دعوت از ماياكارها و مكس كارها - تشكيل تيم براي انجام كارهاي تلفيقي در مايا و مكس

samoel_love

Banned
.:. soroosh .:. گفت:
نظر بدي دادم ؟
اگر جايي فكر ميكنيد بد گفتم . خوب بگيد كجا ...!!!
يعني به نظر شما اين كار ارزش وقت گذاشتن رو نداره ؟
samoel جان شما چرا هيچي نميگي .
يعني ارزش نظردادن رو هم نداره ؟ !

چرا كه نه ؟ من آماده هستم تو هر وقت كه بخواهي من آماده هستم .شروع كن اگر منتظر جواب من هستي من دوست ندارم همش بگبم ميخواهيم شروع كنيم و هيچ وقت شروع نشه . از همين الان كه اين را خوندي شروع كن اگر ميتوني .تا بشه ادامه داد كار را عزيزم . منتظر استارتت هستم .
فعلا

modjtaba

Member
marsino jan

U R JUST RIGHT
DARBAREYE BOKHOR BOKHOR TOO IRAN
bazi az doostam hastan ke az kharej kar migiran
cherake inja: harki be fekre khishe
yaroo be fekre rishe

hamid747

Member
سلام
به نظرم كه تشكيل گروه و يك سايت مرجع كاملا ايراني در اين زمينه ، كاري قابل ستايش است.
خوشحال ميشم اگه بتونم در بخش آموزش Cinema4D در حد توان كمك كنم.
فقط يك نكته هست كه بايد بگم اين جور كارا گروهي بايد انجام بشه،مثل انجمن هاي،مثلا Cinema4D مجيد آنلاين نباشه كه هر كدومشو فقط تنها يك يا حداكثر دو نفر اداره كنند،و اگر بر حسب اتفاق اون طرف نتونه postداشته باشه انجمن تعطيل بشه!
موفق باشيد.

marsino

Member
hamid khan

to kojai dadash, agha donbalet migashtim, man karo jamo avaz kardam, alan ye modate karamon kamtar shodeh , rasty hamid jan bia bakhshe C4D yekam shologh bazi dar biarim, ba C4d va After-effectam 2- ta Clipe ghashang zadim, mahshar shodeh bod, agha khodete to Frum melede kon

mibosamet

modjtaba

Member
منتال ري

منتال ري رندرر خيلي قوييه و هالك رو با اون رندر كردن اما من هنوز با پارامتراش
آشنايي ندارم...كه مثلا پارامتراي بهينه براي رندر اين صحنه چيه!
http://www.megaupload.com/?d=331XMMR8
سام گفت آپلودش كنم گفتم خودمم يه كم باهاش ور برم اما نتونستم نتيجه رو رندر كنم!
واقعا رو اعصابم راه رفت!... :-?
اگه ممكنه هركي تونست دانلودش كنه و روش كاركنه يتا حد اقل نظرش رو بگه!...
متشكرم

.:. soroosh .:.

Active Member
سلام .
خيلي ممنون .
من شروع مي كنم به طراحي كلي سايت .اگر شما دوستان هم لطف كنيد و ايميل هاتون رو به من بديد خيلي ممنون ميشم .
چون به هر حال لازم مي شه .
بعد از اينكه طرح كلي سايت آماده شد براتون ميل ميزنم كه تاييدش كنيد و اگرهم جاييش ايراد داشت بگيد تا از نظر هاتون استفاده كنم .
[email protected]
با تشكر فراوان .

Active Member
سلام .
من خیلی فکر کردم . بهترین راهی که به ذهنم برای طرح کلی وب سایت این بود که شما هر کدام یک طرح که مورد نظر خودتون هست طراحی کنید و برای من ارسال کنید . بعد شروع به رای گیری میکنیم . اون طرحی رو که بیشترین رای رو آورد انتخاب میکنیم . چون این کار باعث میشه که از اول به صورت گروهی کار کنیم و بهتر یکدیگر رو بشناسیم .
من هم یک طرح میدم .

امیدوارم به این نکته هم توجه کرده باشید که برای ساخت این وب سایت باید زمان زیادی بزارید . و این رو هم بدونید که تعدادی از شما دوستان به عنوان مدیریت بخشی از این وب سایت انتخاب میشن . پس باید خیلی جدی بگیرید و روش کار کنید .
برای اسم وب سایت یک نظری هم بدید .
یک نظر دیگه ای هم دارم . اون هم اینکه شما دوستان عزیز که به مایا تسلط کافی دارید . یک شخصیت هم برای این وب سایت بسازید . که اسم این شخصیت بشه اسم وب سایت .

نکـــــــــــــــــــــــــــــته : لطفا تمامی این نظریات و کارها و پیشنهادات رو به ایمیل من بفرستید که فقط بین خودمون بمونن .
[email protected]
از امروز سی و یک مرداد ماه ۸۴ به مدت یک هفته مدت ارسال طرح کلی وب سایت هست . با تشکر فراوان .
سروش .

Active Member
hamid747 گفت:
سلام
به نظرم كه تشكيل گروه و يك سايت مرجع كاملا ايراني در اين زمينه ، كاري قابل ستايش است.
خوشحال ميشم اگه بتونم در بخش آموزش Cinema4D در حد توان كمك كنم.
فقط يك نكته هست كه بايد بگم اين جور كارا گروهي بايد انجام بشه،مثل انجمن هاي،مثلا Cinema4D مجيد آنلاين نباشه كه هر كدومشو فقط تنها يك يا حداكثر دو نفر اداره كنند،و اگر بر حسب اتفاق اون طرف نتونه postداشته باشه انجمن تعطيل بشه!
موفق باشيد.

حمید عزیز :
با تشکر از شما .
من نیز خوشحال میشم این افتخار نسیب من بشه که بتونم از وجود شما استفاده کنم .
و با فکر شما کاملا موافق هستم . بنابر این شما و من و دیگر دوستان عزیز باید برای جمع کردن افراد متخصص در این زمینه ها تلاش لازم را انجام دهیم .

با تشکر فراوان .
سروش .

modjtaba

Member
SOMOEL Benazaram age oon Object-e man ro rooie ie miz bezary
ke labe panjeras va roo labeye panjereh ye goldoon-e ghadimi bezary
Va in Aks ro ke man too VUE Infinite 5.0 Trial version sakhtam ro bendazy Background jaleb beshe
6.jpg

Material va render ro bede man anjam bedam
THX

آخرین ویرایش:

Hamed_8

Member
نظر بسيار جايب و باحالي بود من خودم خداي خدايان فتوشاپ هستم مي تونم كلي كار راه بياندازم
مايا و مكس هم يه سالي كار كردم و يه چيز هايي حاليمه:eek:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا