!

HamidCrow

Member
درسته متاسفانه اکثر کاربران البته ما ایرانی ها یه کم به خودمون زحمت نمی دیم یه جستجو کنیم یا سایت رو یه کم بگردیم فقط می خوایم مطلب مورد نظرمون از یهو وسط سایت سبز بشه. البته من خیلی وقته به سایت های نیوک سر نزدم ولی همون زمان هم از نظر فنی از نیوک پلاتینیوم و از نظر قالب از نیوک Inp خوشم می یومد، مشهد تیم هم از وسط به دو طرف (زیاد خوشم نمیاد). به هر حال فکر می کنم تا زمانیکه سایت های پشتیبان و پشتیبانی مستقیم هست نیازی به این جور تاپیک ها نباشه.

a-d-h

Member
خسته نباشید واقعا

مثلا من این تاپیک را درست کردم که به من کمک کنید اما!!!

به شوخی گفتم، ولی اینجا شده تالار گفتمان عمومی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HamidCrow

Member
a-d-h جان اگه پست قبلی من رو خونده باشی بنده عرض کردم که تا زمانیکه سایت های پشتیبان و نماینده های رسمی نیوک آن هم به زبان فارسی وجود دارند کسی نمیاد تو مجید آنلاین دنبال جواب بگرده.

HamidCrow

Member
چه سوال سختی (شوخی) خوب واقعا عجب داره و خیلی عجیبه که اسم مجید آنلاین توی لیست برترین های نیوک آمده.

جدیدترین ارسال ها

بالا