در خواست آموزش ساخت آرم باشگاه

سلام
می خوام یه آرم برای باشگاه هم طراحی کنم میشه آموزشش رو قرار دهید ممنون
یا آموزش ساخت عکس زیر
1075182_504604946283790_1535628343_n.jpg

Narcisus

Member
مهم لایه هاست سعی کن برای هم کدوم از قسمت های تصویر یه لایه ایجاد کنی
اینجا یه لایه برای دایره
یه لایه برای ورزشکار برای کمربند هرکدوم یه لایه و نوشته ها هم که خودشون لایه ایجاد میکنند
از ابزار Ellipitical merquee با کلید میانبر M میتونی برای کشیدن دایره استقاده کنی و در هر قسمت با کلیدهای ترکیبی Ali+delet رنگ مورد نظرت رو بریزی (بعضی مسائل رو وارد جزئیات نمیشم چون زمانی که کار کنی متوجه میشی)
عکس شخصیت ورزشیت رو وارد میکنی و بعد از دور بری از سری فیلترهای sketch استفاده و تنظیم میکنی
کمربندهارو هم میتونی با ابزار pentool ایجاد کنی
و نوشته ها هم که با T (TEX وارد میکنی و قوس مورد نظر رو هم میتونی بعد از انتخاب ابزار Text در بالا (منوی آپشن ابزار) روی اون T کوچیک که یه خط منحنی زیرش داره اعمال کنی
موفق باشی

amiroo2

Member
شما کلاً اومدی اینجا تبلیغ کورل؟
با فتوشاپ اگه سریع باشی 5 دقیقه ای میشه ساختش
دیگه؟!!!
نه عزیز جان تبلیغ کورل نیست . خواستم اگه ایشون با کورل آشنا هستن بگن تا براشون توضیح بدم چطوری. من هم فتوشاپ را بلدم هم کورل و هیچ کدوم جای دیگری رو نمی گیره بعضی کارها را اصلا نمیشه با کورل انجام داد اصلا که نه ولی خیلی خیلی سخته بعضی کارها را هم تو فتوشاپ سخت میشه انجام داد مثلا همین طراحی لوگو برای یه حرفه ای در کورل کمتر از یک ربع وقت میگریه کپی کردن که دیگه هیچی. کسانی که با کورل آشنایی دارن رو سعی میکنم با همون کورل بهشون بگم چیکار کنن. همین

جدیدترین ارسال ها

بالا