درباره ی میتینگ هرچه میدانید بنویسید!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
با اجازتون بنده هم وقتی فهمیدم ایشون خانوم هستند مغزم سوت کشید:green: :shock:
البته این سوت کجا و آن سوت کجا :-"

پس خیلی ها مثل من براشون جالب بود :green: تا متینگ بعدی ببینیم از این اتفاقات باز هم میوفته :green::shock:

30min

Banned
پس فقط من نبودم ماشالله هیچ کدوم از دوست ها نمیدونستن Animations خانم تشریف دارن .
جالب ها یعنی شما تاپیک دلتنگی برای Animations زدین و چقدر باحالی پسر ! و دلمون تنگ شده و اینها راه انداختین و چند سال با هم تو فروم و نمیدونستین دخترن ایشون . :lol:
از همینجا تبریکات ویژه خودم رو به Animations عزیز میفرستم :wink:
آقا من چند تا سئوال دارم :
1 ) پول آب معدنی ها رو کی داده ؟!
2 ) نهار چی خوردین ؟!
3 ) شام چی خوردین ؟!
4 ) کی عکسها رو گرفته ؟! خیلی خوب گرفته .
5 ) الان اونجا نشستین چی میگفتین ؟! کسی فایل صوتی نداره ؟ :wink:
6 ) میخوام ببینم مانی و انیمیشن هم حرف میزدن یا فقط شما حرف میزدین ؟!
7 ) کسی به عرفان گیر نداد ؟ دعوا نشد ؟! احیانا از Banned شده ها کسی اونجا نبود ؟! :lol:
8 ) .....
خوش باشید .

1 ) پول آب معدنی ها رو کی داده ؟!
به گمانم عرفان!
2 ) نهار چی خوردین ؟!
3 ) شام چی خوردین ؟!
اولآ 4 - 5 دیگه وقت نهار نیست!!
در مورد شام هم زود تر از وقت شام رفتیم خونه هامون!!
4 ) کی عکسها رو گرفته ؟! خیلی خوب گرفته .
مرتظی76 !! قبول دارم خیلیم خوب گرفته!!
6 ) میخوام ببینم مانی و انیمیشن هم حرف میزدن یا فقط شما حرف میزدین ؟!

بین خانوما بیشتر مانی!! :green: ( پیشاپیش بن شدنمو به خودم تسلیت میگم!! :) )
7 ) کسی به عرفان گیر نداد ؟ دعوا نشد ؟! احیانا از Banned شده ها کسی اونجا نبود ؟! :lol:
به شخصه 3 - 4 بار بهش گیر دادم، بقیه رو نمیدونم!:lol:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

ما هم بالاخره رسیدیم .

میبینم که ما به صفحه 7 تاپیک رسیدیم ولی عیب نداره .

منم به نوبه خودم از دوستانی که اومدن تشکر کنم و اینگه خوشحال شدم یک بار دیگه در کنار خانواده خونگرم مجید انلاینی ها حاضر

شدم .

البته یه سری مشکلاتی بود که انشاالله در میتینگ های آینده بصورت رسمی تر برگزار میشه .

هیچ میدونید اگه من نبودم همتون از تشنگی میمردید :green: ( شوخی ) و جا داره از دوستانی که من رو کاملا ساپورت کردن و آب معدنی

گرفتن تشکر کنم .

ولی بنظر من میتینگ شنبه بعد از ظهر که چند تن از مدیران و دوستان برگذار شد خیلی بهتر از میتینگ جمعه بود ( اونجا پذیرایی کردن خففن)

جالب ها یعنی شما تاپیک دلتنگی برای Animations زدین و چقدر باحالی پسر ! و دلمون تنگ شده و اینها راه انداختین و چند سال با هم تو فروم و نمیدونستین دخترن ایشون

دوست من خیلی از بچه های انجمن این راز رو می دونستن ولی به در خواست Animations عزیز چیزی نمی گفتن .

موفق و پیروز و سر بلند باشید

alionline1366

Active Member
منم که همون شب مشهد بودم ولی خوب فرصت نشد بیام تو سایت میتینگ خوبی بود دلیلشم دیدن دوستان قدیمی بود و البته دوستان جدید چیز خواصی هم نیست که بگم فقط بگم پول آبها رو spd داد دوست خوبم مهدی و شام و نهار هم که نبوده چون به ساعت میتینگ نمیخورد مرتضی عکسها رو گرفته حرف خواصی کلا نبوده بیشتر انتقاد و پیشتهاد بود و آشنایی انمیشن که کلا همیشه کم حرف میزنه مانی یکم حرف زد به عرفان که گیر زیاد دادیم و یک بن شده هم تو جمع بود

alionline1366

Active Member
البته یادم رفت بگم در مورد مجله مجید آنلاین بحث های خوبی شد که انشالله نتایجشو تا چند وقت آینده خواهید دید.
و در موردخود سایت هم یک خبرایی هست که ظرف همین دو سه هفته اخیر خودتون شاهدش خواهید بود.

Saeed

Well-Known Member

بیچاره عرفان اوون همه زحمت کشید ، اینم نتیجش !!!

اوون مجید که همش با سمتیایی خودش صحبت میکرد ( همش در مورد پنل و .... )

اوون از مانی که دیر رسید و هی به سمت 4، 5 نفری ما میگفت خودتونو معرفی کنید !!

مرتظی76 کی هی دنباله سوژه بود عکس بندازه ، شانش آورد از سمت مدیر بازرگانی سایت کفش هوالش نشد :lol:

بازم دمه عرفان + دوستاش + محمد + michael_bier + ... دیگه اسم ها رو یادم نیست ، گرم که حداقل یکمی با سمت ماها صحبت میکردن :rose:

البته من قبلا گفته بودم قصدم بیشتر برای آشنایی بیشتر با دوستانه مجازیم بود ^. -

راستی دست آونگ جان درد نکنه ، بخاطر شیرینی که زحمت کشیده بودن آوردن ، حیف که من حساسیت داشتم !!

:rose:

آخرین ویرایش:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

بابا چرا دلخور میشی ؟؟؟؟

من با آب معدنی بودم :green:

تو قرار بود اون دوستت رو بهم نشون بدی ولی ندادی :mad:

می خواستیم ازش استفاده کنیم ولی نشد .

بهر حال خیلی مر30 از بابت همه چیز ( از طرف مدیر و کاربرای انجمن فلش )

موفق باشید

Erfan

Active Member
سلام دوست من

بابا چرا دلخور میشی ؟؟؟؟

من با آب معدنی بودم :green:

تو قرار بود اون دوستت رو بهم نشون بدی ولی ندادی :mad:

می خواستیم ازش استفاده کنیم ولی نشد .

بهر حال خیلی مر30 از بابت همه چیز ( از طرف مدیر و کاربرای انجمن فلش )

موفق باشید

من اسرار کردم که بیان توی جمع ولی گفتن دور باشیم بهتر هست و دیگه نتونستم قانعشون کنم بیان.
حالا چکارشون داشتی ؟

Erfan

Active Member

چرا فکر میکنی من باید به همه گیر بدم ؟
به خدا آزارم به یه مورچه نمیرسه، به گمونم من رو پیش خودت یه موجود خبیس درست کردی !!
هی خدا ...
:sad::sad:

من فقط تشکر میکنم ...
عرفان عزیز درست دیدار فقط برای آشنایی بود و ناباید دنبال چیزه دیگه میگشتیم ....

در کل من از عرفان عزیز و مجید بسیار سپاسگذارم چون همه دوستان با بنده با cell phone در ارتباط بودن و این دیدار باعث شد که همه رو میمیکی ببینم ..
و این جای تامل و تشکر داره .

در ضمن باعث شد که دوستای خوبی مثل Avang و hadi عزیزم رو ببینم و افتخار آشنایی با این دوستان رو داشته باشم .

راستی عرفان جان فکر کنم جلسات دیدار رو کمی بیشتر کنیم اینقدر بچه ها حرف تو دلشون نمیمونه و کم کم بیانش میکنند .

باز هم سپاس دوستان .

Erfan

Active Member
اگرر فرصت باشه و وقت به دوستان اجازه بده سعی میکنیم این دیدارها رو بیشتر کنیم که هم صمیمیت بیشتر بشه و هم برای دوستان حرف و حدیثی به وجود نیاد.

و

اینقدر عرفان رو خبیس تصور نکنن !!!!!!

to remember sb

مدیر انجمن
مرسییییییییی عرفان .... من الان اومدم و عکسمو دیدم ... :oops:
قابل توجه عزیزی که میگفت من میتینگ نیومدم :green:
راستی ببخشید دیشب یه ذره عصبانی شدم ... راستش یادم رفت درمورد میتینگ نظر بدم .. میتینگ خیلی چشبید ولی اگه عرفان نبود منم میتینگ رو پیدا نمیکردم ... بعد ببخشید من رو چمنا خشک شدم .. دفعاتشم بیشتر شه خوبه به شرط اینکه بتونیم بیایم :rose:

30min

Banned
عرفان خبیثست این د ورد ( ست همون est انگلیسی هستش که معنای ترین داره ) هر کی تونست این رو بخونه :wink: .
نرگس کدومی تو ؟ من ندیدم که ؟!
مانی کجاست راستی ؟! نکنه داره با مینی بوس میاد اینقدر طول کشید :lol: .
راستی این آقا مجید هم تو عکس ها خوش اخلاق نشون میده ایشون هم یک جورایی بداخلاقن .
آها عرفان و مجید برادر هستن با هم گفتم چرا اینطورین جفتشون :green:.
آقا من میخوام رنگم صورتی بشه باید چیکار کنم ؟! :lol:
خوش باشید دوستان . :oops:

Saeed

Well-Known Member
عرفان خبیثست این د ورد

:lol:

عرفان شما با اینا چی کار کردی که انقدر دوست دارن !! :green:

میتینگ خیلی چشبید ولی اگه عرفان نبود منم میتینگ رو پیدا نمیکردم

عرفان اگه از مترو آدرس میدادی خیلی بهتر بود ، یا همه دمه مترو جمع میشدن و بعد میرفتیم جایی که شما تعیین کرده بودی (البته یه این یه نظره) واسه خودت هم بهتر میشد ، دیگه مجبور نبودی هی بری و بیای !!

^. -

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا