درباره ی میتینگ هرچه میدانید بنویسید!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

to remember sb

مدیر انجمن
سلام دوست من

خوب یه دلایلی هست دیگه .

رو چشم انشاالله میتینگی چیزی بود و سعادت آمدن داشتیم حتما میارم به شرطی که زود پا نشید برید معمولا پخش سوغاتی در آخر میتینگ

انجام میشه .

موفق باشید

سلام
در مورد دلایل شوخی کردم
ولی باشه اگه بچه ها قول بدن که زود بیان منم زود نمیرم ... آخه اون روز هم کار داشتم هم آشنا زیاد پیدا نکردم ... اکثر جمع آقا بودن .. منم اولین بار بود میومدم خیلی هارم نمیشناختم .. تازه ماندا هم دیر اومد :mad: :wink:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

سلام
در مورد دلایل شوخی کردم
ولی باشه اگه بچه ها قول بدن که زود بیان منم زود نمیرم ... آخه اون روز هم کار داشتم هم آشنا زیاد پیدا نکردم ... اکثر جمع آقا بودن .. منم اولین بار بود میومدم خیلی هارم نمیشناختم .. تازه ماندا هم دیر اومد

والا از زود اومدن من و چند تا از دوستان از ساعت 3:30 دقیقه اونجا بودیم .

در مورد جمع آقا بودن دیگه نباید مشکلی داشته باشید چون اگه توجه کرده باشی همه ما عضو یک خانواده هستیم و نیازی به آشنا بودن

یا نبودن نداره . خلاصه اینکه باید بیشتر به انجمن و کاربرا آشنا باشید تا مثل میتینگ فکر نکنید تنها هستید

در مورد مانی هم خوب دیگه اون بچه مشهد هستش تا راه رو پیدا کنه طول میکشه خود منم خیلی گشتم تا راه رو پیدا کردم

موفق باشید

++Hadi++

Active Member
سلام دوستان
خیلی ازتون معذرت می خوام که دیر این تایپیک رو دیدم تا منم یه عرض ادبی کنم .
من به سهم خودم از تمامی دوستانی که زحمت کشیده بودند و روز میتینگ اومده بودند تشکر می کنم .
از آقا مجید و ماندانا خانم و عرفان عزیز و آقا مهدی و آرش نیازمند عزیز و انیمیشن خانم و مایکل بایر دوست داشتنی و ... و همه دوستانی که اسمشونو نمی دونم ... (ببخشین)
از مافیای فلش هم ممنونم یعنی از عزیزان و اساتید محمد آونگ ، بایو دریده و بهروز پادشاه :neutral: و فواد و استاد امیر درجه و evt و insomina و فلش بانک عزیز و ...
جای همه دوستان گلمون مثل سارا خانم و مرتضی unknownuser محترم کیارش عزیز و محسن سمسارپور و fafamx و arjmand200 محترم هم خیلی خالی بود .جاشون سبز ...
در کل خیلی خوش گذشت . آقا مجید بر خلاف چیزی که فکر می کردم خیلی خون گرم و مهربون بودند . واقعا از ایشون ممنونم به خاطر سیستمی که راه انداختند که ما حصلش شد آشنایی با دوستان محترم و خون گرمی در روز میتینگ ...
آقا مجید با اون شخصیت محترمش ، بهروز با اون گیسای زیباش ، محمد با اون شیرینی خوشمزه اش ، امیر درجه با اون کتاب خفنش ...
دوستان ببخشین من اگه بیشتر می شناختمتون در مورد شما هم تعریف و تمجید می کردم ...
و شرمنده اخلاق ورزشی آقای آرش نیازمند هم شدم (مسائلی که قبلا اتفاق افتاده بود)... که جا داره از ایشون معذرت بخوام ...
از اون دوستی هم که هی عکس می نداخت ممنونم راستیتش حافظه من یه خورده در نگهداری اسامی ، کوتاه مدته ...:lol:
از شما دوست عزیزی هم که این متنو می خونین ممنونم که وقت زیباتونو با خوندن این تشکر نامه گذروندین .
بیشتر از این مصدع اوقات شریف نمی شم .
در کل مثل آخرت و پشت پرده فیلمای ایرانی از آقایون و خانمای میتینگ متشکر و ممنون...:rose:
بای...

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
آونگ ناز نکن...میگی یا بگم چرا دیگه نمیهای میتینگ؟
بابا جریان اینه که....یه شتری هست دم خونه همه پسرا می خوابه....شتر اش بیماری کچلی هم میاره...باید باسه خوب شدن آش بخوری و لباس سبز بپوشی
کسی هست نفهمیده باشه؟ :سوت

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
بابا جریان اینه که....یه شتری هست دم خونه همه پسرا می خوابه....شتر اش بیماری کچلی هم میاره...باید باسه خوب شدن آش بخوری و لباس سبز بپوشی

اینترنت مفتی و اسپم بازی :green::snap:

ما که نه اشش خوردیم نه لباسش پوشیدیم بعد کچل هم نشدیم ولی تاجای که من میدونم کچلی ربطی به اون نداره مال مرحله بعد اون :lol:

لباساش هم چند رنگ . خاکی ، پلنگی و غیره ....

من گفتم کجا می خواد بره یا با کی دست به یقعه شده ( به قول اصفهانی ها دست به یخه :lol:)

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

ای بابا مانی تو که منو لو دادی . مگه قرار نبود کسی نفهمه :green:

خوب دیگه حالا فکر کنم برای همه آشکار شد که چرا دیگه نمی تونم بیام .

ولی یه شایعاتی شده که اگه OK بشه کارم یک بار دیگه با اون شیرینی ها به دیدنتون میام .

موفق باشید

++Hadi++

Active Member
اعوذ با ال... من شیطان الرجیم
آیا وکیلم ؟
عروس رفته خوشه بچینه تا باهاش کارت سوخت بگیره ... :lol:
مبارک است انشاء ال...
ایشالا چنتا از این شترا در خونه ما بخوابه ...

Mandana

Active Member
واه؟داداشه می هم میخواد سربازی نره.اگه ازین شتر ها میخوای بیا جای داداشم برو سربازی
جون بچه هاتون اسپم نکنین توی شهر غریب مظلوم گیرم میارن می ئه طفک رو و ناظم ها دهوام می کنن : دی
راستی میتینگ بعدی مشهده :سوت

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام دوست من

ای بابا مانی تو که منو لو دادی . مگه قرار نبود کسی نفهمه :green:

خوب دیگه حالا فکر کنم برای همه آشکار شد که چرا دیگه نمی تونم بیام .

ولی یه شایعاتی شده که اگه OK بشه کارم یک بار دیگه با اون شیرینی ها به دیدنتون میام .

موفق باشید

مثل اینکه دست به نقدی برای شرینی میگم یکی از دوستان :wink: چند تا شیرینی بدهکار شما جاش حساب میکنی .

ولی از معافیت خبری نیست تواین 2 ماه هیچیکی معاف نکردن :green: بری بیای می فهمیمی چقدر فرقش من 2 روز طول کشید ولی خیلی فرقشه برای مرحله دوم اماده میشی :green: اینشالا مرحله دوم هم کچل نشی :lol:
به هر حال شتری که دم خونه همه میخوابه حالا هم رو ..... :wink: ( ما بقش زشت ):rose: شرمنده اسپم دیگه نمیکنم :cool::snap:

to remember sb

مدیر انجمن
سلام دوست من

دوست من شما هم دلت خوشه ها ....

بحث خدمت سربازیه :cool:

موفق باشید

سربازی ؟؟؟ :lol::lol::lol::lol::lol:
وای چه کیفی میده !!! :lol::lol::lol::lol::lol:
مرسی مانی که لوش دادی :rose::green:
من گفتم چی شده !!
خوش به حال خودم ... می دونی من عاشق اینم پسرایی رو که میرن سرباز ببینم یه ذره :lol::lol::lol:
اینا همه شوخی بود امیدوارم به دل نگیرید

++Hadi++

Active Member
ای بابا دلم خوش بود می خواییم شیرینی بخوریم ... اااااااااااااااه ههههههههههههههههههه
دادا نبینم کچلیتو ... این شتر دم در ما هم خوابید و مارو کچل کرد ولی بعد باهاش کنار اومدم و به جای اینکه ما سوار شتر بشیم ، شتر سوار ما شد ، عیب نداره بالاخره پیاده می شه و شتر بعدیه خیلی باحاله ایشالا خبر سوار شدنت به شتر بعدی ... فقط مواظب باش اون دیگه سوارت نشه ... چون اگه اینجوری بشه هم یه عمر کچلت می کنه هم یه عمر باید چشم بگی وگرنه چشمتو در می یاره ...:green:
البته هدف ما مزاح بود که به حمد ال... حاصل شد ...
تا باشه از این شتر بازیا و این خبرا ...
البته منظورم از شتر بحث ازدواجه ... یه وقت به خانوما بر نخوره ...ما به خانوما احترام قائل هستیم ...
ماندانا خانم من دیگه اسپم نمی کنم ...
موفق باشی ...

Saber

مدیر انجمن عکاسی و انجمنهای ویژه
ما اومديــــــــــــــــــــ ــــــــــم

خب خب خب...
بالاخره نوبت هر كي باشه، نوبت ئه منه...
هاه!! باز خوب شد 4 نفر رو گير آوردين بهشون بچسبين واسه اسپم كردن. من كه گفتم دومين نفر بعد از فرخ "اسپم مستر" ئه سايت هستم...
اما كو اسپم؟؟
ممنون از همه دوستاني كه تشريف آوردن و زحمت به خودشون دادن.
من همينجا بهتون بگم كه هر كي فكر ميكنه عرفان آدم خشك و عصبي يا بد اخلاقي ئه اشتباه بزرگي كرده. اين داداش ما خيلي هم مهربون و با مرام ئه و با معرفت ئه.

در مورد آب معدني، نميدونم چرا مسئولين برگزاري حركتي انجام ندادن اما عيبي نداره!!!! :-? (خدا آي دي منو نگه دارئه) اما آب ها رو مهدي (SPD) جان زحمت كشيدن و اميدوارم يه جورايي از خجالتش در بيايم

ماندانا هم كه همش دنبال اين اينه كه به من برچسب اي چيزي بچبسونه!! من و مهدي كجا كجا همش دست تو گردن هم بوديم؟
خوبه اسناد و مداركش موجوده كه اينطور نبود!!!

مورد دوم اينكه، توي دنيا آدماي زيادي هستن با سلايق و اخلاقيات متفاوت. در اين بين بالاخره بعضي از آدما به دلايلي كار هايي ميكنن و حرف هايي ميزنن كه ممكنه به مزاج همه خوش نياد و اينكه ممكنه به برخي هم بر بخوره و بي احترامي بشه.

اميدوارم ميتينگ ها و تور هاي بعدي مجيد آنلاين از اول تا آخرش خوب و خوشي باشه.

دوستاني ممكنه منو نشناسن، خب حق دارن، چون هم زياد به سايت سر نميزنم، و اگر هم باشم تالار ويجه ها هستم.

در مورد مجيد هم بگم كه دوستي (و همچنين همكار) به خوبي مجيد نداشته ام !!:oops:
از بابت عكس ها هم از مرتضي جان كمال تشكر رو دارم.

عرفان و مهدي (SPD) و چند نفر ديگه از دوستان خوب من هستند كه هميشه به من و بقيه لطف داشتن.

از تمام بچه هاي ديگه كه از شهرها و شهرستان هاي ديگه به شهر قشنگ طهرون قدم رنجه كرده بودن ممنونيم.

در آخر هم از اينكه زود در پايان ميتينگ آشنايي از همه جدا شدم عذرخواهي ميكنم ، بالاخره آدم پاش جاهايي گيره ديگه!!!:snap::lol:

ايام به كام
هميشه با طراوت و سبز و شاد و سربلند باشيد

حق نگه دارتون

صابر
21/02/1389

آخرین ویرایش:

Saber

مدیر انجمن عکاسی و انجمنهای ویژه
اين هم يه عكس 3 نفره شكار شده از مجيد و mdp و آرش نيازمند كه حتماً دارند بحث تخصصي ميكنن.
باشد كه شاد باشيد.

پیوست ها

• Majid-MDP-Arash_niazmand.jpg
    Majid-MDP-Arash_niazmand.jpg
    326.9 کیلوبایت · بازدیدها: 36

amird

خبرگان انجمن فلش

از جلو نظام ... خبر دار :دی

منم بااینکه فقط مقداری از میتینگ رو بودم واقعا لذت بردم و خیلی دوست داشم تا بیشتر در جمع دوستان (مخصوصا بچه ها فلش)باشم ولی حیف که بلیط داشتم . از دیدار همه بسیار بسیار خوشحال شدم مخصوصا دوستان فلش و Banned شده ها :green: ایشالا اگر قسمتی باشه توی شیراز ببینیمتون .
موفق باشید

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
می بینم که مسائل امنیتی انجمن رو لو می دیدید ، بعد می گید ما با فلش کارها مشکل نداریم....

در مورد صابر من هم حاضرم صابر شهادت بده که حدود 2 ثانیه کلا توی میتینگ نشته.... چه برسه به ، دست به گردن و...

///

آقا امیر شما هم زود رفتید و شاهد بخشی از قدرت و اقتدار مافیای فلش نشدید که جاتون بدجور خالی بود...

///

هادی متال ، نکنه از شتر های بخت اومده در خونتون ، مشکوک میزنی ها....

///

این عکس هم مال بد بحث علمی هست که چهره برنامه نویسان ASP.NET در کنار مجید در اون قابل مشاهده است (یه جورای دشمنان مخفی اوپن سورس PHP و جدیدا دشمن فلش (با حضور سیلورلایت) )

//

خدا کنه برای دختر ها هم یه اجباری بزارند (به خصوص to rimember sb ) تا انقدر...

jafar1374

Active Member
سلام

آقا اگه امکانش هست عکس مدیرا و اعضاء رو بذارید تا ما هم ببینیم من نزدیک سه ساله عضوم ولی تازگیا به این سایت سر می زنم قضیه میتینگ چیه؟ :oops:
:rose:

hhhhaaaa

Member
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا