دانلود قالب سایت بسیار زیبا (Template)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
yterror گفت:
لطفا در بخش معرفی وب سایتها و وبلاگها معرفی کنید

دوست گرامی
شما به جای اینکه صرف هدف شما اظهار نظر بیجا باشه بهتر هست که به تعداد نمایش و استقبال از این تایپیک توجه کنید

YTERROR

Active Member
شما به جای اینکه صرف هدف شما اظهار نظر بیجا باشه

قوانین سایت رو بخونی بد نیستش

بهتر هست که به تعداد نمایش و استقبال از این تایپیک توجه کنید

50 تا بازدید و یک نظر که من دادم و یک تشکر استقبال ؟

تمهایی ابتدایی هم لزوم بهمعرفی ندارند یک سرچ گوگل بکنی چندین هزار تا برای دانلود هست

یک جستجو هم در فروم بکن چندین تایپیک موحود هستند که در ادامه اونا اگه دوست داشتی می تونید پست برنید و برای هر لینک هم که به سایت خودتون می ره یک تایپیک نزید وگرنه تا هفته آینده این بخش فرنت پیج به لینکهایی سایت شما ختم میشه

اینجا هم یک نگاه بنداز بدک نیست در مورد تم سایت هم هستش که در جای یخودش و با استقبالش هم بیشتر آشنا می شی

نام این بخش هم : سوالات و مشكلات خود را پيرامون برنامه FrontPage در اين انجمن مطرح كنيد

نه معرفی لینکهایی سایت شما در بخش معرفي وبلاگها و سايتها خیلی از سایتهایی بهتر از شما هم معرفی شده اند

بهتره لحنتونم عوض کنید و به قوانین احترامبگزارید

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
تروریست عزیز
اولا قالب هایی که من معرفی می کنم 2006 هست. دوم قیمت این قالب ها بالای 100 $ هست و این ها رجیستر شده است. در ضمن چون این قالب ها ریجستر باید بشه تا کسی پول پرداخت نکنه نمی تونه از این قالب ها در سایت اصلی دانلود کنه برای همین من این ها رو برای رفاه حال دوستان در سایت خودم آپلود کردم. و اینکه چون این قالب ها هر چند ماه یکبار نسخه جدید میاد برای همین من مجبورم تایپیک جدید باز کنم. و پیشنهاد شما رو برای تخصیص 1 تایپیک اختصاصی برای قالبها در نظرم هست.

YTERROR

Active Member
این سایت برای تم گزاشتن نیست و چون تمهایی این سبکی و بهتر با یک سرچ گوگل چندین هزار سایت برای دانلود پیدا میشه نیازی به معرفی نیست سی دیهایی تم 5 تا سی دی کامل تم تویی بازار 5000 تومان قیمتشه و کسی دانلود نمی کنه و اینجا بحث و گفتگو و بخش معرفی هم مشخصه

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
تروریست عزیز
مثل اینکه فقط هدفت اظهار وجود کردنه و به توضیحات من توجه نکردی. پیش از هرگونه اقدام انتهاری اگر به Stat سایت دقت کنی میبینی که 95% از بازدیدکننده ها دانلود هم کردن. پس از بیهوده صحبت کردن بپرهیز.
متشکرم.

logical_82

Member
دوست عزیز شما بهتره جای پست های چرندی که می دی بری و کمی ادب یاد بگیری .
اینگونه قالب ها اولا به هیچ درد نمی خوره دوما کسی که سایت طراحی می کنه باید بتونه قالبشو حداقل خودش طراحی کنه .
در ضمن کمی فکر کنی می بینی پستت هیچ ارتباطی با فرانت پیج نداره ها .

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
به جای تفکر های شخصی جمعی فکرکنید

اقای غیر محترم . شما اگر غیر خصمانه به پست هایی که من میدم توجه کنی مطمینا کاری جز عذر خواهی انجام نمیدی (اگر یه خورده توانش رو داشته باشی)

logical_82 گفت:
دوست عزیز شما بهتره جای پست های چرندی که می دی بری و کمی ادب یاد بگیری .
.

از این صحبت شما مشخصه که آماتوری بیش نیستی. زیرا : شما اگر یه برنامه نویس حرفه ای )Web Application) باشید . هیچ وقت زمان خود را برای طراحی وب سایت (قالب) تنلف نمیکنید. اکثر کمپانی های بزرگ قالب های آماده برای کارفرما آماده دارند و فقط کارفرما انتخاب میکند و شرکت زمانش رو برای Web Application منظور می کنه.

logical_82 گفت:
اینگونه قالب ها اولا به هیچ درد نمی خوره دوما کسی که سایت طراحی می کنه باید بتونه قالبشو حداقل خودش طراحی کنه .
.

اگر به صحبت هایی که در بالا گفتم توجهکرده باشی متوجه ربتش میشی. اما مدح نظرم هست که یه تایپیک اختصاصی به قالب وب اختصاص بدم.
logical_82 گفت:
در ضمن کمی فکر کنی می بینی پستت هیچ ارتباطی با فرانت پیج نداره ها .

در آخر از شما برای نشان دادن مقدار شعور و شخصیتت متشکرم. موفق باشی.

YTERROR

Active Member
اولا در پشت کلمات محترم و لطفا نوع لحنتون و پنهان نکنید کعه چند برابر زننده میشه

اگر به صحبت هایی که در بالا گفتم توجهکرده باشی متوجه ربتش میشی. اما مدح نظرم هست که یه تایپیک اختصاصی به قالب وب اختصاص بدم.
شما نیازی نیست چیزی رو بعد از این همه تایپیک و گزاشتن یک لینک در سایت خودتون اختصاص بدید قبل هم اول گفتم اینجا بخش معرفی وب سایت و وبلاگها داره و قبل از شما چندین باز تایپیک زده شده و گفتم اگه می خواین می تونید در ادامه اونا پستهاتون و ادامه بدید

و یا در بخش معرفی وب لاگها و وب سایتهای مثل بقیه یک تایپیک بزنید و هر دفعه اون تایپیک رو به روز کنید هر دفعه که سایتتون آپدیت مشه برید به تایپیکتون در معرفی وب لاگها و وب سایتها تایپیکتون و که زددی در ادامه اش پست بزنید

اقای غیر محترم . شما اگر غیر خصمانه به پست هایی که من میدم توجه کنی مطمینا کاری جز عذر خواهی انجام نمیدی (اگر یه خورده توانش رو داشته باشی)

تویی این فروم بلعکس خیلی از فرومها آدمهایی غیر محترم نیستند مخصوصا افرادی که الا 2 سال تویی این فروم فعالبت می کنند و بیش از 650 تا پست مفید داشته اند و یکی از افرادی بوده اند که در زمینه خودشون بخ نظر من جزو یکی از افراد مقید حساب میشن

وانین این فروم به این شکله و هر کاربر هم بنا به علاقه اش می تونه از بین این همه فورم موجود به زبانهایی مختلف یک فورم رو برای زدن پست انتخاب کنه که من بشخصه فروم مجید آنلاین رو انتخاب کردم و از سال 2005 تا الان حدودا 1660 تا پست و ... زدم ولی در فروم پرشن تولز با عضویت سال 2002 با یوزر Adel فقط 50 تا پست زدم

پس شما هم لطف کنید اگه وقانین رو نمی تونید رعایت کنید از زدن پستهایی بی جا پرهیز کنید

از این صحبت شما مشخصه که آماتوری بیش نیستی. زیرا : شما اگر یه برنامه نویس حرفه ای )Web Application) باشید . هیچ وقت زمان خود را برای طراحی وب سایت (قالب) تنلف نمیکنید. اکثر کمپانی های بزرگ قالب های آماده برای کارفرما آماده دارند و فقط کارفرما انتخاب میکند و شرکت زمانش رو برای Web Application منظور می کنه.

اتقافا ایشون یکی از گرافیستا هستند تمهایی که شما می گزارید تمهای ابتدایی هستن و نیازی به معرفی ندارند همونطور که در این لینک چند صد تا سایت برای دانولد تمها هست بصورت فری نیازی به گزاشتن تم اونم هر تم در یک تایپیک جددی در یک بخش غیر مربوط اشتباه و سی دیاشم که ریخته سرعت نت ایارنیها هم پاینیه پس دلیل نداره یک فروم که جایی وسال و جواب رو به این روز در بیارین

شما الان چند تا تایپک زدید فردا یکی یک سوال داشته باشه سر در گم باید توی یاین بخش تایپیکهایی منحرف از مطلب شما رو ببینه و به راحتی نتونه به جواب برسه

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
تروریست جان
من در بالا گفتنم که یه تایپیک اختصاصی ارایه میدم (امیدوارم متوجه شده باشی و نیاز نباشه که 600 بار دیگه تکرار کنم)
این حرف شما که این قالب ها ابتدایی هست از شما بعید بود زیرا اگر و فقط 1 بار نگاهی بهش مینداختی و بدون غرض حرف می زدی این رو نمی گفتی و در ضمن این ها رجیستر شده هست و نه ابتدایی. (از اظهار نظر احساسی شما شگفت زده شدم)
و این که آقای فلانی گرافیست هستند, خدا نگه داره ایشون رو برای هوادارنش.
و اینکه شما N تا پست داشتی هم نشان از همت بالی شما داره اما این رو هم توجه داشته باش که کیفیت همیشه بر کمیت اهمیت داره.
و اینکه لینک ها در سایت من هست که این قالب ها با قیمت پایه 100$ ریجستر شده پس کسی از سایت اصلی بدون masterCard نمیتونه بخره پس من برای رفاه حال دوستان در سایت خودم آپلود کردم.
و در نتیجه ما در این تایپیک برای همیاری به هم گرد هم آمدیم و نه کلکل. و شخصا هدفم استفاده و ارییه اطلاعات سودمند که در 6 سال سابقه طراحی بدست اوردم هست.
بزودی اولین و جامع ترین مقاله و بانک کامل Style Filter مایکروسافت رو در اختیار دوستان قرار خواهم داد.
موفق باشید و سر بلند.

YTERROR

Active Member
بزودی اولین و جامع ترین مقاله و بانک کامل Style Filter مایکروسافت رو در اختیار دوستان قرار خواهم داد.

برای این موضوع ممنون میشم و استقبال هم می کنیم

تمهایی این سایت رو نگاه کن :
توی این سایت 11000 تا تم لت حرفه ای هستش که 7 تاش توسز من و چند تم دیگه توسط دوستانم ارسال شده این سایت بزرگترین سایت تم در اینترنت و زیباترین تمها رو داره

هر تمشم بالای 30 دلار ولی تویی ایران میشه گفت خیلی از تمهایی این سایت رو در 10 سی دی گلچین کرده اند و 10 سی دی رو به قیمت 5000 تومان دارند می فروشن و همه می خرن

بعد کسی نمیاد 10 مگابایت رو یا 5 مگابایت رو دانلود کنه می ره سی دی شو می خره و اگه می گم ابتدایی تمهایی که گزاشتی در مقابل این تمهایی مونسترابتدای حساب می شن و بدی تمهایی که گزاشتی ادیتشون زیاد جالب در نمیاد

ولی این که روی هاست خودت آپلود کردی جالبه فقط به نظر من اگه تمی رو خودت بسازی و بعد آپلود کن سایتت جالب تر میشه

و ار همون اول هم بارها گفتم در بخش معرفی وب سایتها یک تایپیک بزن سر فصلشم مناسب انتخاب کن وقتی تمی گزاشتی توی یاون تایپیک بزن چون این قروم این قدر بزرگه که فقط افراد از طریق آخرین ارسالها تایپیکها رو چک می کنند و هر پستی شما در اون تایپیک بزنید مانند یک تایپیک در لیست آخرین ارسالها جا می گیره

و 100 درصد هم کسی دنبال همچین چیزی باشه تویی سرچی که می کنه تایپیک شما پیدا می کنه و سرچ گوگلهم بشه تایپیک شما بعلت زباد بودن تم در اول سرچ تم در مجید آنلاین قرار می گیرخه و حجم تایپیکها هم کم می شه و جستجو هم راحت

موفق و پیروز باشی

bamshad

Well-Known Member
echessdesign جان من قبلا هم بهت گفته بودم با این حرکاتت به غیر از اینکه منزوی بشی هیچ چیز دیگه ای اتفاق نمی افته
http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=370703&postcount=10
شما تازه 5 ماه هست در این سایت عضو شدی و زیاد در مورد اینجا اطلاع نداری ، لا اقل احترام افراد دیگه از جمله YTERROR رو حفظ کن چون در اینجا حق آب و گل دارند

خواهشا" این بحث رو تمومش کنید

آخرین ویرایش:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
در حال حاضر من در حال ترجمه توضیحات Style Filter مایکروسافت , تکنولوژی, مرور گرهای ساپرت کننده و ,... هستم
بانک سورس ها و مثال های اون طراحی شده و در حال حاضر از طریق لینک: http://javascript.echessdesign.com/stylefilters/
قابل مشاهده است. علت کندی در کار: ترجمه همزمان متون استاندارد سازی, تعیید شده: W3C هست. سر بلند باشید

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
قالب هایی که من برای دانلود میزارم کامل و همراه فا یل های PSD, HTML,TTF, Image, CSS,.. میباشد. این هم یه قالب

جدید و بسیار زیبا به تاریخ - مطمینم از دیدنش لذت می برید: شنبه 27 خرداد - 18/jun/2006
لینک مشاهده و دانلود:
http://download.echessdesign.com/template/flower.htm

YTERROR

Active Member
نمی دونم والا

فروم مدیر داره به ما چه دخالت کنیم تویی کار مردم

dmoukh

Member
سلام
شايد به من ربطي نداشته باشه ولي طبق قوانين سايت شما بايد از زدن اينگونه تايپيكها خودداري كنيد
و بجاش هر چي كه در سبد اخلاص داريد در قسمتهاي از پيش تعيين شده سايت قرار بدين
تا ما هم استفاده كنيم
بجاي عصباني شدن و استفاده از كلمات نادرست بياين آموزش هامون رو براي استفاده قرار بديم و از انتقاد و پيشنهادات هم استفاده كنيم
مخلص شما يه دوست

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
dmoukh عزیز
قبل از هرگونه اضهار نظر به پست های بالا توجه کن
دانلود کامل قالب های 2006 بسیار زیبا و استاندارد که هر روز آپگرید میشود:
http://download.echessdesign.com/template
به تاریخ 30/4/84 - 20/jun/2006

logical_82

Member
والا من که نمی دونم این قالب ها به درد کی می خوره آخه . در ضمن چیزی که زیاده تو اینترنت جاوااسکریپته و با معرفی چند تا از اونا که آدم نباید شاخ بشه !
در ضمن واسه بالا بردن آمار سایتت راههای قشنگتری هم هست اینطوری زیاد کارت قشنگ نیست که روزی 2 تا قالب بزاری بیای اینجا که هیچ ربطی هم به موضوع نداره جار بزنی .
اگه خیلی واردی بیا کارای خودت رو ارائه بده .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا