دانلود قالب سایت بسیار زیبا (Template)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
Logical عزیز
logical_82 گفت:
والا من که نمی دونم این قالب ها به درد کی می خوره آخه
صلاح مملکت خویش خسروان دانند...

logical_82 گفت:
در ضمن چیزی که زیاده تو اینترنت جاوااسکریپته و با معرفی چند تا از اونا که آدم نباید شاخ بشه
سایت که بنده در مورد جاوا اسکریپت طراحی کردم از نظر سورس های موجود به ندرت همچین سایت هایی میتوانی پیدا کنی. زیرا ار ریجستر 3 نرم افزار تخصصی جاوا اسکریپت به ارزش 800$ گرد آوری شده. صرف هدف بنده همیاری به علاقمندان می باشد و بس . شما حتی در سایت من 1 دونه تبلیغ نمی بینی و صرفا هزینه شخصی خودم می باشد. و لطفا از اصطلا حات عامیانه استفاده نکنید.

logical_82 گفت:
اسه بالا بردن آمار سایتت راههای قشنگتری هم هست اینطوری زیاد کارت قشنگ نیست که روزی 2 تا قالب بزاری بیای اینجا که هیچ ربطی هم به موضوع نداره جار بزنی
سایت من به اندازه کافی بازدید کننده داره که پهنای باند ماهیانه بنده بالای 10 گیگ است. و اگر من روزی 2 تا قالب میزارم به این علت است که: دوستان میتونند موضوع قالب رو خود سفارش بدند و این قالب ها 2006 به روز ریجستر میشود [E [/QUOTE

بعضی از کارهای بنده:
www.echessdesign.com
http://javascript.echessdesign.com
www.faramoje.com
www.ojesama.com

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
دوستان عزیز هم اکنون می توانید قابل های جدید 2006 را با قیمت پایه 80$ به صورت رایگان دانلود کنید!!!!
لینک مشاهده و دانلود : http://download.echessdesign.com/template به روز شده 31/4/1385 21/jun/2006

دوستان عزیز در صورت در خواست قالب با هر موضوعی در خواست خود را در این تایپیک مطرح و قالب خود را دانلود کنید!!!!

YTERROR

Active Member
خسته شدم از بس پستهایی شما رو دیدم

بابا بی خیال به خدا به ...... کافیه یک سرچ تویی گوگل بکنی تم هایی حرفه ای پیدا کنی 4 تا تم گزاشتن که این قدر برو بیا نداره

این همه سایت فارسی دارن تم می زارن دید یک کدوم بیان این کاری که شما می کنی تویی فرومهایی سوال و جواب انجام بدن

این قدر سبک بازی در نیار دیگه

چند نفر ازت تشکر می کنند تویی فروم واسه این نیست چیز عجیبی یا ... داری که همین و می تونی ادامه تایپیکهایی قبلی ادامه بدی یا تویی بخش معرفی وب سایتها و وبلاگها بدی

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
Yterror
تایپیک شما خوانده شد. به توضیحات قبلی رجوع کنید. ارزش پاسخگویی نداشت.

YTERROR

Active Member
هیچ چیزی بی ارزش نیست

این لینک مراجه کن

این تمهای رو شما که طراحی نکردید + این که تمهایی ابتدایی هستند در مقابل سایرتمها مونستر و ......

بهتره تمومش کنی و تویی یک تایپیک بنویسی

بهتره تمهایی تویی این وبلاگ رو بزاری بهتره

یک سرچ کوچک هم بکنی 10000 تا وبلاگ و سایت فارسی هم پیدا می کنی تویی بازار هم بری چند هزار تا تم رو 5000 تومان می فروشن پول اکانت دانلود یک تم از تویی نت

کار به اینش ندارم شما می خوایین تویی سایتتون بزارید یا نزارید ولی تویی فروم در بخش خودش بنویسید و داخل یک تایپیک

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
Yterror
تایپیک شما خوانده شد. به توضیحات قبلی رجوع کنید. ارزش پاسخگویی نداشت.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
به روز شده 1/4/1385 - 22/jun/2006

به صورت رایگان دانلود کنید!!!!دوستان عزیز هم اکنون می توانید قابل های جدید 2006 را که به روز آپگرید می شود را به صورت رایگان دانلود کنید!!!
لینک مشاهده و دانلود : http://download.echessdesign.com/template

دوستان عزیز در صورت در خواست قالب با هر موضوعی در خواست خود را در این تایپیک مطرح و قالب خود را دانلود کنید!!!!

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
echessdesign عزيز ، همونطوري كه دوستان هم اول متذكر شدند لطفا قبل از هر پستي قوانين رو مطالعه كنيد كه انجمن مناسب رو براي تاپيك خودتون انتخاب كنيد .

لطفا از ادامه بحث هايي كه هيچ سودي نه براي اين دنيا و نه براي آخرت كسي داره خودداري كنيد :wink:

ضمنا در صورت ادامه اين مبحث و يا مبحث هاي مشابه تمامي ارسالهاي شما حذف خواهد شد.

مجيد

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
Majid گفت:
echessdesign عزيز ، همونطوري كه دوستان هم اول متذكر شدند لطفا قبل از هر پستي قوانين رو مطالعه كنيد كه انجمن مناسب رو براي تاپيك خودتون انتخاب كنيد .

لطفا از ادامه بحث هايي كه هيچ سودي نه براي اين دنيا و نه براي آخرت كسي داره خودداري كنيد :wink:

ضمنا در صورت ادامه اين مبحث و يا مبحث هاي مشابه تمامي ارسالهاي شما حذف خواهد شد.

مجيد

مجید جان
تایپیک اختصاصی برای دانلود قالب ها در نظر گرفته شده است. بنده با شخصی بحثی ندارم و هر کسی که بخواهد طبق احترام به دمکراسی اجازه داره حرف خودش رو بزنه. و اگر شما علاقه دارین تایپیک های بنده رو پاک کنید. سایت سایت شماست. صاحب اختیارید. و اگر تصور می کنید اصلا تایپیک در مورد قالب ها بیهوده است من این موضوع رو به نظر سنجی میزارم.
موفق باشید.

YTERROR

Active Member
تایپیک در مورد قالب ها بیهوده است

بارها گفته شد در بخش خودش که معرفی وبلاگها و وب سایتهاست برینن یک تایپیک بزنید و سایتتون و معرفی کنید و هر دغعه هم آپدیت می کنید دوست داشتین تویی اون تایپیک یک پست بزنید

من این موضوع رو به نظر سنجی میزارم

نظرسنجی و هر چیز دیگه ربطی نداره تویی همین تایپیکتون مشخصه نظرات چطوره و چیزی برای نظر سنجی وجود نداره

این فروم آموزشی و سوال و جواب نه تبلیغات که بعلت وجود افرادی بخشهایی برای تبلغات هم آماده شده ولی این بخش که شما و بخشهایی دیگر تایپیک زدید فقط برای سوال نه چیز دیگه

قالب 100000 بار گفتم سرچ گوگل هر کس بکنه و یا بره سی دیشو بخره پیدا می کنه تمهایی شما هم جزو نمهایی 2 رفیم سایت مونستر که اون قدر قدیمیه که تویی خود سایت مونسر هم نیستش و تمهاشم کاملا فری و نیاز به رجیستر یا ... هم نداره

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
به روز شده 2/4/1385 - 23/jun/2006

به صورت رایگان دانلود کنید!!!!دوستان عزیز هم اکنون می توانید قابل های جدید 2006 را که به روز آپگرید می شود را به صورت رایگان دانلود کنید!!!

logical_82

Member
خداییش اگه جای معرفی قالب چهار تا آموزش خوب بنویسی بهتر نیست .
فرانت پیج به هیچ وجه به معنای Edit قالب نیست ؟؟؟؟؟

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
به روز شده 10/4/1385 - 1/july/2006

قالب های جدید آماده شده, بسیار زیبا و با حجم کم می باشد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا