درخواست كاراكتر سه بعدي Mazda 323

سلام ، اينو براي مكس ميخام ، كسي داره !؟ همين مزدا هايي كه بهمن خودرو توليد ميكنه . ترو تميز و با مقياس هاي درست .

ممنون :)

dipperman

Member
اگه اشتباه نكنم چندوقت پيشم اين درخواستو كرده بوديد درست همون موقع كه من مدل سمند وگزاشته بودم توگالري
مي خوام يه راهنمايي دوستانه برات داشته باشم و اون اينه كه در هرصورت مدلي كه تو ميخواهي از اسمان كه نازل نميشه يا بايد از مجموعه هاي خارجي دانلود بشه كه هزينه داره حدودا 70-80 هزارتومن البته اگر كارت اعتباري داشته باشي و اون مدل از مزدا هم جزو اون كالكشنها باشه راه دوم اينه كه يكي پيدا بشه برات بسازه راه سوم هم اينه كه استين بالا بزني خودت مشغول شي

اگه اشتباه نكنم چندوقت پيشم اين درخواستو كرده بوديد درست همون موقع كه من مدل سمند وگزاشته بودم توگالري
مي خوام يه راهنمايي دوستانه برات داشته باشم و اون اينه كه در هرصورت مدلي كه تو ميخواهي از اسمان كه نازل نميشه يا بايد از مجموعه هاي خارجي دانلود بشه كه هزينه داره حدودا 70-80 هزارتومن البته اگر كارت اعتباري داشته باشي و اون مدل از مزدا هم جزو اون كالكشنها باشه راه دوم اينه كه يكي پيدا بشه برات بسازه راه سوم هم اينه كه استين بالا بزني خودت مشغول شي
اشتباه ميكنيد ؛ من اولين باري هست كه چنين درخواستي دارم ،

مدل هم از اسمون نازل نميشه ،‌ اما ممكنه كسي در ارشيوش داشته باشه رو روي نت مدل هاي مجاني از چيزي كه من ميخوام موجود باشه . در هر صورت اگر ميتونيد كمك كنيد ، اگر موضوع غير از تاپيك پيش اومده تو pm درخدمتم .

جدیدترین ارسال ها

بالا